Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła Forex

wróć do serwisu Sektor Publiczny 70 odpowiedzi w tym temacie

#61 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2253 postów

Napisano 09 październik 2019 - 09:39

System XTB – w nim webinar, opiekun, szkolenie, codzienne analizy, ale tutaj chodzi o to, żeby wciąż się rozwijać. Czyli nie macie stać w miejscu, tylko macie działać rozsądnie, uczyć się, poświęcać czas analityce, starać się podejmować wyłącznie uzasadnione decyzje. W taki właśnie sposób dojdziecie do czegoś sensownego, ale do razy cudów nie będzie. Na efekty się pracuje i przychodzą one dopiero stopniowo. Decyzje powinny być poparte wiedzą. 

#62 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 23 październik 2019 - 14:55

Naprawdę porządny pośrednik z którem jestem już dłuższą chwilę, i właśnie otwieram u nich drugie konto. Wszystkie warunki odpowiadają mi, wsparcie jest doskonałe, a moje wypłaty przebiegają płynnie i bez opóźnień.

#63 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 27 październik 2019 - 12:15

Pierwsze co zauważyłem u tego brokera, to to że nie mają żadnych akcji czy bonusów, ale wszystkie warunki są jasno określone i zrozumiałe. Nie mam żadnych skarg na pracę tej firmy, terminal działa wyraźnie i bezproblemowo. Czasami korzystałem z pomocy za pomocą czatu, i otrzymywałem odpowiedz w ciągu 30 sekund. Jestem mega zadowolony z dużego wyboru instrumentów handlowych, no i z tego że nie przeciągają z wypłatami.

#64 RomanZozula

RomanZozula

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 16:37

Dość dobra firma! Handluję od ponad 4 lat, i 2 z nich pracuję z Fxpro. Zawsze spełniają warunki które są opisane w regulaminie. Zespół wsparcia jest dostępny 24/7, platformy działają bezbłędnie, jak i wykonanie jest stabilne. No i nigdy nie miałem problemów z wypłatą środków, co jest najważniejszym atutem.

#65 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 19:31

Zajmuję się handlem tylko przez kilka miesięcy i wszystko jest dla mnie nowe. Dzięki systemowi nauki FxPro i kontu demo wiele się nauczyłem. Ten broker robi wiele dla początkujących, którzy tak jak ja nie chcą od razu ryzykować wejściowym depozytem który nie należy do najmniejszych.

#66 Denis Kozlowski

Denis Kozlowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 13:04

Do tej pory próbowałem tylko ich wersji demo, bo na razie przyglądam się im bliżej. Ale przyjaciel współpracuje z nimi od dawna i jest bardzo zadowolony. Z tego co mi się podobało na tym etapie, to mogę zauważyć zawartość informacyjną witryny, prostotę i wygodę konta osobistego. Chcę też wziąć udział w kursach internetowych. Ogólnie wszystko wygląda bardzo dobrze, i wkrótce planuje założyć normalne konto.

#67 Denis Kozlowski

Denis Kozlowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 grudzień 2019 - 14:46

.

#68 Guest_Kuba

Guest_Kuba
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2019 - 16:39

Całkiem dobry broker, i według mnie oferują najlepszą platformę. Spready są dość wąskie w porównaniu do głównych konkurentów, mają profesjonalny zespół wsparcia, który odpowiada bardzo szybko, dobre warunki pracy i są uczciwi wobec swoich klientów.

#69 Guest_AdamKobra

Guest_AdamKobra
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 14:34

Z tym brokerem współpracuję od kilku lat. Są uczciwą firmą, i nie mają opóźnień w płatnościach. Pracowałem wcześniej z innymi, ale fxpro jest dla mnie najlepszy pod każdym względem.

#70 Kacper Mostowski

Kacper Mostowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 grudzień 2019 - 23:10

Dobry broker dla doświadczonych traderów. Wysoka jakość usług, szybkie nowoczesne platformy, dużo dobrego oprogramowania transakcyjnego, szeroka gama narzędzi handlowych i sprawny proces wpłat / wypłat. Proces weryfikacji jest dość trudny, ale to cena wiarygodności.

#71 Kacper Mostowski

Kacper Mostowski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 grudzień 2019 - 13:23

Ogólnie jestem zadowolony z warunków handlu tutaj. Praca z FxPro jest dla mnie niezwykle wygodna i skuteczna. Zarobiłem dobre pieniądze z tym brokerem w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Mam nadzieję na długą i owocną współpracę z nimi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych