Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ulubione miejsce na lunch, kolacje, brunch w Warszawie...?

wróć do serwisu Moja Firma 91 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Kowalski

Guest_Kowalski
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 22:25

Moja firma wszystkie spotkania biznesowe przeprowadza w New Orleans. Mają restaurację czynną do 4 nad ranem z jedzeniem godnym mistrza smile.png  Nie ukrywam, nie raz przy okazji wpadliśmy sobie striptiz. Ale na poziomie z klasą. Dziewczyny nie są jakieś nachalne za to bardzo ładne i większość po różnych kursach pole dance. 

#42 Guest_sdwd

Guest_sdwd
  • Goście

Napisano 24 listopad 2015 - 11:36

Ja byłem kiedyś na szkoleniu biznesowym trwającym 3 dni. Odbyło się ono w Dworze Many, niedaleko Warszawy, aczkolwiek w spokojnej i pięknej okolicy. Negocjacje przebiegły pomyślnie, a od tamtego czasu organizujemy spotkania tylko u nich.

#43 grazynka12345

grazynka12345

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 27 listopad 2015 - 10:04

ja lubię chodzić do Pasta&Basta

Ja też, ale nie wiem czy to się nadaje na spotkania biznesowe

#44 arkadiuszz

arkadiuszz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 maj 2016 - 11:38

Nie wiem jakie masz preferencje jeśli chodzi o lunch - wolisz wyjść z biura, czy zamówić z dowozem do niego? Jeśli tylko się da to wychodzę, by rozprostować nogi i oderwać się od komputera, ale niestety zazwyczaj mam tyle roboty na głowie, że nie mam czasu tracić godziny na lunch poza biurem. Dlatego najczęściej decyduję się na dowóz, co akurat mi bardzo odpowiada z racji na wygodę i ogromną oszczędność czasu. Bardzo fajną ofertę lunchowych zestawów ma chociażby Sushiberry, bo za dobrą, niewygórowaną cenę można zjeść naprawdę pyszne sushi i zupę. Poleciłbym z czystym sumieniem każdemu, bo warto.

#45 Guest_laura

Guest_laura
  • Goście

Napisano 22 maj 2016 - 10:45

Wolę wyjść z biura i zjeść w przyjemnej atmosferze np. w Hell's Chickens przepyszne skrzydełka ale wiem że można je też zamówić o ile biuro jest na terenie Mokotowa czy Ursynowa.

#46 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 692 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 22:54

Ja mam w Krakowie ulubione miejsce na kolację. Warszawa ma wysokie ceny i staram się zawsze sama przygotowywać posiłki. W Krakowie natomiast często bywam w tej pizzerii. Co tu dużo mówić - jest naprawdę świetna i to pod każdym względem. Tanio, miło, sympatycznie i z dowozem na wskazany adres.

#47 Guest_jupo90

Guest_jupo90
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 14:10

Dobry, pożywny i niedrogi lunch można ustrzelić w indyjskiej restauracji Ganesh ( ganesh.pl). Między 12 a 16 mają takie zestawy obiadowe za 2 dyszki, A porcja jest suta, można się spokojnie najeść. Co do lokalu to ma fajny klimat, wygodne loże, mi się bardzo podoba taki półmrok panujący w środku.

#48 Pudelko3

Pudelko3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 24 czerwiec 2016 - 06:23

Ja też, ale nie wiem czy to się nadaje na spotkania biznesowe

Nie nadaje się. Można przecież odwiedzić to miejsce prywatnie. :)

Nie jesteśmy Szwedami, Rosjanami nie będziemy nigdy, bądźmy więc Finami!

#49 allonzo13

allonzo13

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 25 czerwiec 2016 - 20:49

Ja bardzo lubię taką włoską restaurację na Wilanowie, w której serwują prawdziwą pizzę, niebo w gębie! - lepszej nigdzie jak dotąd nie znalazłem w okolicy :) Stolik warto wcześniej zarezerwować, można to zrobić na ich stronie http://milanovo.pl, bo lubi tam być tłoczno :)

#50 Guest_Mirusiek

Guest_Mirusiek
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2016 - 03:42

Rozdroże przy alejach Ujazdowskich jest otwarte do późnych godzin, a do tego jest tam naprawdę smacznie.

#51 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 02 wrzesień 2016 - 18:06

Ja bardzo sobie chwalę restaurację La Mar - http://www.lamarrestaurant.pl/. Kilka razy z szefem i innymi pracownikami byłam tam na kolacji służbowej. Jedzenie serwują wyborne!

#52 Guest_Marcio

Guest_Marcio
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 22:08

Ja często jadam w Piance. Mają fajne i smaczne jedzenie. Zawsze przygotowane świeże i na miejscu. Atmosfera fajna, w ogóle polecam lokal. piankaztanka.pl

#53 kleo28

kleo28

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 17 wrzesień 2016 - 19:51

Ja bardzo lubię taką włoską restaurację na Wilanowie, w której serwują prawdziwą pizzę, niebo w gębie! - lepszej nigdzie jak dotąd nie znalazłem w okolicy smile.png Stolik warto wcześniej zarezerwować, można to zrobić na ich stronie http://milanovo.pl, bo lubi tam być tłoczno smile.png

Byłam tam ostatnio, faktycznie przepyszna kuchnia i bardzo fajny klimat :) Obsługa również bardzo miła, bardzo nam się podobało, myślę, że na biznesową kolację Milanovo również sprawdzi się świetnie :)

#54 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 13:17

Tylko po co zamawiać dzień w dzień jakieś fast foody jak można kupić zdrowe produkty do przyrządzenia szybko w pracy przy uzyciu mikrofali więc po co? Osobiście w ostatnim czasie bardzo przypadły mi do gustu takie produkty jak hummus dość szeroki wybór smaków sprawia, że w sumie można codziennie jeść coś innego. Szybkie przyrządzenie, jak dla mnie jest istotne, ale liczy sie też smak, a w te produkty profi są bardzo smaczne.

#55 Guest_Maciek

Guest_Maciek
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 12:06

Pamiętam że jak ostatnio zostałem zaproszony na spotkanie do New Orleans to byłem bardzo zdziwiony. Ale restauracja bardzo przytulna i elegancka. Jedzenie smaczne, a w pokoju VIP omówiliśmy interesy. Potem na uczczenie sukcesu poszliśmy do głównej sali. Jest wiele ciekawych miejsc na spotkania biznesowe :) neworleans.pl

#56 Guest_Rosiek

Guest_Rosiek
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 00:47

Niejednokrotnie jadłem w Piance lunch z współpracownikami. Bardzo smaczne jedzenie. Nie drogie i można posiedzieć w miłej atmosferze. Ostatnio nawet zaprosiłem tam na spotkanie biznesowe. Nie lubię oklepanych miejsc. Bardzo się interesantom spodobało miejsce :) piankaztanka.pl

#57 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 12:12

Mi smakuje to co serwują w yugo, ale dla tych co na diecie nie polecam :D

#58 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 920 postów

Napisano 28 listopad 2016 - 09:13

A co myślicie o restauracjach Magdy Gessler? Moim zdaniem są trochę przereklamowane.

#59 Guest_mambo541

Guest_mambo541
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 14:43

Ciekawą miejscówką jest Ganesh. Jestem tam kilka razy w miesiącu na obiedzie. Zawsze świeżo, zawsze smacznie. Ogólnie to pasuje mi indyjska kuchnia, zwłaszcza te potrawy w wersji wege. Za te pieniądze to w innych lokalach nawet bym się w połowie nie najadła, a tutaj zawsze wychodzę pełna optymalnie !

#60 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 05 styczeń 2017 - 15:55

Teraz wszyscy chodzą do Hali Koszyki :)

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych