Skocz do zawartości

Jaka reklama w internecie?

wróć do serwisu Moja Firma 80 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Forgos

Guest_Forgos
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 11:05

Generalnie zgadzam się z Dragonem, co do pozytywów związanych z pozycjonowaniem. Sam miałem okazje korzystać z usług firmy netimage.pl i jestem zadowolony.

#22 Tro

Tro

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 10 luty 2013 - 16:24

budżet można wybrać w zasadzie dowolny i rozliczać można się na kilka sposobów, np. od efektu, gdzie za pozycjonowanie płaci się tylko za obecność na pierwszej stronie wyników Google. zero ryzyka

#23 msfweb

msfweb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 luty 2013 - 20:39

Trudno zaprzeczyć wszystkim wypowiedziom, ale chyba nikt nie zwrócił uwagi - proponując pozycjonowanie - że strona jest w budowie. Jak wszyscy wiemy pozycjonowanie nowej strony to sprawa dośc trudna i trzeba uważać, żeby nie zrobić kuku :)

Podsumowując - wszelkie formy reklamy mogą byc skuteczne, ale trzeba najpierw rozpoznać rynek odzieżowy - skutecznośc, konwersja...

Następnie trzeba sprawdzić stronę pod względem optymalizacji - tu trochę info i narzędzia: SEO
Przy okazji pozycjonowania trzeba to robić z wielką dozą ostrożności - wielu już miało swoje frazy w top 10 bardzo szybko, a teraz mają bana :)

Jako, że strona w budowie to polecam głównie rynek lokalny - tablice ogłoszeniowe z twojej okolicy, aby klienci mogli trafić bezpośrednio do firmy. Dodaj do tego portale regionalne z ogłoszeniami itp.
Jak strona już bedzie - sprawdź czy wszystko jest z nią OK, a następnie zastanów się nad pozycjonowaniem. Adworsy też będa dobre na początek - pod warunkiem, że będa dobrze zrobione, inaczej to kasa idzie w kosmos...
Powodzenia

#24 jan_szczecin

jan_szczecin

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 luty 2013 - 11:44

Pół roku temu zakładałem własną firmę. Zrobiłem stronę internetową, ale przez pierwsze dwa miesiące nie wchodziło na nią zbyt wiele osób. Znajomy powiedział mi o linkach sponsorowanych. Wcześniej nie słyszałem o tym, dlatego skorzystałem z usług agencji. Ja wybrałem www.advox.pl i muszę przyznać, że nieźle się tym zajęli. Ruch na stronie się zwiększył i po miesiącu było też więcej zapytań i zamówień. Jeśli tak, jak ja nie znasz się na marketingu w internecie lepiej zlecić to profesjonalistom. Sam próbuję prowadzić jedynie Fan Page, pozostałymi działaniami zajmuje się firma zewnętrzna.

#25 Guest_Internetica

Guest_Internetica
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 20:05

Nie sposób nie zgodzić się z msfweb  - pozycjonowanie nowej strony to trudne zadanie, dlatego warto powierzyć  je profesjonalnej firmie. 

Znaczenie pozycjonowania jest nieocenione – trudno sobie wyobrazić lepszą formę reklamy niż taka, dzięki której sklep odzieżowy może się pokazać w wyszukiwarce tym wszystkim użytkownikom, którzy właśnie poszukują danego ubrania. 

#26 Arczi2

Arczi2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 27 wrzesień 2013 - 13:03

Moim zdaniem najlepiej zacząć od pozycjonowania własnej strony i może analityki internetowej web Metrics sie tym zajmują, a im szybciej się za to weźmiesz tym lepiej. 

#27 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 19 październik 2013 - 14:18

Pomyśl też nad zdobyciem certyfikatu rzetelnego wykonawczy np. takiego https://trustedtrader.pl/korzysci to też bardzo dobrze promuje usługi świadczone przez firmę. 

#28 intro

intro

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 listopad 2013 - 21:14

Pozycjonowanie to dosyć trudny i czasochłonny proces. Dlatego zlecam takie rzeczy firmie http://www.fkolo.pl. Solidnie biorą się za robotę.

#29 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 16 grudzień 2013 - 18:56

Bez pozycjonowania trudno odnieść sukces w internecie. Jeżeli już strona znajdzie się na czołowych pozycjach w wynikach wyszukiwania to może liczyć na stałą oglądalność swojej strony, a co za tym idzie na klientów. Doskonale o tym wiedzą, Ci którzy są na szczycie - inwestują poważne pieniądze aby tam się utrzymać. Wiedzą, że jest to być albo nie być. Warto wysłać zapytanie do takich firm jak ta http://seoventure.pl/

To nic nie kosztuje a zobrazuje się z jakimi wydatkami trzeba się liczyć. Umowę można tak skonstruować, że płatność następuje dopiero wtedy kiedy zostaną osiągnięte założone cele. Jest uczciwe dla obu stron.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#30 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 04 sierpień 2014 - 09:27

Tutaj macie kilka konkretnych przykład - http://netimage.pl/j...es-internetowy/ Generalnie promocja w sieci wymaga zastosowania wielu narzędzi. Plusem netu jest łatwość ich testowania - bo np. wystarczy przelać ze 200 zł za Adwords i możemy sprawdzić czy taka promocja się opłaca. W sieci duże znaczenie ma wygląd serwisu, treści, referencje - reklama to dopiero kolejny krok.

mspinfo.png

#31 Guest_darek

Guest_darek
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 10:58

Mam fajny pomysł na rozreklamowanie tego typu działalności :) Robiłem już kilka ciekawych kampanii, jakbyś chciał to się odezwij michal11225 (@) wp.pl 
przedstawie mniej więcej o co mi chodzi :)

#32 seddora

seddora

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 sierpień 2014 - 12:07

Ja reklamuje się w Sieci od samego początku, na każdy możliwy sposób. Niestety konkurencja jest ogromna. I coraz trudniej utrzymać starych klientów, i zyskać nowych. Dlatego też pewien czas temu zdecydowałem się na reklamę mobilną. Za pośrednictwem strony https://www.fabrykasms.pl/ wysyłam masowe SMS-y, i mogę swoich klientów informować o wszystkim. Nie wiąże się to z wysokimi kosztami.

#33 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 812 postów

Napisano 13 listopad 2014 - 10:44

Może warto byłoby postawić na fan page firmy?

Wielu z Was pewnie jeszcze się nad tym nie zastanawiało ale pomyślcie,że obecnie praktycznie każdy ma facebooka a wiele osób właśnie za pomocą tej platformy szuka klientów. 

Można wprawdzie prowadzić go samemu jednak warto jest skorzystać z usług profesjonalnej firmy. Mi fan page prowadzi ThinkThings:

http://thinkthings.pl/ - tutaj można sobie przejrzeć ich realizacje. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko bardzo profesjonalnie, prowadzone regularnie. Opracowali również świetny projekt graficzny. 

#34 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2366 postów

Napisano 13 luty 2015 - 16:23

Myślcie też o reklamie zewnętrznej/wewnętrznej - nie w sieci. Mimo wszystko reklama w necie jest teraz bardzo droga i tylko nielicznym się opłaca. Zatem radzę mocno przeanalizować temat, zanim zdecydujecie się na coś takiego.  A jednak dobrze przygotowana reklama w 3d powinna dać fajny efekt.

#35 Andrzej Lazarowicz

Andrzej Lazarowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 luty 2015 - 11:25

Problem w tym że zapanowała w internecie ogólna ślepota na banery. Mało tego, banery i agresywna polityka reklam może skutecznie zniechęcić klienta do nas i naszego produktu. Teraz trzeba się trochę bardziej postarać. Najtańszym rozwiązaniem jest prowadzenie niszowego bloga i pisanie ciekawych artykułów. W nich nalezy umieścić w delikatny sposób sugestie co do danego produktu bądź usługi.

#36 borima

borima

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 marzec 2015 - 07:58

przede wszystkim warto zadbać o wygląd strony internetowej, bo to ma wpływ na wizerunek

#37 rafek34

rafek34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 maj 2015 - 18:38

Pozycjonowanie strony internetowej firmy to podstawa. Dzięki temu potencjalny klient może w łatwy sposób natrafić na konkretną firmę. Ze swojej strony mogę polecić firmę http://www.agencja-eyedesign.pl/ . Nie korzystałem z jej usług, ale z wiarygodnych źródeł wiem, że współpraca z tą firmą daje niesamowite efekty. 

#38 Marcin555

Marcin555

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 maj 2015 - 09:20

Pozycjonowanie strony na pstrym koniu jeździ i zależy od zmian algorytmów google, które wprowadzane są coraz częściej i właśnie po to, żeby utrudnić to działania. A znaleźć dobrą firmę od pozycjonowania to temat rzeka. Każda obiecuje cuda na kiju a potem kicha.

#39 Michał.Spec

Michał.Spec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 15 maj 2015 - 14:32

Pozycjonowanie strony na pstrym koniu jeździ i zależy od zmian algorytmów google, które wprowadzane są coraz częściej i właśnie po to, żeby utrudnić to działania. A znaleźć dobrą firmę od pozycjonowania to temat rzeka. Każda obiecuje cuda na kiju a potem kicha.

Nie wprowadza ich się po to, aby utrudnić pozycjonowanie, tylko aby ukrócić praktyki spamowania oraz wrzucania masowo niskich jakościowo treści do sieci przez osoby zajmujące się SEO. Zmiany algorytmu idą w dobrym kierunku. Obecnie zmiany idą w kierunku contentu, a to dobre rozwiązanie z punktu widzenia zwykłych internautów.

afaktury.pl - Intuicyjny program do wystawiania FV online.

#40 karol1994

karol1994

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 10:00

A ja się zgadzam, że pozycjonowanie to dobry krok. Na pewno lepszy od marketingu szeptanego, który przeważnie jest żenujący i od razu rzuca się w oczy, przez co zamiast przekonywać ludzi do zajrzenia na stronę, zraża do niej totalnie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych