Skocz do zawartości

Zdjęcie

Terminale do akceptacji kart płatniczych

wróć do serwisu Moja Firma 25 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102713 postów

Napisano 08 wrzesień 2010 - 09:55

Jakie cechy charakterystyczne posiadają terminale płatnicze i jakie mają możliwości? Dla jakich akceptantów są przeznaczone? Jakie są orientacyjne koszty związane z instalacją i obsługą terminala płatniczego? Z jakich raportów może skorzystać użytkownik terminala? Powrót do artykułu: Terminale do akceptacji kart płatniczych

#2 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 12:55

Najtańsze nie zawsze jest tanie,a od jakiego operatora masz POS przenośny po WI-FI

#3 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 22 październik 2010 - 13:36

Najtańsze nie zawsze jest tanie,a od jakiego operatora masz POS przenośny po WI-FI

#4 Guest_marik

Guest_marik
  • Goście

Napisano 29 marzec 2011 - 01:46

Witam. Sam obecnie poszukuję firmy, która zainstaluje mi terminal. Na pewno unikajcie POLKARD (obecnie first data). Przedstawiciel powie Wam prawie wszystko: jaki to dobry serwis mają niską prowizję lecz przez omyłkę nie wspomni, że prowizja za każdą transakcję to co NAJMNIEJ 60gr. Czyli jeżeli ktoś zapłaci kartą za zakupy 6zł Ty zapłacisz first dacie 10% prowizji dolicz sobie jeszcze opłatę za dzierżawę terminala co najmniej 60zł netto + dzierżawa karty GPRS 40zł netto i już całkiem niezła kwota. Pozdrawiam Marik.

#5 Forum-kredytowe.pl

Forum-kredytowe.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 24 lipiec 2013 - 15:39

Konkurencja jest spora.

Człowiek się uczy całe życie...

#6 forestforest

forestforest

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 listopad 2013 - 14:38

Warto sprawdzić bezprzewodowe terminale POS Creon. Posiada on szeroki zakres opcjonalnych rozszerzeń spełniający indywidualne potrzeby sprzedawców. Może to być rozszerzenie pamięci kartami MMC/SD dla pomieszczenia większej ilości aplikacji, modem telefoniczny o prędkości do 56K lub „stałe” połączenie protokołem TCP/IP przez zwykłą sieć bezprzewodową WiFi lub GPRS.

Więcej.

#7 Guest_montrada

Guest_montrada
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2014 - 14:09

Montrada - szybka instalacja, proste i jasne zasady współpracy!

[color=#ff0000;]Oferujemy:[/color]
- pierwsze 30 dni próbne - w czasie tego okresu możliwość bezpłatnego przetestowania naszego urządzenia,
- szybki, bezpłatny serwis - w przypadku awarii wymiana na sprawny sprzęt w ciągu 24h,
- dedykowany osobisty opiekun dla każdego klienta przez cały okres umowy,
- 92 % zamówień instalujemy w ciągu 5 dni od dnia podpisania umowy,
- krótka, klarowna umowa - proste i jasne warunki współpracy,
- u nas nie trzeba nic deklarować,
- środki z płatności przelewane na konto w dowolnym banku,
- darmowe szkolenie dla każdego pracownika Państwa firmy,

Zapraszamy: www.card-terminal.pl

#8 POS Wrocław

POS Wrocław

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 lipiec 2014 - 06:40

Polecam nie tylko terminale płatnicze. Są również systemy płatności online i dużo więcej ciekawych rozwiązań.

więcej

#9 info70

info70

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 13:17

Terminale płatncze - duży ich wybór, solidny support - posiada M&M-ESKA S.C. Firma jest z Wocławia

#10 Guest_Mirosław

Guest_Mirosław
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 09:04

tylko nie  M&M-ESKA S.C. Firma przetrzymuje pieniądze w nieskończoność dla przykładu wpłaty z zeszłego tygodnia czwartek po tygodniu nie mam na koncie i jest taka możliwość , że nie dostanę w tym tygodniu ponieważ zgodnie z umową jeśli w czwartek wpłacono pieniądze a nie został zakończony dzień przed 16 to traktują to tak jakby wpłaty były w piątek od tego cztery dni robocze czyli odpada sobota i niedziela .

Odpada poniedziałek wtorek środa czwartek czyli mogę pieniądze dostać w piątek żenada 

NIE POLECAM 

#11 tonka

tonka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 59 postów

Napisano 18 lipiec 2015 - 11:33

To rzeczywiście średnio, wiesz warto poczytać wcześniej o sprzedawcach bo terminale płatnicze to jednak konieczność w sklepie i obejść się bez tego nie da.

#12 Guest_VendPay

Guest_VendPay
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 11:02

Jeżeli terminal do automatu w vendingu to polecam VendPay.

Oferta dla vendingu - terminale płatnicze w automacie - bezkonkurencyjna oferta - najniższe opłaty. Zapraszam na VendPay.pl

#13 Guest_hilltech

Guest_hilltech
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 02:55

HILLTECH - dzierżawa 30 PLN, prowizja 0,69%

#14 Guest_Daniel Majewski

Guest_Daniel Majewski
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 14:02

jest coraz taniej, co jest ważne znikają również niekorzystne zapisy w umowach ( warto czytać co się podpisuje ) coraz łatwiej można znaleźć korzystną ofertę dla konkretnego biznesu. Konkluzja - nie przepłacaj ekspertfirmow.pl

#15 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 24 luty 2016 - 13:25

Witam Firmy zainteresowane instalacją w swoich placówkach terminali kart płatniczych zapraszam do współpracy Nasze atuty to: - atrakcyjne warunki współpracy - nowoczesne terminale firmy Ingenico, np. mobilny IWL220 za 36zł netto - prosta i przyjazna umowa - brak ukrytych opłat - szybki serwis - dedykowany opiekun handlowy - środki na koncie w jeden dzień roboczy - konto w dowolnym banku - instalacja oraz szkolenie wykonywane u klienta przez technika - płacimy za cashback 20groszy / transakcję - rabat DCC - atrakcyjne rabaty na PRE-PAID Kontakt: tel. 737 05 05 05 mail: biuro@POScard.pl www.POScard.pl

#16 Guest_darek warszawa

Guest_darek warszawa
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 11:16

najgorsze w tych terminalach jest to, że musisz płacić jeszcze miesięczny abonament, Paymax jak kupujesz to masz dla siebie na własność na zawsze i nie musisz później nic już płacić. Kupiłem do siebie taki bezprzewodowy terminal i powiem, że to bardzo wygodne urządzenie, mieści się w kieszenie, można go zawsze mieć przy sobie, dorzucają do tego jeszcze ładowarkę, jak mam klienta na mieście to biorę terminal ze sobą i załatwiam wszystko na jednym spotkaniu.

#17 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 271 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 21:09

Ja jako dodatkowy terminal wybrałem nowoczesny czytnik kart płatniczych

http://paymax.pl/który pozwala przyjąć płatność od Klienta w dowolnym miejscu, a współpracuje z ze smartfonem  i tabletem. Mieści się w kieszeni wygoda mega i daje dzięki temu dużo większe możliwości. 

#18 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2244 postów

Napisano 29 wrzesień 2017 - 11:35

eService jest ok i chyba w sumie najbardziej znany w branży.

Z mojego doświadczenia - usługa pierwsza klasa. Nie wiem jak jest u innych, ale wyznacznikiem jakości jest dla mnie w tym przypadku to, że przez te lata nie mieliśmy z ich sprzętem problemów.

#19 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 10:59

Szukacie idealnego sprzętu do swojego sklepu ? Jeśli interesuje was terminal płatniczy to robicie duży krok w przód, w dzisiejszych czasach praktycznie każdy chce płacić kartą, to już jest standard - poczytajcie jak wykorzystać płatności elektroniczne https://www.eservice...le-stacjonarne/ świetny portal, idealnie to wszystko opisują.

#20 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 01 listopad 2018 - 18:52

Z tego co wiem, koszty mogą się różnić w zależności od wielkości transakcji czy średnich obrotów. Ale tez nie wszędzie tak jest, możesz też sprawdzić na tej witrynie. W mniejszych sklepie można zamontować małą mobilną kasę fiskalną z podłączeniem do terminala. Z tego co wiem, można stracić wielu klientów, jeżeli sklep obsługuje tylko płatności gotówką.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych