Skocz do zawartości

SZKOLENIA OKRESOWE BHP KIEROWCÓW

wróć do serwisu Kadry 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_BB

Guest_BB
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 14:19

Co ile lat robić szkolenia okresowe kierowców? Proszę napiszcie mi jak robicie, bo u nas firma szkoleniowa chce je robić co roku, a nie co 3 lata, a ja nie mogę zmusić kieroców żeby tak częst

#2 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 14:24

u mnie są co 3 lata

#3 Guest_em

Guest_em
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 14:25

Ja szkole kierowców co 3 lata, ale jest to uzależnione od warunków pracy, oczym można dowiedziec sie z rozporzadzenia.

#4 Guest_bb

Guest_bb
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 15:19

Dzięki za odpowiedź, ale w jakim rozporządzeniu mam wyczytać co ile lat robić badania kierowców?

#5 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 12 listopad 2007 - 20:28

nie wiem, czy takie rozporządzenie jest. Wydaje mi się, że szkolenia zależą od pomiaru czynników szkodliwych oraz ryzyka zawodowego, jakie jest stworzone w firmie.

#6 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 06 październik 2016 - 09:25

Kierowcy powinni nie tylko przechodzić szkolenia BHP, ale również w takie szkolenie z jazdy po oblodzonej nawierzchni. Uważam, że jest to dobre i przede wszystkim mądre rozwiązanie, w które warto zainwestować. Dzięki temu można zadbać o bezpieczeństwo kierowców i pasażerów.

#7 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 15:21

Polecam http://cskrozped.pl/...pne-i-okresowe/mają dobre szkolenia okresowa kierowców. Gdyby ktoś zechciał skorzystać, to serdecznie polecam. Szkoła rewelacyjna, ja tam w ogóle na prawko chodziłem. :)

#8 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 97 postów

Napisano 28 listopad 2017 - 12:12

W szkoleniach zawodowych dla branży transportu drogowego zajmuje się firma www.danwoj.pl. Firma posiada  wieloletnią praktykę zawodową w organach kontrolnych i administracji państwowej, związanej z transportem drogowym. Przedsiębiorstwo istniejące od 2007 roku, ma doświadczenie w tym co wykonuje. Można z ich strony liczyć na szkolenia zawodowe dla branży transportu drogowego. Polecam 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych