Skocz do zawartości

Pytanie o bezpieczeństwo

bezpieczeństwo firma

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 27 luty 2012 - 19:00

Witam!Jakie macie sposoby na zabezpieczanie swoich magazynów? Ja mam nie bardzo duży, przy domu, w garażu. Mam swój mały biznes, który rozkręcam. Chciałbym jakoś zwiększyć bezpieczeństwo. Mam już alarm, ale wydaje mi się, że może to nie wystarczyć, lepiej jeszcze w coś zainwestować. Myślicie, że dobrym pomysłem byłby np napęd do bramy? Jaki byście polecili?

#2 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 06 marzec 2012 - 14:05

Napęd do barmy na pewno zwiększy bezpieczeństwo, polecałbym również zamontować sobie alarm. Dobra, wysoka brama to jednak moim zdaniem podstawa. Powinna być taka żeby nikt nie mógł zbytnio rozglądać się po Twojej posesji, najlepiej całkowicie zakryta. No i jakiś mur możesz sobie postawić. Co do napędu, polecam rozeznać się jakie mają modele w FAACu. Porządny sprzęt robią, dobrej jakości i bezawaryjny.

#3 Guest_Krzysiek

Guest_Krzysiek
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 13:44

brama z napędem, alarm to podstawa. przy magazynie mam biura. okna zabezpieczyłem roletami z napędem. bardzo dobra sprawa. nikt mi sie przez okno nie dostanie do środka. naped do bramy mam od Faac i sprawdza sie bardzo dobrze, więc napęd do rolet też kupiłem u nich.

#4 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 08 marzec 2012 - 14:06

Dzięki za odpowiedźi.Zrobiłem już rozeznanie i planuję zakup FAACa. Jestem już umówiony z jednym ze sprzedawców i za kilka dni mam nadzieję już sprzęt będzie u mnie. Obym nie musiał później narzekać, że coś się psuje aczkolwiek opinie jakie czytałam są jak najbardziej pozytywne.

#5 jackie

jackie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 14 marzec 2012 - 12:14

monitoring teraz z recorderem to nie jest jakiś super wielki koszt. Dodatkowo można liczyć na mniejsze koszty ubezpieczenia.

#6 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 14:20

Mam monitoring bo posesja jest całkiem spora, ale napęd też kupowałem. Najpierw Hato, ale że okazał się kiepskiej jakości to oddałem i rozglądam się za czymś innym. Mam złe wspomnienia po tym sprzęcie i teraz mam zamiar szczególnie uważać na to co kupię. Nie chcę drugi raz pieniędzy wyrzucić w błoto.

#7 Guest_Karol Matla

Guest_Karol Matla
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2012 - 21:39

Hato nikomu nie polecam. Właśnie wczoraj go oddałem bo do niczego się nie nadawał. Miałem sprzęt u siebie przez 1,5 miesiąca. I całe szczęście ani jednego dnia dłużej. Nie polecam ludziom, którzy mają słabe nerwy i do tego nie są cierpliwi. Ten sprzęt wymaga od człowieka naprawdę dużo spokoju, opanowania i cierpliwości.

#8 Guest_Tomasz_B

Guest_Tomasz_B
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2012 - 17:09

u mnie hato 400Y działał trochę dłużej, ale w końcu padł w połowie zimy. jedno co jeszcze rozczarowuje to mały wybór tych napędów. dosłownie w każdym przedziale są góra dwa modele do wyboru.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bezpieczeństwo, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych