Skocz do zawartości

konferencje

wróć do serwisu Kadry 13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_truskawka

Guest_truskawka
  • Goście

Napisano 07 luty 2001 - 09:51

Kiedy odbywa się konferencja Sprzedaż 2001 (chyba taki ma tytuł, nie pamiętam)i gdzie? Poszukuję też informacji na temat daty i miejsca konferencji o szkoleniach. Z góry dziękuję za pomoc.

#2 Guest_Naukowiec

Guest_Naukowiec
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2009 - 01:10

Witam, sprawdzałeś w wyszukiwarce www.edufrog.pl tam są opisane konferencje naukowe, może będzie i Twoja,pozdrawiam,

#3 karina87

karina87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 08 lipiec 2017 - 14:40

Jak szukacie miejsca na konferencję czy szkolenie to warto zajrzeć sobie jeszcze na https://www.salereze.../miasto/wroclaw . Mają oni wiele sal profesjonalnie wyposażonych rozmieszczone na terenie kilkudziesięciu miasta na terenie całego kraju.

#4 bayla31

bayla31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 28 lipiec 2017 - 17:39

Ja mogę polecić świetny obiekt w Warszawie, w samym centrum gwoli ścisłości. Business Room - mają do wynajęcia sale szkoleniowe Warszawa, świetnie się sprawdzą także na konferencje w kameralnym gronie. 

#5 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 11:54

Warto też tutaj wspomnieć o ladnej sali konferencyjnej w hotelu best western efekt express w krakowie. ładnie wyposazona, w pełni multimedialna. Byłem tam kiedyś na branżowej konferencji i miejsce zrobiło na mnie duże wrażenie.

#6 rerum

rerum

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 12:35

Ja mogę polecić świetny obiekt w Warszawie, w samym centrum gwoli ścisłości. Business Room - mają do wynajęcia sale szkoleniowe Warszawa, świetnie się sprawdzą także na konferencje w kameralnym gronie. 

Robiliśmy tam szkolenia dla naszych handlowców, polecam, fajne sale, bardzo dobrze wyposażone a obsługa sal bardzo miła i pomocna. No i lokalizacja super, bo to samo centrum faktycznie :)

#7 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 23:05

Jeśli chodzi o fajne miejsce na konferencje to zdecydowanie Grand Lubicz w Ustce http://www.grandlubicz.pl/. Hotel świetny, zaplecze do organizacji dużych eventów też. Nasi goście byli wręcz zachwyceni, tym bardziej, że op prelekcjach mogli sobie pospacerowac nad morzem na przykład :)

#8 KrystynaBar

KrystynaBar

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 10:31

Czeka mnie zorganizowanie konferencji z zagranicznymi gości, jest to mój mały debiut, nie wiem jak do tego podjeść, jakie wybrać miejsce czy zadbać o poczęstunek, muszę również zapewnić im nocleg. Przyjaciółka podpowiada, aby skorzystać z usług firm, które się w tym specjalizują, nawet nie wiedziałam, że ktoś się tym zajmuje, znalazłam http://see4business....tow-konferencji Może ktoś z Was już z nimi współpracował? Zupełnie nie mam głowy do organizacji takich spotkań, dlatego to dla mnie duża ulga.

#9 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 14:18

ostatnia konferenaja na jakiej byłam była tutaj: http://palac-wisniewski.pl/no i wszyscy byliśmy pod wrażeniem. Bardzo profesjonalna obsługa,  smaczne jedzenie no i komfortowy nocleg. Jak dla mnie bardzo na plus. 

#10 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14586 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 15 wrzesień 2017 - 14:23

Daj już sobie spokój z reklamami.......dobrze płacą? :P

#11 Guest_Nikodema

Guest_Nikodema
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 10:23

Jeśli chodzi o ciekawe miejsce na zorganizowanie konferencji czy innego spotkania biznesowego blisko Warszawy to polecam Hotel Diament w Zgierzu. Znajdują się tam dwie dobrze wyposażone sale które mogą pomieścić nawet do 300 osób. Polecam również z skorzystanie z przepysznego cateringu.

#12 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14586 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 18 wrzesień 2017 - 14:44

Chyba nie jest to miejsce zbyt ciekawe jeśli zatrudnia nieudolnych marketingowców........to raczej antyreklama

#13 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 215 postów

Napisano 19 październik 2017 - 20:35

My akurat wynajmowaliśmy sale od EduProfit: http://eduprofit.pl/. I jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy

#14 karel

karel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 12:25

Podczas organizacji konferencji równie ważny jest catering. My korzystalismy akurat z firmy catering arts i muszę przyznać, że to specjaliści w swojej dziedzinie. bardzo fajnie zadbali o prowiant na konferencji i stół kawowy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych