Skocz do zawartości

Szkolenia pracowników

wróć do serwisu Moja Firma 107 odpowiedzi w tym temacie

#101 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 11:54

Moim zdaniem rozwój zawsze ma sens, robimy to dla siebie, wiadomo, że nie zawsze dostaniemy po wszystkim awans, ale trzeba próbować. Na przykładzie mojego kuzyna mogę podpowiedzieć, że takie rzeczy się czasami udają. Czytaliśmy razem artykuł o szkoleniu na suwnice http://gdbhp.pl/szko...nie-na-suwnice/ później on go zrobił i stopniowo zaczął dostawać nowe oferty pracy. W końcu udało mu się znaleźć już taką pracę na stałe i wydaje mi się, że jest zadowolony.  Wcześniej miał dosyć spore problemy z pracą.

#102 Danieloo

Danieloo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 kwiecień 2018 - 11:48

Według mnie o swoich pracowników i ich rozwój trzeba dbać, dlatego proponowałbym szkolenia biznesowe. Sam byłem na takim szkoleniu i mogę szczerze powiedzieć, że są one efektywne i bardzo mi pomogły w dotychczasowej pracy. Oczywiście, w głównej mierze była to zasługa doświadczonych trenerów, którzy chętnie udzielili mi rad i różnych wskazówek. Także gorąco polecam taką formę szkolenia pracowników!  :)

#103 Sparrov24

Sparrov24

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 maj 2018 - 10:07

Moim zdaniem jak najbardziej trzeba dbać o wysoki poziom swoich kwalifikacji... Bardzo przydatne są też takie certyfikaty kompetencji zawodowych http://vccsystem.eu/Mogą bardzo ułatwić sprawę ;)

Są chwile, w których emocje niszczą pragmatyzm.

#104 Guest_Jarek80

Guest_Jarek80
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 09:18

Ja uważam, że warto szkolić pracowników. Zwiększona efektywność pracy i mniejsze problemy z obsługą przekładają się na większe zyski. Od kilku lat współpracuję w tym zakresie z firmą Vade.com.pl

#105 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 09 lipiec 2018 - 23:58

Szkolenia jak najbardziej są inwestycją naszej firmy. W Polsce nadal jest dość duże bezrobocie nawet wśród osób młodych a mimo tego nadal w wielu branżach brakuje specjalistów. Ja w miarę możliwości wysyłam swoich pracowników na różne szkolenia, ale wiadomo, że nie zawsze i nie na każde szkolenie mam fundusze. Teraz zastanawiam się nad szkoleniem z zarządzania projektami, którego ofertę znalazłam tutaj 

https://leadership-center.pl/ . Myślicie, że warto?

#106 7ano

7ano

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 06:16

Warto inwestować w pracowników. Takie szkolenia to według mnie obowiązek.

Lepiej już było żyć w szarości, niż zostać pochłoniętym przez ciemność.

#107 albertoo2

albertoo2

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 10 lipiec 2018 - 07:18

Nurtowało mnie to od dłuższego czasu. Dzięki za porady.

Wcześniej czy później sprawy, które za sobą zostawiłeś, same cie dopadną

#108 IntellectGroup

IntellectGroup

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 09:55

Dzień dobry,

reprezentuję firmę Intellect Group. Przeglądając forum natknąłem się na ten temat i nie mogłem sobie odmówić komentarza. Szkolenia dla pracowników - biznesowe - czy to sprzedazowe czy interpersonalne czy menedżerskie to podstawa w tych czasach. Jedynie poprzez takie zabiegi możemy uzyskać prawdziwych specjalistów, którzy potrafią odnaleźć się w dzisiejszych realiach korporacji czy wystąpień publicznych. 

Zobacz naszą ofertę.

pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych