Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Szkoła Forex

wróć do serwisu Sektor Publiczny 106 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Gabriel

Guest_Gabriel
  • Goście

Napisano 24 luty 2021 - 11:58

Stary i dobrze znany broker, który wygląda dość wiarygodnie z dobrymi ofertami. Zadowolony z szybkości wykonania, spreadów i cen. Platforma jest bardzo funkcjonalna. Nie mam również skarg na obsługę klienta, są uprzejmi, szybcy i profesjonalni. Fxpro oferuje wiele metod wpłat/wypłat - jest to naprawdę wygodne. Transakcje są zawsze na czas.

#102 Trader Profesjonalny

Trader Profesjonalny

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 marzec 2021 - 16:17

Wszystkie informacje na temat rynku walutowego Forex znajdziesz na tej stronie -> Forex Poradnik oraz na największym polskim Forex Forum

Polecam, bezpłatnie największa baza informacji na ten temat.

#103 Guest_Kristian

Guest_Kristian
  • Goście

Napisano 24 marzec 2021 - 13:56

Zapewniają jeden z najniższych spreadów wśród dużych regulowanych brokerów. Ponadto, lubię pracować z Ctrader - świetna platforma. Nowoczesna, szybka, bez rekwotowań, bez ograniczeń co do poziomów stop/limit, pełna realizacja rynku. Wygodne i łatwe UI. Czat na żywo i analityka również bardzo dobre. Informacyjna strona, całkiem dobra obsługa klienta, szybkie i bezproblemowe wypłaty.

Trudno nawet przypomnieć sobie jakieś poważne wady.

#104 Guest_Abelard

Guest_Abelard
  • Goście

Napisano 31 marzec 2021 - 13:19

Wybrałem fxpro przede wszystkim dlatego, że zapewniają zaawansowane zarządzanie ryzykiem. Współpracują tylko z najlepszymi bankami i ubezpieczają depozyty swoich klientów. Ponadto są regulowani przez FCA w Wielkiej Brytanii oraz przez CySec na Cyprze. Tak więc, nie mogę narzekać na żadną z ich usług, ponieważ zawsze są na wysokim poziomie i nie schodzą poniżej swojej zwykłej poprzeczki.

#105 Guest_Boguslaw

Guest_Boguslaw
  • Goście

Napisano 31 marzec 2021 - 13:25

Właściwie to od nich nauczyłem się handlować. Przez wszystkie lata współpracy z fxpro nie mam żadnych zastrzeżeń do tej firmy, sukcesy były zmienne. Mogę im podziękować za doskonałe wsparcie techniczne i informacyjne, optymalne warunki handlowe, dobrą jakość realizacji zleceń oraz wiele materiałów edukacyjnych, które pomogły mi nauczyć się podstaw rynku Forex.

#106 Guest_Sergiusz

Guest_Sergiusz
  • Goście

Napisano 01 maj 2021 - 16:32

Całkiem dobra firma brokerska, regulowana przez liczne organy regulacyjne na światowych rynkach finansowych.Przez 3 lata mojej współpracy z fxpro, oczywiście, wszystko nie było idealnie gładkie, ale nie było żadnych poważnych problemów. Nigdy nie wątpiłem w ich wiarygodność. Wszystko, co mogłem zarobić, wypłacałem bez żadnych problemów i opóźnień.

#107 Guest_AdamA

Guest_AdamA
  • Goście

Napisano 01 maj 2021 - 18:33

Handluję z tym brokerem od początku 2015 roku. Nie mam żadnych skarg ani uwag do fxpro. Wypłaty przychodzą tego samego dnia, lub następnego. Terminal działa stabilnie, prędkość jest doskonała. Wszystkie warunki są zadowalające. Obsługa klienta będzie zawsze świadczyć swoje usługi w dobrej wierze. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy