Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Magazyn pod wynajem

wróć do serwisu Moja Firma 60 odpowiedzi w tym temacie

#41 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1291 postów

Napisano 10 lipiec 2019 - 09:02

Obecnie stawia się wiele magazynów, które często są właśnie na wynajem

#42 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 21 listopad 2019 - 10:07

Ja od lat korzystam z usług firmy www.operis.com.pl. Zajmują się wynajmem hal oraz powierzchni magazynowych. Posiadają wieloletnie doświadczenie oraz atrakcyjne warunki współpracy.

#43 janek65

janek65

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 30 kwiecień 2020 - 08:40

W magazynie do wynajęcia w Poznaniu bezpiecznie przechowasz nie tylko drobiazgi. Znajdzie się tam miejsce na meble czy dokumenty. Proponują również bezpieczne magazyny samoobsługowe, komórki i boksy do wynajęcia.

#44 Guest_kolinkaa

Guest_kolinkaa
  • Goście

Napisano 04 maj 2020 - 15:12

Witam. Dla mnie super rozwiązaniem jest przechowanie rzeczy z firmy w magazynach Less Mess Storage. Różne wielkości, każdy dobierze coś dla siebie. Aktualnie jest do -20% dla nowych kontraktów, promocja ważna do 17.05.2020. Ja skorzystam napewno :) 

#45 Guest_PawełFrydrych

Guest_PawełFrydrych
  • Goście

Napisano 06 maj 2020 - 17:21

Polecam Less Mess Storage, sprawdzi się dla firm i osób prywatnych, mają pomieszczenia wysokie na ok. 3metry już od 0,5 m2 wzwyż w zależności od potrzeby a dostep jest 24h na dobę także bardzo wygodne rozwiązanie z atrakcyjną wyceną i możliwością negocjacji ceny przy dłuższej jak i krótszej współpracy. Na miejscu sporo udogodnień i usług dodatkowych, w tym obsługa przesyłek klienta. Warto przekonać się samemu i dokonać szybkiej rezerwacji on - line!

#46 Guest_Jarosław

Guest_Jarosław
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2020 - 16:39

polecam less mess storage w Kryspinowie 483, magazyny w Krakowie różne wymiary od najmniejszych po bardzo duże, widziałem promocje do -50% warto się załapać na magazyn zwłaszcza teraz połowę tańszy. 

#47 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 455 postów

Napisano 03 sierpień 2020 - 23:23

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru magazynu dla swojej firmy, to koniecznie zwróćcie uwagę na - magazyn do wynajęcia warszawa którzy będą w stanie zapewnić Wam dobre warunki, pełne wsparcie i jednocześnie szereg możliwości do efektywnej pracy. Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego rozwoju!

#48 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2020 - 22:39

Gdybyś organizował magazyn na owoce i potrzebna była by instalacja chłodnicza to polecam firmę CHEREK realizującą takie zamówienia. Jest to rzetelny kontrahent godny zaufania.

#49 kerryjane72

kerryjane72

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 18 listopad 2020 - 07:55

Można postawić na coś tymczasowego, a jak już wasza firma ma ugruntowaną pozycje na rynku, jesteście w miarę pewni, że ta lokalizacja i rozmiar magazynu wam będzie odpowiadać, to i można na dłuższy czas wynająć magazyn:) Również zainteresujcie się odpowiednim wyposażeniem, a trochę tego tu się znajdzie. Firma https://gizo.pl/masz...salne/sprzedaz/ zaproponuje różne maszyny wykorzystywane w magazynach, w tym specjalne rampy, wózki widłowe, podnośniki.

#50 januszdom

januszdom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 04 grudzień 2020 - 17:48

Ze swojej strony chcę polecić tą stronę: wareteka.pl Można znaleźć magazyny z Polski oraz Ukrainy.

#51 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów

Napisano 18 grudzień 2020 - 22:27

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie magazynowania to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście wzięli pod uwagę - magazyn z obsługą warszawa co naprawdę działa świetnie i znacząco ułatwia nam realizowanie swoich prac. Przede wszystkim jasne warunki, zachowanie wszystkim ustaleń i produkty wychodzą bez najmniejszych problemów. 

#52 Guest_Oliwi

Guest_Oliwi
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2021 - 15:02

Polecam Usługi firmy less mess storage ja korzystam z Kryspinowa, ułatwienie duże, wózki i wszystko czego potrzebujesz jest na miejscu. Cena przystępna a warunki są na prawdę bardzo dobre i na dokumenty i meble i nawet do użytku firmowego. 

Ze względu na przenosiny naszego biznesu potrzebujemy nowego magazynu.Interesują nas magazyny w okolicach Warszawy. Proszę o oferty - najlepiej przez portal oferty.biz.pl

#53 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2021 - 10:46

polecam less mess stoarge :)

#54 Aatpa82

Aatpa82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 marzec 2021 - 16:41

obecnie sama mam firmie i potrzebuje magazynów pod wynajem. korzystam z usług http://box-storage.pl/ owocna i przyjemna wspolpraca. mają dobre 3 lokalizacje w Warszawie. firma godna polecenia

#55 Aatpa82

Aatpa82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 marzec 2021 - 08:19

sam wynajmuje niewielki magazyn firmy http://box-storage.pl/ w Warszawie. Porządna i kompetentna firma. Dba o bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy oraz czystość. Mam do nich pełne zaufanie 

#56 Katarynka111

Katarynka111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 maj 2021 - 07:01

Chyba najważniejsze jest wycena takiej nieruchomości - tak żeby nie przepłacać za wynajem lub późniejszy zakup. Myślę, że warto w tej kwestii nieco zaczerpnąć wiedzy np. z bloga o nieruchomościach lub innego źródła z wycenami. Można też skorzystać z profesjonalnych usług, tutaj jednak nie umiem nikogo polecić. W razie czego wpisz w wyszukiwarkę i spójrz na wyniki - z pewnością znajdziesz odpowiednią osobę. Tutaj jednak pamiętaj, żeby sprawdzić czy taka osoba ma dobre opinie (bo na co Ci słaby audyt/wycena?).

Powodzonka!

#57 Oligia287

Oligia287

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 czerwiec 2021 - 18:17

Z moich obserwacji wynika, że najwięcej osób wynajmuje magazyn w centralnej Polsce. Prawdopodobnie tak jest najprościej, a już w ogóle firmom, które mają siedziby w okolicach. Jeśli chodzi o ten obszar to my wynajmujemy pewną część powierzchni w  https://www.7rsa.pl/...rsaw-airport-i  Warunki współpracy jak widać są naprawdę obiecujące.

#58 Oligia287

Oligia287

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 czerwiec 2021 - 18:17

#59 Anastazja55

Anastazja55

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 11 czerwiec 2021 - 09:30

A propos magazynów czy np hali produkcyjnej. Nie wiem jak Wasza firma, ale moja np będzie miała różnego rodzaju odpady niebezpieczne dla środowiska, różnego rodzaju substancje. Szukałam w okolicach Śląska firmy, która się zajmuje takim transportem odpadów niebezpiecznych jak tutaj https://www.wektorsc.euKorzystał ktoś może ?

;)

#60 Guest_Daniel

Guest_Daniel
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2021 - 12:39

W każdym magazynie podstawowym narzędziem jest elektryczny wózek widłowy. Prowadząc magazyn warto mieć sprawdzony serwis, na którym można polegać. W przypadku usterek baterii w wózkach korzystam z usług oferowanych przez firmę TRAX Polska wykonującą serwis i regenerację akumulatorów. Polecam tego kontrahenta.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych