Skocz do zawartości

okulary

wróć do serwisu Kadry 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_dd

Guest_dd
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2007 - 15:36

Czy ktoś wie co ile lat mozna dostać refundację okularów od pracodawcy?

#2 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2007 - 19:15

powinny to regulowac przepisy wewnetrzne tak jak i maksymalna kwote dofinansowania.

#3 Guest_koleżanka

Guest_koleżanka
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2007 - 20:33

wg mnie nie może być takiej regulacji w przepisach pracodawcy, bo to lekarz decyduje czy i kiedy pracownik musi wykonać okulary do pracy przy komputerze.

#4 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 01 październik 2007 - 20:32

Pytanie jest o refundacje okularow od pracodacy. Co do przepisow komu sie naleza i kto o tym decyduje to oddzielny temat. Przepisy wewnetrzne zakladu musza regulowac co jaki okres czasu jest refundacja i w jakiej kwocie.

#5 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 812 postów

Napisano 23 październik 2019 - 07:07

Ile z Was nosi okulary i czy dobrze się w nich czujecie? 

#6 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 584 postów

Napisano 23 październik 2019 - 10:01

Okulary noszę już 10 lat. Na początku była tragedia, nie miałam dobrze dobranych i ogólnie ich nie lubiłam. No masakra. Moje podejście zmieniło się chyba na studiach kiedy uświadomilam soie, ze wcale tak wiele osób na mnie nie zwraca uwagi, no i dostałam kilka komplementow,że dobrze w okularach wygladam ( miałam już inne oprawki, które pasowały do mojej twarzy). Od tamtej pory noszę je cały czas, można sie zdecydowanie przyzwyczaić czego jestem przykladem.

W celu dobrania oprawek polecam wybrać się tutaj;

https://trendyopticians.pl

W salonie warto wykonac badanie wzroku, poza tym mają niezłe promocje na firmowe oprawki. 

#7 fagor31

fagor31

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 23 grudzień 2019 - 08:04

Nie wiem jak to w praktyce wygląda. Popytaj odpowiednich speców od tego. 

Krytykować może każdy głupiec. I wielu to robi.

#8 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 29 marzec 2020 - 20:17

Ja uważam, że lepiej jest przerzucić się na soczewki. Wybierz któreś ze strony: https://www.twojesoc...towe-miesieczne , bo tutaj są one w naprawdę dobrych cenach. Warto od razu zrobić ich zapas, który może się przydać w czasie panowania tej zarazy.

#9 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 293 postów

Napisano 06 sierpień 2020 - 11:08

Dobrze jest zorientować się u pracodawcy. Z tego co wiem nie każdy pracodawca ma takie programy i tak naprawdę wszystko zależy tutaj od firmy, do której się zgłaszamy jak również od jej dobrej woli.

Sam nosze również głównie soczewki, jednak bywają dni, w które oczy mnie bolą i mam ochotę po prostu nałożyć sobie na nos okulary, które nie są tak bardzo męczące dla moich oczu,

Jeśli szukacie dla siebie jakichs nowych oprawek polecam tę stronę:

http://ibrzozow.pl/2...o-warto-wybrac/

Można poczytac sobie o tym jakie są modne obecnie wzory oprawek. 

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1219 postów

Napisano 11 sierpień 2020 - 09:15

Refundację można dostać za każdym razem, jak jest się na wizycie w medycynie pracy.

#11 Guest_Szymon

Guest_Szymon
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2020 - 20:36

W przypadku wady wzroku warto wykonać laserową korekcję wzroku. Polecam SPEKTRUM Ośrodek Okulistyki Klinicznej gdzie sam wykonałem taki zabieg. Polecam, po zabiegu widzę świetnie i nie muszę już nosić okularów.

#12 Kujawska

Kujawska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 16 styczeń 2021 - 00:41

Wzrok może zmieniać się jednemu szybciej innemu wolniej. Tego przepisami nie da się uregulować. Co komu po pracowniku, który nie widzi dobrze. Jeszcze może narobić szkód. Każdemu pracodawcy powinno zależeć, żeby pracownicy mieli dobre okulary. Idź do optometrysty niech Ci dopasuje odpowiednie szkła. Jak nie wiesz co robi optometrysta to poczytaj tu https://centrumpr.pl...zki,139041.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych