Skocz do zawartości

Jaka reklama w internecie?

wróć do serwisu Moja Firma 80 odpowiedzi w tym temacie

#41 tonka

tonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 14 czerwiec 2015 - 14:37

Nie zgodzę się. Szeptanka może być bardzo skuteczna, tylko wymaga umiejętności i nie masowej ilości.
reklama w internecie musi być ciekawa, ale tez z drugiej strony docierająca do masowego odbiorcy jak np adwords

#42 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 17 czerwiec 2015 - 13:27

Dobrym pomysłem jest skorzystanie z reklamy adwords. Ma ona bardzo dużą moc ponieważ google poprzez zapamiętane informacje o użytkownikach jest w stanie pokazywać im jedynie reklamy z tym co ich najbardziej interesuje.

W sieci ponadto są różne dobre kursy o tym jak skutecznie się reklamować przy pomocy tego narzędzia. Na przykład ten kurs Adwords:

http://strefakursow....ie_w_sieci.html

#43 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 917 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 lipiec 2015 - 13:47

Warto zadbać o to by kampania reklamowa była wykonana profesjonalnie, Mogę polecić wam firmę dom mediowy warszawa, która kampanie reklamowe tworzy od podstaw. Zaufało im już sporo znanych marek, myślę, że jest to naprawdę rzetelna firma. 

#44 Guest_beatka

Guest_beatka
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2016 - 07:55

Dobrą robotę w kontekście promocji w social media robi dla mnie Smart Creation ze strony www.smartcreation.pl. Podchodzą do sprawy kompleksowo, mają pomysły, nie działają sztampowo. To mi się podoba, ta kreatywność i sumienność.

#45 Celinka152

Celinka152

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 06 maj 2016 - 14:30

Ja myślę, że warto sprawić, żeby marka była rozpoznawalna chociaż lokalnie. Warto się z pewnością dowiedzieć o tym, jakie działania można podjąć (tu jest fajny artykuł: http://www.ckim.pl/n...slugi/branding)wszystkie z tych rzeczy można zrobić we współpracy z agencją lub samodzielnie. Reklama w internecie to moim zdaniem głównie pozycjonowanie i media społecznościowe.

#46 muse12

muse12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 31 maj 2016 - 11:41

Jak chcesz nawiązać kontakty biznesowe i pozyskać nowe klientki do biznesu to polecam platformę 4allwomen.pl. To jest jedyna tego typu działalność w Polsce, która skupia się wyłącznie na kobiecym świecie biznesu, produktach, usługach, itp. Ogólnie wszystkie informacje rzetelnie przedstawione. Ja mój pierwszy biznes przez nich właśnie wypromowałam, wyłącznie :) Zostałam też ich partnerem strategicznym. Dużo kobiet chce się wybić w biznesie, ale nie bardzo wie, gdzie szukać pomocy. Myślę, że przedstawiony przeze mnie portal to świetnie miejsce na początek i nie tylko. Jak chcesz więcej informacji to zapraszam do kontaktu na priv.

#47 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 21:20

Przecież jeśli chodzi o e-marketing jest dużo dobrych książek tak naprawdę wystarczy tylko wybrać te związane ze sposobami jakie chcemy wdrożyć przeczytać poćwiczyć na mniejszych budżetach i zacząć działać w tym kierunku. Naprawdę prowadzenie e-marketingu nie jest czymś bardzo trudnym, ale wymaga jakiegoś tam doświadczenie, które można dość szybko zdobyć.

#48 Oktawik

Oktawik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 01 wrzesień 2016 - 14:59

Myślę że warto zainteresować się Google AdWords, dodatkowo jakiś Facebookowy fanpage + reklamy Facebook Ads. Więcej na ten temat możesz poczytać np. tutaj. Myślę jeszcze że jeżeli szukasz długofalowych efektów to może warto iść w stronę SEO? W tym wypadku koszta zależą od rodzaju biznesu i tego na jakie frazy chcesz być pozycjonowany.

#49 angela111

angela111

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 15:18

Warto też się zastanowić nad innym sposobem rozreklamowania firmy, np. rozdawać albo wysyłać klientom przydatne gadżety, stworzyć tym samym przywiązanie klienta do Twojej marki:)

#50 andrzej.krol

andrzej.krol

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 12 maj 2017 - 19:36

Proszę się skontaktować z:
http://gotowa-dziala.../pl/kontakt.php

Pomogą w określeniu działań w takim wypadku.

#51 Karollo

Karollo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 29 maj 2017 - 11:06

Dobre wypozycjonowanie strony to podstawa, dzięki temu szybciej znajdą Cię w internecie. Polecam reklamę z firmą www.strategon.pl Znają się na swojej pracy :)

#52 grey tree

grey tree

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 14:56

Dzień dobry,

możliwości reklamy w internecie jest bardzo dużo, ale mylnym założeniem jest, że im więcej wykorzystanych form reklamy tym lepiej. Reklamę należy dostosować pod konkretną markę, gdyż każda firma ma inne grono potencjalnych klientów, więc strategia marketingowa powinna być opracowana indywidualnie, a o to już zadba agencja interaktywna. Radzimy skonsultować się z profesjonalistami, którzy pokierują Państwa i pomogą w doborze najskuteczniejszej reklamy w internecie.

Agencja interaktywna grey tree sp. z o.o.

ul. Ogrodowa 32a/6, 00-896 Warszawa

http://greytree.pl

#53 moniczka12

moniczka12

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów
  • LokalizacjaŁódż

Napisano 04 lipiec 2017 - 14:16

To prawda, skoordynowane formy marketingu i dobra strategia może być bardzo skutecznym działaniem. Warto zatem nawiązując współprace z agencją zwrócić uwagę czy oferuje kilka form reklamy. Tu dość ciekawie prezentuje się agencja https://pirmedia.pl/ która zarówno pozycjonuje strony, zarządza kampaniami AdWords oraz prowadzi reklamę behawioralną. Jak dla mnie kilka rozwiązań będzie skuteczniejsze niż samo pozycjonowanie na którego efekty trzeba trochę poczekać. 

#54 jerzy6767

jerzy6767

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 04 lipiec 2017 - 17:51

A może popytaj znajomych w tej kwestii? To może być naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy :)

W książce wszystko poszłoby pewnie zgodnie z planem... ale w życiu, cholera, zawsze panował potworny bałagan.

#55 zarek

zarek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 10:29

Zgłoś się do tej firmy https://www.optad360.com/. Myślę że warto trochę zainwestować żeby później czerpać zyski z serwisu, skoro nie znasz się na tym. O wiele szybciej i skuteczniej poprowadzą monetyzację .

#56 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 325 postów

Napisano 07 lipiec 2017 - 11:32

Dzisiaj wiele osób wykorzystuje możliwości jakie dają liczne portale społecznościowe. Myślę, że warto pójść właśnie w tę stronę. :)

#57 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 752 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 11:48

Marketing szeptany to ciekawy sposób promocji swoich postów, możesz spróbować usługi https://www.hotchili.pl/jest to agencja interaktywna z warszawy, ich posty są bardzo dobre i powinny przynieść zyski Twojej firmie 

#58 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 727 postów

Napisano 16 lipiec 2017 - 19:55

Jeżeli chcesz by Twoja firma szybko zyskała na wiarygodności to zainteresuj się ofertą http://panterabiznesu.pl/wystawiają oni certyfikaty dla firm 

#59 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:36

Tania reklama na portalach internetowych. Można skontaktować się z właścicielami witryn i zamieścić na ich stronach reklamę. Jeżeli branża jest pokrewna lub komplementarna, to całkiem sporo można zyskać.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyty Porównywarka - istotne informacje o finansach.

#60 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 20:32

W internecie bardzo ważne jest pozycjonowanie strony aby była ona widoczna. Dodatkowym dobram rozwiązaniem w szczególności dla sklepów internetowych są kampanie adwords z AdWordsgroup.pl . Dzięki temu zwiększamy szansę, że nasz oferta trafi do większej ilości odbiorców.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych