Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysł na biznes - przedszkole prywatne

wróć do serwisu Moja Firma 29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_lanada

Guest_lanada
  • Goście

Napisano 13 luty 2015 - 02:22

Według mnie tylko i wylacznie prywatne przedszkole! Z publicznymi juz tyle razy sie użerałam,ze na pewno juz nie posle tam dzieci. Ostatnio trafiłam u siebie w Gliwicach na Gwiazdolandię - klub malucha. To tez jest dobra opcja aby zostawić dziecko pod dobra opieką. 

#22 Guest_Mikiia

Guest_Mikiia
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 00:41

No ja myślę, że warto jest się rozejrzeć jaką ofertę mają przedszkola, jakie są standardy. Ja posłałam dziecko do przedszkola prywatnego Elfik w Sosnowcu i uważam, że jest jednym z lepszych w jakich byłam 

#23 Guest_yolka

Guest_yolka
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 21:21

Ja w przedszkolu Wesołe Siódemki w Katowicach płacę 390 zł/msc + 6 zł za dzień za wyżywienie

#24 Guest_jola

Guest_jola
  • Goście

Napisano 25 listopad 2015 - 12:11

co do mebli to u nas  w przedszkolu od dawna sprawdzają się meble firmy  Refas,  bardzo solidnie wykonane  i naprawdę wytrzymałe.

#25 Guest_justyna

Guest_justyna
  • Goście

Napisano 26 listopad 2015 - 23:09

prywatne przedszkola mają więcej zajęć dodatkowych do zaoferowania i dbają o to by była to oferta atrakcyjna dla dzieci, dlatego większość osób w pierwszej kolejności szuka przedszkola prywatnego. My zapisaliśmy córkę do przedszkola Konradek, na Białołęce, ma tam m.in. angielski, rytmikę zajęcia z logopedą i to co lubi najbardziej zajęcia z ekranem edukacyjnym

#26 Guest_Ala

Guest_Ala
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 21:57

oczywiście że przedszkole jest dobrym pomysłem na biznes. Musisz tylko na początku będzie ciężko bo musisz zdobyć zaufanie rodziców ale potem już z górki.  Moje dziecko chodzi do prywatnego przedszkola www.promyk.szczecin.pl, które polecili nam  znajomi, uważam, ze jest najlepsze w naszej okolicy.

#27 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 342 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 20:00

A jakie wyposażenie przedszkoli macie? Planuję otworzyć przedszkole i tak patrzę sobie orientacyjnie na wyposażenie tutaj http://www.edusklep....ole-wyposazenieSporo chyba potrzeba tego... 

#28 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 03 sierpień 2016 - 08:20

Pomysł w porządku

#29 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 85 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 14:20

ja też uważam, ze pomysł jest super i ma duże szanse na powodzenie w dzisiejszych czasach

#30 tilos

tilos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 18:08

:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych