Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ulubione miejsce na lunch, kolacje, brunch w Warszawie...?

wróć do serwisu Moja Firma 90 odpowiedzi w tym temacie

#1 szadkiewiczdaniela

szadkiewiczdaniela

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2012 - 11:46

Witam wszystkich,jakie są wasze ulubione miejsca na lunch, kolacje lub brunch? Gdzie chętnie wybieracie się na spotkanie biznesowe, a gdzie spędzacie wolne chwile w gronie rodziny ub przyjaciół? Chętnie poznam opinie, bo byłam już w kilkudziesięciu miejscach w Warszawie i szukam czegoś nowego... Kuchnia dowolna, ważne aby było smacznie i ciekawie.

#2 arturbadzik

arturbadzik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2012 - 17:28

Jak dla mnie całkiem niezła jest Ole! Tapas Steak Restaurant przy Brackiej. Byłem już dwa razy i się nie zawiodłem. Jedzenie oceniam na bardzo dobre, składniki są świeże taka przynajmniej jest dewiza firmy (dostarczane bezpośrednio z Hiszpanii bez mrożenia), atmosfera jak w typowej hiszpańskiej knajpce no i karta win jest imponująca. Moim zdaniem warto tam zajrzeć tym bardziej, że może jeszcze nie miałaś okazji, bo restauracja jest młoda- istnieje od kwietnia tego roku.

#3 anatol

anatol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 09 listopad 2012 - 09:41

Zdecydowanie zgadzam się z arturem, Ole Tapas Steak jest świetną restauracją. Zostałem tam bardzo miło ugoszczony, starano się dbać o to, czy wszystko jest w porządku i czy mi smakuje. Szczególnie polecam tą restaurację dlatego, że przyrządzają potrawy ze świeżych składników, nie ma tam mowy o zamrażaniu jedzenia na kilka dni i podawaniu go potem gościom. Bardzo smakowało mi tam ossobuco z jelenia oraz oczywiście steki, które są silną stroną tej restauracji.

#4 Zuza_nna

Zuza_nna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 listopad 2012 - 14:51

Skoro tak polecacie Ole! Tapa Steak Restaurant to powiedzcie co konkretnie tam wam smakowało? Bo świeże składniki to trochę za mało żebym się skusiła na wizytę w tej restauracji...

#5 anatol

anatol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 listopad 2012 - 11:44

Zuza_nna polecam Ole! bo jadłem tam bardzo dobry stek. Może pospolite danie i większość restauracji je podaje, ale to też trzeba umieć zrobić, a jak dla mnie w Ole! Restaurant robią najlepsze steki dlatego polecam tą restaurację. Jadłem jeszcze foie gras z karmelizowaną papryką i to też moim zdaniem możesz sobie zamówić. Nie jest to ciężkie danie i smakuje pysznie.

#6 Mariia

Mariia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2012 - 14:38

Słuchajcie byłam na tej stronie Ole! www.ole-restaurant.pl bo chciałam sprawdzić jakie tam dania proponują i między innymi desery, bo to moja ulubiona część posiłku, ale nie widzę zbyt wielu propozycji...:) Wie ktoś może czy mają w swojej ofercie coś więcej niż tylko crema catalana?

#7 Mediolani

Mediolani

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 listopad 2012 - 01:12

Zdecydowanie polecam kawiarnię Cofeina przy Pl. Politechniki :)

#8 LenaL

LenaL

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 grudzień 2012 - 12:26

steki na brunch?

#9 Guest_Dedis

Guest_Dedis
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2013 - 12:43

Cofeina? Bardzo fajne miejsce, które zdecydowanie warto odwiedzić hehe. W końcu sprzedają naprawdę dobrą ambrozje Bogów:P. Co do restauracji, to w Warszawie nie mam żadnych ulubionych, tak jak np. w POznaniu ,kiedy jest sporo miejsc które uwielbiam jak np. Italia.

#10 Kantyczka

Kantyczka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 19:25

Za steki na brunch zdecydowanie dziekuję, za to kawa w Cofeinie jak najbardziej :)

#11 Guest_czterecg

Guest_czterecg
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2013 - 22:51

Jeśli ktoś pracuje w cenrtum i tam chodzi na lunche to ja ze swojej strony polecam Zapiecka na Alejach Jerozolimskich. Dobra i tania polska kuchnia. Jeśli chodzi o spotkania biznesowe z obcokrajowcami to tym bardziejL)

#12 KasiaGie

KasiaGie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:04

Jeśli ktoś pracuje w cenrtum i tam chodzi na lunche to ja ze swojej strony polecam Zapiecka na Alejach Jerozolimskich. Dobra i tania polska kuchnia. Jeśli chodzi o spotkania biznesowe z obcokrajowcami to tym bardziejL)

O tak, Zapiecek jest idealny na lunch

#13 Craiq

Craiq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 09 maj 2013 - 17:01

PizzaHut w Centrum :) Zapiecek też jest niezły.

#14 kalka

kalka

Zaawansowany użytkownik

• Sprawdzany
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 15 maj 2013 - 09:06

ja lubię chodzić do Pasta&Basta

#15 Guest_asterjka

Guest_asterjka
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 22:07

Dla osób, które pracują blisko placu trzech krzyży opcją na lunch jest też restauracja Hawełka w budynku sejmowym. Blisko, jedzenie dobre i mozna korzystac,

#16 Guest_janek33456

Guest_janek33456
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 14:12

a ja lubie restauracje w hotelach i to jakiś biznesowych http://www.konferenc...iasto_Warszawa/

w często na szkoleniach konferencjach w tych hotelach w ramach spotkania serwuja suuper jedzenie

#17 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 691 postów

Napisano 18 październik 2013 - 17:42

Besuto: http://www.besuto.pl/ w Warszawie.

Bardzo często chodzę tam razem ze znajomymi z pracy na lekki, zdrowy lunch ;) Fajny wystrój, niewielkie ceny i ścisłe centrum miasta (Nowy Świat). Od kiedy zmienili miejsce na nowe jest już idealnie.

Sushi zawsze świeże, smaczne.

#18 maniek45

maniek45

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 25 październik 2013 - 07:59

również polecam Zapiecka jeśli lubisz polską kuchnię

#19 piotrek5467

piotrek5467

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 01 grudzień 2013 - 14:10

Ja po pracy raczej wole pójść do lokalu z taką trochę luźniejszą atmosferą, czasem wybieram Doppio na Gałczyńskiego, ale raczej tylko wtedy gdy idzie kilku znajomych. 

#20 Guest_Aneta G

Guest_Aneta G
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2014 - 10:03

Nie ma to jak odrobina adrenaliny jaką daje sport. W przypadku squasha to również możliwość "poruszania" się niezaleznie od pogody, bo zajęcia odbywają się w dobrze wyposażonej i nowoczesnej sali na Bemowie. Moze to być miejsce indywidualnych ćwiczeń, jak i spotkania z kontrahentami. Czemu nie.

Dołączona grafika

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych