Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Noclegi Okęcie - U Jakuba, Magnolia, Pod Lipami WARSZAWA

Hotel warszawa

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krystian33

Krystian33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 12 wrzesień 2012 - 12:37

Bardzo miła obsługa oraz fajne warunki. Naprawdę komfortowo spędzony czas. A byłem konkretnie w Hotelu Pod Lipami. Polecam świetny pobyt w Warszawie.

#2 Guest_Bernoros

Guest_Bernoros
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:51

Hmm, w Warszawie byłem w Hotelu pod Lipami i nie narzekam. Jeżeli chodzi jednak o najlepszy hotel w jakim miałem okazje nocować, to był to zdecydowanie, Hotel Włoski w Poznaniu.

#3 Guest_Okas

Guest_Okas
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 11:07

Włoski w POznaniu? Słyszałem o tym Hotelu, podobno znajduje się on w centrum Poznania, zgadza się?

#4 Agnieszka

Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3608 postów

Napisano 07 marzec 2013 - 11:10

A do reklam sa inne fajne miejsca - i to się zgadza Dołączona grafika

co za kreatywność, wpisy robi 1 osoba pod 3 nickamiDołączona grafika

#5 ConradoNieMoreno

ConradoNieMoreno

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1138 postów
  • Lokalizacjanajwiększa wieś na Mazowszu

Napisano 07 marzec 2013 - 11:39

Włoski w POznaniu? Słyszałem o tym Hotelu, podobno znajduje się on w centrum Poznania, zgadza się?

żal.pl Dołączona grafika

Pozdrawiam, życząc miłego dnia - niezależnie od tego jak bardzo zdenerwował Cię mój post.

Jedyna inicjatywa w której biorę aktywny udział:

Q <klik>

#6 Guest_Ewe

Guest_Ewe
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2013 - 10:12

Hmm...nie rozumiem czemu ludzie czepiają się tych którzy piszą w pozytywnym tonie o Hotelu Włoskim w Poznaniu. Skoro to dobry Hotel, to czemu nie mogą o nim pisać?

#7 Guest_Daewe

Guest_Daewe
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 09:37

Ja osobiście polecam Hotel Włoski w poznaniu. Dlaczego? Z prostej przyczyny, ponieważ jest to jedno z najlepszych miejsc na wypoczynek w tym mieście. Tanie i dobre.

#8 Guest_Jaco

Guest_Jaco
  • Goście

Napisano 18 październik 2013 - 07:48

Noclegi Okęcie na al. Karkowskiej całkiem niezłe. Tanio, ale komfortowo. No i rzeczywiście przemiła obsługa. Pojechałem z polecenia i nie żałuję, sam polecam.

#9 Guest_Radek79

Guest_Radek79
  • Goście

Napisano 06 listopad 2013 - 12:21

Wybieram się do Warszawy a nie chce zakładać nowego wątku. Znalazłem hotel Atos niedaleko Łazienek czyli w lokalizacji która mi pasuje bo mam kilka spraw do załatwienia w okolicy. Czy ktoś z Was spał w tym hotelu i może powiedzieć jakie tam są warunki?

#10 Guest_babmo

Guest_babmo
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 13:17

Pod Warszawą jest co najmniej jeden dobry hotel. Miejscowość Mory, hotel Rest. Dobra cena, przy niezłym standardzie. Co ciekawe - dają w cenie opcję korzystania z centrum odnowy biologicznej, piękna sprawa. Sam hotel dosyć duży, jedzenie smaczne - jadłem tylko śniadanie, bo byłem jedną nockę - po prostu musieliśmy odpocząć po powrocie z wakacji, czekała na nad podróż do Poznania...

#11 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2517 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 12:48

Rest w Morach - moim zdaniem w tej okolicy trudno znaleźć coś o nawet zbliżonym standardzie w takiej cenie. Na Okęcie masz kilka km. Spaliśmy tam po powrocie z wakacji, mieliśmy cały dzień drogi przed sobą - to nie na nasze siły. Ale wspomnienia mamy bardzo pozytywne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych