Skocz do zawartości

Szkolenia pracowników

wróć do serwisu Moja Firma 124 odpowiedzi w tym temacie

#121 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19140 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 12 styczeń 2019 - 12:24

W listopadzie zostałem wysłany na szkolenie z wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych do Pana Marcina Mańki i jestem pod wielkim wrażeniem przeprowadzonego szkolenia i umiejętności przekazania wiedzy. Zero lania wody, pożyteczne wskazówki, ktore można wprowadzić w życie ;-)

Jeśli musi korzystać z takiej reklamy to ja, ani moi znajomi z pewnością z tego nie skorzystamy :)

#122 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 299 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 16:14

Bo szkolenia musza mieć sens. Nie ma sensu uczestniczyć w szkoleniu z tematu który nam się nie przyda. My ostatnio kilku naszych pracowników wysłaliśmy na kurs trenera personalnego z certyfikatem w https://health-factory.pl/ dzięki temu będziemy mogli rozszeżyć nasze usługi o trenera a dodoatkowo zadbaliśmy o rozwój naszych pracowników. 

#123 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 14 październik 2019 - 10:39

Regularne szkolenia dla pracowników to duża gwarancja późniejszego sukcesu firmy. Im lepiej wyszkolony i wykwalifikowany pracownik, tym efektywniejsza i bardziej wydajna praca. Zwłaszcza, jeśli w grę wchodzą specjalistyczne zagadnienia typu produkcja itp. W tym zakresie należy stale poszerzać i pogłębiać wiedzę. Dlatego kliknij tutaj i sprawdź, jak możesz pomóc swojej firmie poprzez zorganizowanie odpowiedniego szkolenia.

#124 marmur87

marmur87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 20 październik 2019 - 07:59

Osobiście jestem ogromnym zwolennikiem podnoszenia kwalifikacji pracowników w ramach szkoleń przeprowadzanych w firmie. Uważam, że jest to zdecydowanie z korzyścią dla przedsiębiorstwa. Doskonale szkolenia z zakresu hr i zarządzania projektami prowadzi firma https://leadership-c... ... rojektami/ . To od tego kursu warto zacząć, by móc kontynuować podczas kolejnych rozwijających spotkań z Panem Mariuszem Kapustą.

#125 Maur80

Maur80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 28 październik 2019 - 13:33

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się kursy i szkolenia z zakresu cyberbezpieczeństwa i ochrony informacji niejawnych. Z obu z nich skorzystać można na https://wsbio.waw.pl/ w Warszawie. Wielkim atutem są trenerzy i wykładowy legitymujący się szeroką wiedzą praktyczną, którą zdobywali w trakcie wielu lat doświadczeń kariery zawodowej. Zajęcia odbywają się w czasie weekendowych zjazdów nie kolidując z pracą lub nauką i są adresowane zarówno do studentów i absolwentów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Ochrony, jak i osób spoza uczelni. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych