Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Magazyn pod wynajem

wróć do serwisu Moja Firma 58 odpowiedzi w tym temacie

#21 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 19 sierpień 2017 - 21:09

wyposażenie magazynu jest istotną rzeczą . Zerknij na ofertę firmy Nedcon . Warto , żeby oni zajęli się zaprojektowaniem magazynu . Zyskasz więcej miejsca użytkowego , więcej przestrzeni oraz dobrzej jakości regały itp . Ta firma świetnie zna się na tym co robi , więc warto oddać magazyn w ich ręce :)

#22 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 468 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:52

Warto inwestować w wynajem? Może lepiej od razu postawić taki magazyn? Jak to wygląda długoterminowo?

______

maszyna do cięcia styropianu

#23 MarcinCin

MarcinCin

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 16:00

Wynajmem powierzchni zajmuje się również firma www.premedmarki.pl myślę więc, że warto by było zapytać.

#24 radoslaw

radoslaw

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 12:32

Sam wynajmowałem powierzchnię magazynową, ale już zaopatrzoną w odpowiednie wyposażenie oraz oczywiście system transportu wewnętrznego, na który składają się taśmy transportujące, przenośniki, pasy napędowe itd.. Jeśli ktoś o to zadba, to jak najbardziej opłaca się iść w wynajem. ;)

Oferty nieruchomości: https://www.verso.com.pl/.

#25 Guest_davav

Guest_davav
  • Goście

Napisano 27 październik 2017 - 08:27

Halę magazynową stawiał mi producent Ewenta. Halę przenosiłem już kilka razy po kraju ze względu na konkurencję. Jednak mobilność uzyskania dzięki hali okazała się dla mnie kluczowa w biznesie. Polecam też ze względu na modułowy charakter. Niedawno dodałem zaplecze dla pracowników i niewielką stołówkę. Można odpocząć. Na pewno ci podpowiedzą, co robić. Od samego początku podobało mi się ich podejście.

#26 marikaa

marikaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 28 październik 2017 - 12:00

Jeśli szukasz profesjonalnego wyposażenia do magazynu czy hali, sprawdź co oferuje firma Schoeller Allibert. Mają tam wszystko co konieczne do prowadzenia tego typu przedsięwzięcia: skrzyniopalety, palety plastikowe, małe pojemniki składane, wiadra, pojemniki w sztaplu i wiele innych. Wysoka jakość produktów, niezawodna jakość i szybka dostawa. Tu znajdziesz więcej informacji https://www.schoelle...rge-containers/.

#27 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 19 grudzień 2017 - 01:19

Co do wyposażenia to podesty ruchome, podnośniki nożycowe, teleskopowe  czy ładowarki teleskopowe dostaniecie w   http://geniepolska.pl/  Firma odpowiada też za serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostaniecie u nich również części. Działają w całej Polsce.

#28 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 562 postów

Napisano 11 styczeń 2018 - 13:24

Dobre oferty znajdziesz na stronie https://www.industrialgo.plSą tam oczywiście oferty z całej Polski i na pewno coś dla siebie wybierzesz. Szukanie za pomocą tej strony jest dużo łatwiejsze, bo nie musisz przeglądać całego internetu. Wszystko zgromadzone w jednym miejscu, wystarczy wybrać region, jaki Cię interesuje.

#29 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 21 styczeń 2018 - 21:22

Według mnie lepiej postawić swój magazyn, a hala stalowa to dobry pomysł.  Firma rexbud http://www.rexbud.com.pl/ specjalizuje się w takich projektach i ich wykonywaniu. Mają wieloletnie doświadczenie.

#30 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 13:13

Hala stalowa jako magazyn to rzeczywiście dobre rozwiązanie, jej postawienie jest możliwe w krótkim czasie i rozsądnych cenach. Wręcz bardziej się opłaca postawić niż wynajmować. Dla niezdecydowanych polecam zgłosić się do Commercecon (moim zdaniem są bezkonkurencyjni obecnie) po indywidualną, darmową wycenę. Oni zajmują się wszystkim od A do Z, od uzyskiwania pozwoleń na budowę po odbiór. 

#31 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2501 postów

Napisano 15 maj 2018 - 12:50

W bazie JARTOM macie magazyny w genialnych lokalizacjach, w całej Polsce.

Można przejąć hale po uznanych firmach, również hale, które są w 100 proc. przygotowane pod biznes, nie wymagają większych nakładów. Pod względem inwestycyjnym mamy teraz naprawdę genialny moment.

#32 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 00:10

Korzystne warunki są u śląskiego Operis. Wynajmujemy tam chłodnię i magazyn, korzystamy tez z opcji przeładunku. Firma solidna, dobrze ich oceniam. Na plus też to, że na zlecnie klienta zajmują się również organizacją transportu.ani

#33 Guest_tatiana81

Guest_tatiana81
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 13:11

Jeśli kogoś interesuje powierzchnia produkcyjno-magazynowa, do wynajęcia, to serdecznie polecam skontaktować się z firmą: premedmarki. Pl. Prócz wynajmu, firma posiada również szereg usług z zakresu profesjonalnej, mechanicznej obróbki metali.

#34 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 468 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 17:59

Na stronie https://magazyny.online/ można znaleźć sporo ogłoszeń o wynajem powierzchni biurowej w całej Polsce, więc można zobaczyć a nóż coś się znajdzie.

#35 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 30 listopad 2018 - 09:52

Ja bym polecił regały od Mag Complex, jak na razie zdają nam egzamin nie mamy jakiś usterek i awarii, a wcześniej przy starych regałach to od jakiegoś czasu ciągle coś się luzowało i wypaczało. Funkcjonalne wygodne dobrze rozparcelowane, polecam dostawcę potrafią doradzić w wyborze.

#36 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 450 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 14:23

Jeżeli także będziesz chciał wyposażyć swój magazyn w dobrej jakości meble metalowe to ze swojej strony również polecam zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego https://biuromarket.com.pl/w którym znajdziesz ich naprawdę sporo w zależności od potrzeb oraz możliwości co do wymiarów. 

#37 Guest_Kasieczka

Guest_Kasieczka
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 16:31

Nie wiem jakiej wielkości magazyn jest potrzebny ale w W-wie polecam firmę lessmess 

#38 Guest_Karolina Lewandowska

Guest_Karolina Lewandowska
  • Goście

Napisano 09 maj 2019 - 15:13

Ze względu na przenosiny naszego biznesu potrzebujemy nowego magazynu.Interesują nas magazyny w okolicach Warszawy. Proszę o oferty - najlepiej przez portal oferty.biz.pl

Polecam Less Mess Storage, mają dobre warunki do magazynowania  z dostępem 24h na dobę, generalnie ciekawe usługi typu transport, niszczenie dokumentów czy obsługa przesyłek klienta. Przydaje się również przy prowadzeniu firmy. Poza tym można nabyć na miejscu materiały opakowaniowe i regały magazynowe do składowania. Już jakiś czas wynajmuję i jestem zadowolona z jakości usług.

#39 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 20 maj 2019 - 12:34

Czy możliwe jest wynająć magazyn tylko na 1 dzień?

#40 Guest_Olga

Guest_Olga
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 13:06

Ze względu na przenosiny naszego biznesu potrzebujemy nowego magazynu.Interesują nas magazyny w okolicach Warszawy. Proszę o oferty - najlepiej przez portal oferty.biz.pl

Less Mess Storage polecam! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy