Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła Forex

wróć do serwisu Sektor Publiczny 78 odpowiedzi w tym temacie

#61 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2296 postów

Napisano 09 październik 2019 - 09:39

System XTB – w nim webinar, opiekun, szkolenie, codzienne analizy, ale tutaj chodzi o to, żeby wciąż się rozwijać. Czyli nie macie stać w miejscu, tylko macie działać rozsądnie, uczyć się, poświęcać czas analityce, starać się podejmować wyłącznie uzasadnione decyzje. W taki właśnie sposób dojdziecie do czegoś sensownego, ale do razy cudów nie będzie. Na efekty się pracuje i przychodzą one dopiero stopniowo. Decyzje powinny być poparte wiedzą. 

#62 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 14:55

Naprawdę porządny pośrednik z którem jestem już dłuższą chwilę, i właśnie otwieram u nich drugie konto. Wszystkie warunki odpowiadają mi, wsparcie jest doskonałe, a moje wypłaty przebiegają płynnie i bez opóźnień.

#63 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 12:15

Pierwsze co zauważyłem u tego brokera, to to że nie mają żadnych akcji czy bonusów, ale wszystkie warunki są jasno określone i zrozumiałe. Nie mam żadnych skarg na pracę tej firmy, terminal działa wyraźnie i bezproblemowo. Czasami korzystałem z pomocy za pomocą czatu, i otrzymywałem odpowiedz w ciągu 30 sekund. Jestem mega zadowolony z dużego wyboru instrumentów handlowych, no i z tego że nie przeciągają z wypłatami.

#64 RomanZozula

RomanZozula

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 16:37

Dość dobra firma! Handluję od ponad 4 lat, i 2 z nich pracuję z Fxpro. Zawsze spełniają warunki które są opisane w regulaminie. Zespół wsparcia jest dostępny 24/7, platformy działają bezbłędnie, jak i wykonanie jest stabilne. No i nigdy nie miałem problemów z wypłatą środków, co jest najważniejszym atutem.

#65 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 19:31

Zajmuję się handlem tylko przez kilka miesięcy i wszystko jest dla mnie nowe. Dzięki systemowi nauki FxPro i kontu demo wiele się nauczyłem. Ten broker robi wiele dla początkujących, którzy tak jak ja nie chcą od razu ryzykować wejściowym depozytem który nie należy do najmniejszych.

#66 Denis Kozlowski

Denis Kozlowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 13:04

Do tej pory próbowałem tylko ich wersji demo, bo na razie przyglądam się im bliżej. Ale przyjaciel współpracuje z nimi od dawna i jest bardzo zadowolony. Z tego co mi się podobało na tym etapie, to mogę zauważyć zawartość informacyjną witryny, prostotę i wygodę konta osobistego. Chcę też wziąć udział w kursach internetowych. Ogólnie wszystko wygląda bardzo dobrze, i wkrótce planuje założyć normalne konto.

#67 Denis Kozlowski

Denis Kozlowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 14:46

.

#68 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 16:39

Całkiem dobry broker, i według mnie oferują najlepszą platformę. Spready są dość wąskie w porównaniu do głównych konkurentów, mają profesjonalny zespół wsparcia, który odpowiada bardzo szybko, dobre warunki pracy i są uczciwi wobec swoich klientów.

#69 Guest_AdamKobra

Guest_AdamKobra
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 14:34

Z tym brokerem współpracuję od kilku lat. Są uczciwą firmą, i nie mają opóźnień w płatnościach. Pracowałem wcześniej z innymi, ale fxpro jest dla mnie najlepszy pod każdym względem.

#70 Kacper Mostowski

Kacper Mostowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 grudzień 2019 - 23:10

Dobry broker dla doświadczonych traderów. Wysoka jakość usług, szybkie nowoczesne platformy, dużo dobrego oprogramowania transakcyjnego, szeroka gama narzędzi handlowych i sprawny proces wpłat / wypłat. Proces weryfikacji jest dość trudny, ale to cena wiarygodności.

#71 Kacper Mostowski

Kacper Mostowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 grudzień 2019 - 13:23

Ogólnie jestem zadowolony z warunków handlu tutaj. Praca z FxPro jest dla mnie niezwykle wygodna i skuteczna. Zarobiłem dobre pieniądze z tym brokerem w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Mam nadzieję na długą i owocną współpracę z nimi.

#72 JuliuszK

JuliuszK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 11:36

Nie mam żadnych specjalnych zastrzeżeń co do fxpro. Wszystko  co obiecują, z tego w sumie się wywiązują. Terminal który mają działa bardzo dobrze, wpłaty / wypłaty też są bezproblemowe. Co prawda, na początku przy rejestracji mają dość skomplikowaną autoryzację, ale to przecież dla bezpieczeństwa każdego z nas. Dobre jest też to, że mają wiele dodatkowych przydatnych programów do handlu które są czasami bardzo pomocne.

#73 Guest_Rafał Olszewski

Guest_Rafał Olszewski
  • Goście

Napisano 24 luty 2020 - 14:28

Dobry i niezawodny broker, który umożliwia rozwój na rynku Forex poprzez ciągłe publikowanie nowych seminariów, zamieszczanie przydatnych materiałów na stronie itd. Dostępne są również bezpłatne konta demo dla różnych rodzajów kont na których można potrenować trochę albo się poduczyć.

#74 Guest_Miłosz

Guest_Miłosz
  • Goście

Napisano 04 marzec 2020 - 22:35

Porządny broker, któremu mogę dać twardą czwórkę. Dla tych kto korzysta z doradców handlowych warunki są bardzo dobre, i nie ma tu ograniczeń handlowych. Zauważyłem również, że istnieje solidna regulacja: FCA, CySec i inne organizacje które czuwają nad wszystkim. Wypłatę dostaję zawsze w miarę szybko, raz zdażyło się że czekałem 3 dni, ale nie było to krytyczne.

#75 Arkadiusz Gonczar

Arkadiusz Gonczar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 marzec 2020 - 09:27

Bardzo porządny pośrednik, który oferuje wygodne warunki handlu, prędkość jest rewelacyjna, poślizg bywa rzadko, ale jeśli już, to jest minimalny i nie wpływa jakoś szczególnie na wyniki mojego handlu. Spready są również bardzo znośne. Wypłaty są też dość szybkie, zazwyczaj 1-2 dni i kasa na koncie.

#76 Guest_Kazimierz

Guest_Kazimierz
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 12:42

Od roku handluję i cały czas zwiększam swój kapitał w FxPro. Moim zdaniem to bardzo niezawodny i regulowany pośrednik, dlatego czuje się tu bezpiecznie. Nie zawiedli mnie ani razu na chwilę obecną, i to bardzo doceniam.

#77 MartaG

MartaG

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 kwiecień 2020 - 14:41

Solidny broker który ma klarowne i przejrzyste warunki handlu, a nie ściemnia żeby cię potem obedrzeć z kasy. Nie ma tutaj śmieci typu centów czy bonusów, więc jeżeli szukasz tego, to nie tędy droga. Nazwała bym ich brokerem premium, z którym naprawdę możesz pracować na dużą skalę i być spokojnym o swoje środki.

#78 Guest_Malwina Maluta

Guest_Malwina Maluta
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2020 - 12:12

Zapewniają naprawdę dobre materiały do nauki i konta szkoleniowe dla nowicjuszy. Mają bazę filmów i seminariów internetowych które są bardo pomocne. Ogólnie mają moim zdaniem jedne z najlepszych warunków do nauki rynku walutowego.

#79 Kamil Grusza

Kamil Grusza

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 10:22

Z tą firmą współpracuję od ponad trzech lat, i jak wszędzie zdarzały się wzloty i upadki, ale ani razu nie zostałem okłamany przez fxpro. Dobra firma dla tych, którzy umieją handlować i robią to rozważnie. Jednym z największych plusów jest ilość metod wypłaty i szybkość realizacji. Wszystko na poziomie, polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych