Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Gdzie szukac informacji na temat faktoringu?

wróć do serwisu Moja Firma 39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2014 - 14:40

Wartość faktury na koncie już w 30 minut, niskie opłaty, już od 2,99% od kwoty brutto faktury, proste zasady, na podstawie których przyznawany jest limit faktoringowy.http://goo.gl/hkZPCl

Faktoring zapewnia klientom Raiffeisen Banku ekspresowy dostęp do gotówki za faktury ich kontrahentów. Rozwiązanie to rozwiązuje problem zatorów płatniczych, jednocześnie dając możliwość wydłużenia terminów płatności. http://goo.gl/9Heqeh

Faktoring swoim klientom oferuje kilkanaście instytucji factoringowych, bezpłatne doradztwo doświadczonego brokera oraz factoring z regresem, bez regresu, eksportowy, odwrotny i samorządowy.http://goo.gl/DquiE1

To są trzy najlepsze oferty które znalazłem. Wyraźcie swoje opinię jeśli ktoś z was korzystał już z tych firm.
Złóż wniosek i dowiesz się wszystkiego. Przecież jeśli wypełnisz wniosek i oddzwonią do Ciebie to do niczego się nie zobowiązujesz. 

#22 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 14 maj 2014 - 21:32

W banku niby jest troszkę taniej, ale zero usług około faktoringowych, nic dodatkowego. W firmie fakltoringowej w ofercie znajdzie się nieco, więcej. Ja tu bym się zastanawiała nad tym czy nie warto trochę dopłacić, sprawa godna przemyślenia, na prawdę.

#23 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2014 - 11:45

Potwierdzam to, co napisała Magda. Bank nie zapewnia nawet połowy tych usług, które otrzymuję od Bibby. O jakości kontaktu nawet nie wspominając.

#24 Guest_Żaneta

Guest_Żaneta
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2014 - 16:37

Co oni oferują dodatkowo?

#25 Guest_Investium

Guest_Investium
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 10:05

Najlepsze dwa faktoringi na Polskim rynku

1. Faktoring swoim klientom oferuje kilkanaście instytucji factoringowych, bezpłatne doradztwo doświadczonego brokera oraz factoring z regresem, bez regresu, eksportowy, odwrotny i samorządowy.

goo. gl/7YC9rm

2.Faktoring zapewnia klientom ekspresowy dostęp do gotówki za faktury ich kontrahentów. Rozwiązanie to rozwiązuje problem zatorów płatniczych, jednocześnie dając możliwość wydłużenia terminów płatności.

goo. gl/K4fCBH

#26 Guest_Tiratus Broker

Guest_Tiratus Broker
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 14:06

Zastanawiając się nad wyborem Faktora dobrze jest przeanalizować swoje potrzeby. Na rynku faktorów istnieją Banki oferujące usługi faktoringowe i Faktorzy poza bankowi.

Mikro i małe Firmy nie mają dostępu do produktów bankowych z uwagi na zbyt małe obroty do finansowania. Średni limit finansowany przez Banki to minimum 500 tys zł na jeden cykl.

Faktorzy poza bankowi oferują finansowanie już od 20 tys zł miesięcznie. Nie zmuszają jak Banki do przekazywanie całego obrotu i wszystkich faktur z danym kontrahentem. Nie nakładają również prowizji minimalnych i prowizji od niewykorzystania limitu.

Usługa bankowa  w porównaniu do pozabankowej z pewnością jest korzystniejsza cenowo, jednak nie wszyscy mogą sobie na nią pozwolić.

Warto wspomnieć również, że z zaległościami w ZUS czu US nie dostaniemy faktoringu bankowego, nie mówiąc o stracie w dokumentach finansowych.

Niektóre instytucje poza bankowe posiadają ceny zbliżone do banku.

Istnieją również takie instytucje jak brokerzy faktoringowi, którzy pośredniczą w nawiązaniu kontaktu pomiędzy potencjalnym klientem a faktorem.

Zaoszczędzając tym samym czas klienta, który nie musi na właśną rękę szukać Faktora, ktory sfinansuje jego obrót.

Zaczęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tiratusbroker.pl , na której znajdziecie Państwo niezbędne informajce na temat usługi faktoringu.

#27 Guest_ilona

Guest_ilona
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2015 - 10:28

Zapraszam do amfabank szwecki faktoring

#28 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 14 luty 2015 - 19:04

ZAPRASZAM NA TEL. 793 970 290 FAKTORING WSZYSTKO NEGOCJOWALNEJ, DOSTĘP ON LINE, PODGLĄD:)

dłużny i nie tylko,

#29 AOW

AOW

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 03 marzec 2015 - 14:00

Część firm oferujących usługę faktoringu prowadzi również blogi firmowe, na których opisuje tą usługę i jej specyfikację. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na naszą stronę internetową www.aow.pl gdzie znajdziecie zakładkę ABC Faktoringu oraz na nasze blogi gdzie opisujemy różne przypadki z jakim przyszło nam się zmierzyć.

#30 pawelz

pawelz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 22:36

Obecne już w internecie można znaleźć więcej informacji na temat faktoringu ja szukając info o leasingu znalazłem taki artykuł http://wezleasing.pl...a-to-firmy.html mi zawarte tu informacje dostarczyły sporo wiedzy.

#31 Guest_Magdalena

Guest_Magdalena
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2015 - 07:44

Ja bardzo polecam faktoring. Sama mam firmę, jestem od niedawna na rynku i z racji braku doświadczenia wpadłam w pewne zawirowania finansowe, ale trafiłam na naprawdę dobrą firmę (w moim przypadku Spartan Group). Pomogli mi przejść przez trudny okres i mimo zakończenia moich problemów nadal zwracam się do nich po radę. 

#32 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2015 - 09:57

Ja bardzo polecam faktoring. Sama mam firmę, jestem od niedawna na rynku i z racji braku doświadczenia wpadłam w pewne zawirowania finansowe, ale trafiłam na naprawdę dobrą firmę (w moim przypadku Spartan Group). Pomogli mi przejść przez trudny okres i mimo zakończenia moich problemów nadal zwracam się do nich po radę. 

Spartan to dobra firma, współpracuję z nimi już dość długo i do tej pory nie było żadnych problemów. Oby każda współpraca przebiegała w tak dobry sposób jak z nimi.

#33 Guest_greg

Guest_greg
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2015 - 23:37

Zapraszam do współpracy w faktoringu, indywidualne podejście gregonpf@gmail.com

#34 Anita00

Anita00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 12:01

Mogę Ci polecić usługi mBanku, sama z nich korzystam smile.png Podaje linka, gdzie możesz poczytać sobie o faktoringu: https://www.mbank.pl...sowanie-handlu/. W swojej ofercie mają bardzo wiele rozwiązań, np. faktoring z przejęciem ryzyka niewypłacalności odbiorcy, faktoring z regresem smile.png.

#35 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 04 wrzesień 2015 - 15:13

Ja korzystam z faktoringu w Idea Banku: https://www.ideabank...towka-z-fakturyi zdecydowanie polecam. Wszystko mi wytłumaczyli od A do Z :) Moim zdaniem to super rozwiązanie bo nie zliczę ile nerwów straciłem na oczekiwanie na zapłatę od klienta...

#36 jagodaj

jagodaj

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 02:41

Znalazłam dość ciekawy artykuł na ten temat http://www.kuke-fina...iepelny,11.html myślę, żę to rzetelne informacje. Jest tam jeszcze kilka innych ciekawych artykułów, możesz przeczytać jeśli nadal cię to interesuje. Ciekawe są też statystyki dotyczące wyników firm faktoringowych - widać wyraźnie, że taka usługa jest coraz popularniejsza.

#37 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 16:37

Dzień dobry,

Jestem Ekspertem ds. Faktoringu i chętnie odpowiem na każde Państwa pytanie. Preferuję kontakt telefoniczny, ale jestem gotowy odpowiedzieć również na forum.

Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 516 401 086- Michał Dębowski.

Proszę pamiętać, że faktoring jest dla wszystkich, nawet dla najmniejszych przedsiębiorstw, a sama procedura jest bardzo uproszczona. W najprostszych produktach nie potrzebujemy żadnych dokumentów finansowych, a samo finansowanie możemy uruchomić już tego samego dnia, w którym złożony został wniosek.

Pozdrawiam serdecznie, Michał Dębowski.

#38 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2018 - 18:35

bibby załatwia za ciebie niemal wszystko. Bank nie.

Pierwszy raz o nim słyszę. Ja mam w idea i jest ok. 

#39 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 453 postów

Napisano 16 lipiec 2021 - 12:11

Jeżeli szukacie pomocy w zakresie faktoringu dla swojej firmy, aby zachować płynność finansową to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na to jak działa firma Faktoria https://faktoria.pl/ z którą również współpracujemy. Przede wszystkim profesjonalizm, świetna organizacja i zawsze pomoc na czas, więc jakoś sobie z zalegającymi fakturami skutecznie radzimy. 

#40 aragz

aragz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 lipiec 2021 - 15:08

Jest szereg ciekawych form finansowania, wśród nich właśnie faktoring, który cieszy się sporym zainteresowaniem wśród firm. Warto jednak próbować również innych rzeczy, które sprawdzą się w przypadku działalności gospodarczej: https://www.rp.pl/Fi...sze-zrodla.html

Przykładowo dla właścicieli małych firm są dostępne różnego rodzaju dotacje, nie tylko unijne. Co warte podkreślenia - niektóre są bezzwrotne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych