Kategorie
Skocz do zawartości

Szkoła Forex

digers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 lata później...
  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli jesteście zainteresowani rynkiem Forex, zainteresować was mogą również takie konferencje - http://livetradingday.pl/ , na których Birger pokazuje transakcje na żywym rynku i prawdziwym rachunku o wartości 1 mln euro. Osobiście uważam, że może być to naprawdę ciekawa konferencja, a jej koszt jest stosunkowo niewielki.

• 8 miesięcy temu...

Fajne i przydatne może być też spotkanie z Gregiem Seckerem, które będzie 30 stycznia w Warszawie https://gregsecker.pl/bilety?source=brand1 . Wiedzy nigdy za wiele, a od Grega sporo można się nauczyć. W końcu nie bez powodu nazywany jest mistrzem traderów. Secker przeszkolił 200.000 osób na świecie i teraz przyjeżdża do Polski także warto skorzystać.

• 2 tygodnie później...

Sporym źródłem wiedzy o różnych instrumentach finansowych są domy maklerskie. Jednym z popularniejszych jest TMS Broker https://www.tms.pl/. Oprócz samych wiadomości konto w takim domu umożliwia dywersyfikację źródeł inwestowania, a także korzystanie z różnych innowacyjnych technologii wspierających proces inwestycji.

• 4 miesiące temu...

nie słyszałem o żadnych szkołach, ale za to o kursach i szkoleniach jak najbardziej. Jedne z najlepszych szkoleń dotyczących rynku forex ma trading academy. Przede wszystkim ich poziom i ilość robi wrażenie: znajdziesz tam dosłownie wszystko

• 2 miesiące temu...

Ja wybrałam opcje binarne. Według mnie takie inwestycje są lepsze niż Forex. Do tego mam zaufaną platformę Exbino https://exbino.com/pl/ , z której korzystam od dawna. Mam stałego opiekuna konta i regularnie wypłacane zyski. Myślę, że warto rozważyć opcje binarne jako możliwość lokowania swoich pieniędzy.

• 2 tygodnie później...

Szkolenie to podstawa ale równie ważne jest wybór brokera na rynku Forex ponieważ niektórzy brokerzy są po prostu nieuczciwy i zamykają pozycję klientom. Większości rankingów nie ma żadnych informacji o brokera Forex nie jakieś szczątkowe na forach internetowych. Jedyny ranking brokerów Forex godny zaufania znalazłam u rekina finansow.

• 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Wersja demo może się sprawdzić w przypadku pewnych osób, ale w większości niestety nie. Mimo, że mechanizmy teoretycznie są podobne, to w praktyce na wersji demo działa się praktycznie bez jakichkolwiek emocji, a te są nieodłącznym elementem poważnego działania. Dlatego też najlepiej jest zacząć od razu działać na poważnie, ale jednocześnie z głową. Warto jest przedtem jednak liznąć trochę wiedzy, a jak się uczyć to od razu od najlepszych. Ciekawą ofertę ma firma Vital Trading http://vitaltrading.pl/, która prowadzi szkolenia z gry na Forex i warto dodać, że robi to w sposób kompleksowy tzn. dotykając każdego aspektu, który może być istotny przy poważnej działalności. Jeżeli chcemy więc zarobić, to warto w takie szkolenia zainwestować już na samym początku.

• 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Istnieje kilka powodów, dla których wybrałem FXPRO. Przede wszystkim jest to stara i znana firma z licencjami. Oferują wysoką płynność, a spready są często najniższe na rynku. Również nie ma poślizgu w natychmiastowej realizacji. Również podoba mi  się obsługa klienta, która pracuję przez całą dobę w dni powszednie. Kolejne ważne cechy, to to że nie ograniczają strategii skalpowania i zapewniają ochronę przed ujemnym balansem.

• 3 tygodnie później...

FxPro wymaga większego depozytu niż wielu innych brokerów Forex, ale myślę, że ich obsługa i niezawodność w pełni uzasadniają tak duży depozyt. Zarabiają na obrotach i nie są zainteresowani narażaniem swoich klientów. Fxpro oferuje różne zestawy platform i narzędzi handlowych. Każdy może znaleźć to, czego potrzebuje. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych i godnych zaufania brokerów na rynku.

• 1 miesiąc temu...
Z fxpro pracuje już nie pierwszy rok, a w zeszłym miesiącu postanowiłem przejść ze zwykłego konta na ECN. Jestem bardzo mile zaskoczony szybkością pracy, analityką i wykonaniem zleceń. Depozyt jest trochę duży moim zdaniem , ale poza tym są tylko plusy. Wypłaty robione są bezproblemowo i w miarę szybko.

Gość Sławomir
Dobry pośrednik który robi wszystko jest na poziomie! Obsługa doskonała, szybka realizacja, jedyny co, to depozyt jest trochę za duży, ale w zasadzie mnie to nie przeraża. Podoba mi się też, że nie ma żadnych sztuczek, takich jak premie, konkursy i tak dalej. Wydaje mi się, że mówi to o solidności tego brokera.

• 4 tygodnie później...
Gość Krzysztof

Dużym plusem FxPro jest europejska rejestracja i regulacja! Jednocześnie, dla mnie, korzystnie różni się od innych regulowanych brokerów niższym spreadem. Nie mają też żadnych ograniczeń co do stylu handlu i korzystania z usług doradców, których nie każdy może zaoferować. Pracuję z nimi ponad 3 lata i wszystko jest w porządku.

• 4 tygodnie później...

Poszukując brokera zatrzymałem się na fxpro ze względu na ich dobrą reputację i obecność regulacji. Jeśli wszystko pójdzie się gibać, oczywiście jest mało prawdopodobne, że coś pomoże, ale nadal jest to dodatkowa ochrona. Z głównych zalet mogę wyróżnić szybkość realizacji i wypłaty środków.

• 2 tygodnie później...

Od roku pracuję z FxPro, ponieważ wśród regulowanych brokerów z UE mają najbardziej adekwatny spread. Minimalny depozyt wynosi mniej więcej 500 zł. Dla mnie nie jest to krytyczne, wiele firm o podobnych warunkach i usługach ma depozyty wielokrotnie wyższe, dlatego jestem zadowolony ze wszystkiego. Polecam  Fxpro jako niezawodnego brokera z super obsługą i warunkami handlu.

• 4 tygodnie później...
Gość Sławomir

Korzystałem z ich usług przez kilka miesięcy. Świetne warunki i serwis, intuicyjna i wyczesana platforma. Wpłaty i wypłaty są zawsze na czas, dokonałem już kilku wypłat więc wiem. Jeżeli ktoś szuka stabilnego i niezawodnego brokera, to wydaję mi się że Fxpro jest jednym z nich.

• 2 tygodnie później...

Uważam, że FxPro doskonale nadaje się dla doświadczonych handlowców, którzy handlują mniej lub bardziej poważnymi ilościami. Chociaż w zasadzie dla początkujących istnieje wiele materiałów szkoleniowych i kont demonstracyjnych na wszystkich typach platform. Minimalny depozyt w wysokości 500 zł jest również bardzo demokratyczny. Dla doświadczonych handlowców warunki są doskonałe pod względem obsługi, wydajności, niezawodności i szybkości wpłat i wypłat.

• 3 tygodnie później...

FxPro - to sprawdzony czasem pośrednik z dobrą reputacją na rynku, i warunkami dość demokratycznego wejścia. Dużą zaletą jest to, że istnieje szeroki wybór platform, każdy znajdzie coś dla siebie . Preferuję ECN, dla tego pracuję na Ctrader. Mogę powiedzieć, że nie mam poważniejszych skarg do wykonania platformy. Przyjazny dla użytkownika interfejs, intuicyjny i zrozumiały, dobra analityka, normalny spread. Nie było również żadnych opóźnień we wpłatach czy wypłatach.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...