Skocz do zawartości

Szkolenia pracowników

wróć do serwisu Moja Firma 117 odpowiedzi w tym temacie

#101 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 296 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 11:54

Moim zdaniem rozwój zawsze ma sens, robimy to dla siebie, wiadomo, że nie zawsze dostaniemy po wszystkim awans, ale trzeba próbować. Na przykładzie mojego kuzyna mogę podpowiedzieć, że takie rzeczy się czasami udają. Czytaliśmy razem artykuł o szkoleniu na suwnice http://gdbhp.pl/szko...nie-na-suwnice/ później on go zrobił i stopniowo zaczął dostawać nowe oferty pracy. W końcu udało mu się znaleźć już taką pracę na stałe i wydaje mi się, że jest zadowolony.  Wcześniej miał dosyć spore problemy z pracą.

#102 Danieloo

Danieloo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 11:48

Według mnie o swoich pracowników i ich rozwój trzeba dbać, dlatego proponowałbym szkolenia biznesowe. Sam byłem na takim szkoleniu i mogę szczerze powiedzieć, że są one efektywne i bardzo mi pomogły w dotychczasowej pracy. Oczywiście, w głównej mierze była to zasługa doświadczonych trenerów, którzy chętnie udzielili mi rad i różnych wskazówek. Także gorąco polecam taką formę szkolenia pracowników!  :)

#103 Sparrov24

Sparrov24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 maj 2018 - 10:07

Moim zdaniem jak najbardziej trzeba dbać o wysoki poziom swoich kwalifikacji... Bardzo przydatne są też takie certyfikaty kompetencji zawodowych http://vccsystem.eu/Mogą bardzo ułatwić sprawę ;)

Są chwile, w których emocje niszczą pragmatyzm.

#104 Guest_Jarek80

Guest_Jarek80
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 09:18

Ja uważam, że warto szkolić pracowników. Zwiększona efektywność pracy i mniejsze problemy z obsługą przekładają się na większe zyski. Od kilku lat współpracuję w tym zakresie z firmą Vade.com.pl

#105 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 23:58

Szkolenia jak najbardziej są inwestycją naszej firmy. W Polsce nadal jest dość duże bezrobocie nawet wśród osób młodych a mimo tego nadal w wielu branżach brakuje specjalistów. Ja w miarę możliwości wysyłam swoich pracowników na różne szkolenia, ale wiadomo, że nie zawsze i nie na każde szkolenie mam fundusze. Teraz zastanawiam się nad szkoleniem z zarządzania projektami, którego ofertę znalazłam tutaj 

https://leadership-center.pl/ . Myślicie, że warto?

#106 7ano

7ano

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 06:16

Warto inwestować w pracowników. Takie szkolenia to według mnie obowiązek.

Lepiej już było żyć w szarości, niż zostać pochłoniętym przez ciemność.

#107 albertoo2

albertoo2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 07:18

Nurtowało mnie to od dłuższego czasu. Dzięki za porady.

Wcześniej czy później sprawy, które za sobą zostawiłeś, same cie dopadną

#108 IntellectGroup

IntellectGroup

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 09:55

Dzień dobry,

reprezentuję firmę Intellect Group. Przeglądając forum natknąłem się na ten temat i nie mogłem sobie odmówić komentarza. Szkolenia dla pracowników - biznesowe - czy to sprzedazowe czy interpersonalne czy menedżerskie to podstawa w tych czasach. Jedynie poprzez takie zabiegi możemy uzyskać prawdziwych specjalistów, którzy potrafią odnaleźć się w dzisiejszych realiach korporacji czy wystąpień publicznych. 

Zobacz naszą ofertę.

pozdrawiam

#109 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 26 sierpień 2018 - 17:15

Akurat jeżeli chodzi o wyszkolenie swoich pracowników to polecam zwrócić uwagę na https://moderator.edu.pl/która w naszym przypadku zrobił kawał dobrej roboty, ponieważ przyniosły realne korzyści finansowe dla firmy ze względu na lepsze efekty sprzedażowe. Dlatego jeżeli potrzebujecie profesjonalistów do współpracy to oni dla mnie są numerem jeden.       

#110 TomaszKol

TomaszKol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 05 wrzesień 2018 - 15:39

Myślę, że przemyślane kursy i szkolenia mogą być efektywne, al ejak ktoś wysyła kogoś dla papierku gdzies tam dla odhaczenia, no to niestety.... strata pieniędzy

#111 questorr

questorr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 06:49

Myślę, że przemyślane kursy i szkolenia mogą być efektywne, al ejak ktoś wysyła kogoś dla papierku gdzies tam dla odhaczenia, no to niestety.... strata pieniędzy

Zgadzam się dlatego w naszej firmie postawiliśmy na szkolenia u osoby, które posiada wieloletnie doświadczenie. Konkretnie pan Marcin Mańka z manka-academy.com. Jest to osoba, która od ponad 17 lat przewija się w mediach i radiu. Ma na swoim koncie przeprowadzone liczne szkolenia biznesowe i doradcze dla najbardziej rozpoznawalnych firm. Po takim szkoleniu efektywność moich pracowników wzrosła, także polecam zapoznać się szerzej z tym tematem jeżeli naprawdę zależy Wam na rozwoju osobistym ludzi z Waszego zespołu  :)

#112 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 190 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 12:36

Szkolenia ogólnie są potrzebne i wartościowe zarówno dla pracownika jak i nas samych. Ja ostatnio sama była na takim szkoleniu http://emt-systems.p...ic-s7-1500.html z moimi pracownikami. Nie stawiam firmy na pracownikach więc też muszę mieć własna wiedzę. 

#113 madzia001

madzia001

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 18:25

Szkolenia dla pracowników mają bardzo dużą wartość. Pracownicy mają poczucie ciągłego rozwoju i to, że ktoś o nich dba, że są ważną częścią zespołu, a pracodawcy zyskują profesjonalistów w swojej dziedzinie. Wracając jednak do szkoleń, nie wyobrażam sobie, by firma nie przeszkoliła swoich pracowników z RODO. W ciągu ostatniego roku pracowałam dla 2 różnych pracodawców i w każdej z firm przeszłam takie szkolenie, co ciekawe w obu przypadkach szkolenie prowadzili specjaliści z https://www.apexnet.com.pl/. Wiedza przekazana w 100% zrozumiale :)

#114 Markko

Markko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 01 październik 2018 - 01:56

Firmy i tak muszą robić szkolenia, więc dobrze, że można przebierać w ofertach firm szkoleniowych.

#115 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów

Napisano 01 październik 2018 - 11:43

Moim zdaniem nie ma reguły na tego typu szkolenia. Z jednego pracownicy wyniosą sporo z innego praktycznie nic. Kwestia tego jak prowadzone jest szkolenie oraz jaka wiedza jest w nim przekazywana. Ja od kilku lat prowadzę własną agencję nieruchomości i swoich pracowników bardzo często wysyłam na różnego rodzaju szkolenia czy konferencje branżowe. Dzięki temu mam pewność, że są oni na bieżąco ze wszelkimi regulacjami prawnymi czy też popytem panującym aktualnie na rynkach. Np. niedługo wysyłam ich na konferencję - https://www.biznesow...nferencje/flex/ już nie raz mieli okazję wziąć udział w eventach organizowanych przez ten portal i za każdym razem przychodzą bardzo zadowoleni oraz z dodatkową, bardzo cenną wiedzą. 

#116 M_Br

M_Br

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 październik 2018 - 02:45

Uwazam, ze ten caly boom szkoleniowya to jest jedno wielkie oszustwo. Firmy szkoleniowe na tym zarabiają kupe forsy, pracownicy nic nie wynosza z zajec, bo nie umieja zastosowac tej wiedzy w zyciu codziennym, a pracodawcy nawet nie wymagaja od nich stosowania tej wiedzy. Czy sie ze mna zgadzacie?

Niestety nie zgadzam się, choć przyznam że nieudane szkolenie może składać się nawet z kilku oszustw. Pierwszym oszustwem mogą być "szkolący się" pracownicy, którzy często podczas szkolenia nawet nie są zainteresowani przekazywanymi im informacjami, a o zaangażowaniu nie wspomnę. Ciężko później zastosować w życiu codziennym coś, czego się nie nabyło. Pracodawca, który płaci za szkolenie i uważa, że on już zrobił swoje dopuszcza się oszustwa numer dwa. Znajomość programu szkolenia, zapoznanie się z jego końcowym wynikiem oraz późniejsza kontrola nad wdrożeniem nowo nabytych przez pracowników umiejętności do codziennego rytmu pracy to obowiązki pracodawcy. Oczywiście określenie pracodawca, w zależności od wielkości firmy może oznaczać wiele. W większych przedsiębiorstwach może zostać wyznaczona do tego odpowiednia osoba (kierownik, brygadzista, leader etc.), ale żeby osoba została wyznaczona i to jeszcze odpowiednia, to nadal rola pracodawcy na płatności zakończyć się nie może. Na koniec trzecie oszustwo... i tu niestety w roli głównej firma szkoleniowa. Co może być nie tak? Wszystko! Złe, zazwyczaj zbyt szablonowe podejście do określenia zagadnień, zakresu w zleconej tematyce. Złe przygotowanie programu szkolenia. Często pojawia się za dużo treści jak na ustalony czas trwania kursu. No i na koniec osoba szkoleniowca, jego poziom wiedzy i nieumiejętność jej przekazania czynią naszą katastrofę kompletną. Ale tak być nie musi... :)

Wystarczy świadomy swoich obowiązków pracodawca, odpowiednio zmotywowani, nastawieni pracownicy i najważniejsze profesjonalna firma szkoleniowa ze szkoleniowcem, który wie co robi, ma doświadczenie, odpowiednią wiedze i do tego potrafi ją przekazać. Nagle pojawiają się efekty, pieniądze są wydane, a nie wywalone. Doszkalanie personelu jest formą inwestycji w firmę. Ważne jednaj, żeby jak w przypadku każdej inwestycji, inwestować mądrze.

Trochę się rozpisałem... w skrócie... nie, nie zgadzam się :)

pozdrawiam

#117 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 30 październik 2018 - 08:55

Regularnie. Sytuacja na rynku pracy jest wprawdzie lepsza niż kilka lat temu .Co nie znaczy oczywiście,ze trzeba usiąć na laurach oraz sie nie uczyć. Aby utrzymać się na szczycie trzeba się rozwijać. 

Polecam uczyć się języków. Obecnie znajomość języka angielskiego jest bardzo pomocna przy znalezieniu lepszej posadki czy awansie. 

Warto jest zapisać się na kurs ale również uczyć się samodzielnie. 
czytać ksiązki w oryginale 
oglądać seriale 
czy filmy 
Tak aby korzystać z języka na co dzień

Sama równiez chodze na naukę języka do tej szkoły https://www.studium....ezyk-angielski/

#118 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 129 postów

Napisano wczoraj, 13:51

Przeróżne kursy kosmetyczne we Wrocławiu prowadzi Perfect Glamour https://www.perfect-glamour.pl/  Moja załoga właśnie u nich się uczyła i oceniam ich jak najlepiej. Świetny salon, wszystko mają bardzo dobrze zorganizowane, są nowocześni i pracują na wysokiej jakości materiałach. Na bank będziecie zadowoleni.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy