Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

szkolenie wstępne BHP

wróć do serwisu Kadry 26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Zegarek3

Zegarek3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 luty 2019 - 09:23

Każda firma musi przeprowadzić szkolenie bhp dla nowego pracownika. Jeśli wasza firma szuka dobrego szkolenia bhp małopolska to jak najbardziej polecam firmę Emiro z Krakowa

#22 Igor_Sosnowiec

Igor_Sosnowiec

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaSosnowiec

Napisano 06 kwiecień 2019 - 19:02

ostatnio mój pracodawca dostał strasznie surową karę bo zapomniał o szkoleniuBHP dla nowego pracownika...lepiej zawsze o tym pamiętać. smile.png

Niech się cieszy, że tylko karę. ;) W przypadku poważnego wypadku byłoby gorzej.

Codziennie czytam Kodeks. Codziennie odkrywam nowe treści. Kodeks pracy ma wiele znaczeń ;)

#23 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 26 listopad 2020 - 14:47

Zwróć uwagę na szkolenia dostępne przez Au-Spider (e-szkoleniakursybhp.pl). Firma jest do lat na rynku i ma duże doświadczenie jeśli chodzi o usługi BHP i szkolenia więc wydaje mi się, że faktycznie z tych propozycji będzie warto skorzystać.

#24 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 205 postów

Napisano 29 styczeń 2021 - 08:51

Przez jaki okres jest ważne szkolenie wstępne BHP? 1 rok czy 0,5roku?

Odpowiedź na to pytanie znajdziesz na https://www.biznes-d...ia_okresowe_BHP gdzie dokładnie omówiono kwestię szkoleń BHP.

#25 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 909 postów

Napisano 15 kwiecień 2021 - 16:00

Udało mi się zapisać na świetne szkolenia online https://haccp-polska.pl/i powiem wam, że było warto. Jeśli także zastanawiacie się nad jakimiś kursami, to idźcie do nich. 

#26 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1196 postów

Napisano 20 kwiecień 2021 - 08:11

Po wstępnym musisz robić okresowe, żeby było ważne, masz w Prawie pracy co jaki czas trzeba

Always look on the bright side of life!

#27 Guest_belkaooo

Guest_belkaooo
  • Goście

Napisano 06 maj 2021 - 21:22

Dużą dawkę informacji można znaleźć na portalu BHP wydawnictwa Wiedza i praktyka, mam tam już od dłuższego czasu abonament i regularnie zaglądam, bo muszę być w temacie na bieżąco. Można skorzystać u nich z okresu próbnego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy