Skocz do zawartości

Szkolenia pracowników

wróć do serwisu Moja Firma 93 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_rezydent

Guest_rezydent
  • Goście

Napisano 26 luty 2001 - 17:09

Uwazam, ze ten caly boom szkoleniowya to jest jedno wielkie oszustwo. Firmy szkoleniowe na tym zarabiają kupe forsy, pracownicy nic nie wynosza z zajec, bo nie umieja zastosowac tej wiedzy w zyciu codziennym, a pracodawcy nawet nie wymagaja od nich stosowania tej wiedzy. Czy sie ze mna zgadzacie?

#2 Guest_truskawka

Guest_truskawka
  • Goście

Napisano 13 marzec 2001 - 12:16

Nie masz racji. Kluczem jest przygotowanie do szkoleń kadry zarządzającej. Jeżeli oni zrozumieją jak i po co się to robi, będą wsparciem dla działu personalnego i pracownikó. Po pierwsze pomogą w definiowaniu celów szkolenia i dokładnie określą czego pracownikowi brakuje. Po drugie razem z pracownikiem przygotują się do szkolenia i ustalą co szkolenie ma usprawnić w pracy szkolonego jak i całego działu. Po trzecie zarządzający stworzą warunki do wykorzystania zdobytej wiedzy. U nas to bardzo sprawnie funkcjonuje i nie narzekamy na efektywność szkoleń.

#3 Guest_zajac

Guest_zajac
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2001 - 00:01

Zamiast tak modnych szkoleń często bardziej wydajne są inne formy nauki. Np. zaangażowanie w jakiś projekt wspólnie z bardziej doświadczonym pracownikiem, który pełni rolę mentora. Bardziej mądre firmy oddają tu inicjatywę w ręce zatrudnionych: dajemy ci taką a taką kasę na twój rozwój, a ty możesz sobie wybrać kurs albo kupić książkę. Byleś się nauczył, bo ci się to przyda. I rozliczają z efektów.

#4 Guest_art_zly

Guest_art_zly
  • Goście

Napisano 31 maj 2002 - 17:22

problem nie tkwi w samym szkoleniu ale jego przygotowaniu ..dopasowaniu do realnych !!! potrzeb pracownika a nie wyobrażeniach przełożonego...jeżeli masz złe doświadczenia w ze szkoleniami to miałes pecha przy doborze firmy szkoleniowej ...są tez metody na egzekwowanie wiadomości ze szkolenia (nieinwazyjne metody oczywiście)........szkoda że sie nie spotkalismy na szkoleniu (chyba) może bys zmienił zdanie pozdrawiam

#5 Guest_art_zly

Guest_art_zly
  • Goście

Napisano 31 maj 2002 - 17:23

tytuł miał brzmieć ZGADZAM SIE ZE SMACZNĄ TRUSKAWKĄ ...HYHYHYHHY sorki za pomyłkę wybacz truskawko

#6 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2008 - 10:22

Dobre szkolenie to przede wszystkim dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Znam firmy szkoleniowe gdzie pracują psychologowie odpowiednio przygotowani do roli trenera , którzy naprawde duzo dają firmie.

#7 Guest_kola78

Guest_kola78
  • Goście

Napisano 24 marzec 2009 - 11:37

Zapraszam na forum poświęcone wyłącznie szkoleniom biznesowym. Znajdziecie tam opinie, komentarze, porady trenerów, ...Przewidziano też cenne nagrody dla aktywnych forumowiczów :-)www.forum-szkolenia.pl

#8 Guest_Aleksandra

Guest_Aleksandra
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2009 - 14:39

Zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkania w ramach projektu Własność intelektualna majątkiem przedsiębiorstwa Park Naukowo-Technologiczny "TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o. zaprasza do udziału w bezpłatnych spotkaniach dwudniowych w ramach realizowanego projektu Własność intelektualna majątkiem przedsiębiorstwa finansowanego w 100% z działania 5.4 „Zarządzanie własnością intelektualną”- Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.WYWIAD GOSPODARCZY, JAK USTRZEC SIĘ PRZED KRADZIEŻĄ POMYSŁÓW. JAK WYCENIĆ WŁASNOŚCI NIEMATERIALNE? (SPOTKANIE DWUDNIOWE)30 czerwca 2009 - 1 lipca 2009, Hotel Festival, ul. Oleska 86, 45-222 Opole Jeżeli jesteś zainteresowany jednym ze spotkań, wyślij do nas formularz zgłoszeniowy, który możesz pobrać ze strony projektu www.technopark.gliwice.pl/54 na adres 54@technopark.gliwice.pl bądź faksem na numer 032 33585 10. Aby uczestniczyć w spotkaniu wystarczy być pracownikiem (zatrudnionym na umowę o pracę) przedsiębiorstwa produkcyjnego lub świadczącego usługi inżynierskie z sektora Małe i Średnie Przedsiębiorstwa (MSP). Oferta dotyczy również przedsiębiorców prowadzących firmy o profilu produkcyjnym lub inżynierskim z sektora MSP. Można uczestniczyć tylko w jednym spotkaniu. Maksymalnie z firmy może wziąć udział w spotkaniu dwóch pracowników. Jeśli spełnisz powyższe kryteria, zostaniesz poproszony o przesłanie dodatkowych dokumentów potwierdzających informacje zawarte w formularzu zgłoszeniowym, tj.:zaświadczenie o zatrudnieniu lub wpis do ewidencji działalności gospodarczej, podpisana kserokopia dowodu osobistego, deklaracja uczestnictwa w projekcie, Informacje dotyczącą zasad rekrutacji znajdują się na stronie www.technopark.gliwice.pl/54 bądź można je uzyskać pod adresem mailowym 54@technopark.gliwice.pl oraz pod numerem telefonu 032 335 85 10. Po odbyciu szkolenia każdy z uczestników otrzyma od nas certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. W ramach spotkań zapewniamy poczęstunek kawowy, obiad oraz materiały szkoleniowe.

#9 Guest_krecik

Guest_krecik
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 19:20

szkolenie pracowników to bardzo ważna sprawa w każdej firmie, ale oczywiście nie może być to coś co za bardzo nadwyręża finanse firmy, ja ostatnio szukałem i znalazłem świetny hotel w centrum Warszawy właśnie do przeprowadzenia szkolenia, hotel nazywa się Etap, wszystko co potrzebne w nim jest, a do tego ceny nie zwalają z nóg :) szkolenie się udało , wszyscy pracownicy zadowoleni :) więc chyba całkowity sukces

#10 Guest_Kate

Guest_Kate
  • Goście

Napisano 25 październik 2009 - 19:31

Moim zdaniem, to czy pracownicy wynoszą coś ze szkoleń zależy od nich samych, ale najbardziej od profilu całego szkolenia. Zgadzam się z boomem szkoleniowym, ale niestety wśród setek firm oferujących różnego rodzaju szkolenia, tych, dzięki którym dana firma będzie miała długofalowe, a nie chwilowe lub żadne efekty, trzeba szukać ze świecą. Sama - będąc szefem firmy, przekonałam się, że w momencie kiedy chciałam wysłać pracowników w ramach premii pozafinansowej na szkolenie z poprawienia skuteczności indywidualnej, oferujące techniki motywacyjne, musiałam długo szukać. Opinie, komentarze, rekomendacje itp. Moją uwagę przyciągnął prestiżowy FranklinCovey ze swoim szkoleniem opartym na książce znanego Stephena R. Covey'a - "7nawyków skutecznego działania". Kilku pracowników wybrało się na nie, a ja powoli zauważam efekty.Zdaję sobie jednak sprawę, że powinny być długofalowe. Pracownicy wrócili naładowani pozytywną energią i chęcią do pracy. Kreatywność wzrasta. Może więc dokonałam dobrego wyboru?

#11 Guest_Catman Polska

Guest_Catman Polska
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2010 - 12:07

Witam serdecznie wszystkich uczestników tego forum:)Jeżeli jesteście zainteresowani szkoleniami zapoznajcie się z oferta naszej firmyPozdrawiamCatman Polska jest specjalistyczną firmą szkoleniowo - doradczą, ukierunkowaną na wszechstronny rozwój praktycznych umiejętności i kompetencji pracowników działów sprzedaży, zakupów, obsługi klienta. Specjalizujemy się w obszarze szkoleń z zakresu zarządzania, coachingu, sprzedaży, obsługi klienta, merchandisingu, zarządzania kategorią oraz negocjacji kupieckich. Oferowane przez nas usługi to precyzyjnie budowane procesy szkoleniowo - doradcze, których powstanie poprzedza szczegółowa analiza potrzeb. Dzięki temu cele biznesowe klienta stają się naszymi celami. Współpracujemy tylko z najlepszymi trenerami, którzy po serii szkoleń wewnętrznych otrzymują certyfikację trenerską spółki. Eksperci Catman Polska to praktycy - specjaliści w swojej dziedzinie o bogatym doświadczeniu zawodowym.

#12 Guest_Kasia - zadowolony uczestnik

Guest_Kasia - zadowolony uczestnik
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2010 - 21:47

Witam. Uczestniczyłam ostatnio w szkoleniu dla sekretarek i asystentek organizowanym przez firmę ECK Presige. Muszę przyznać, że jestem pod wielkim wrażeniem zaangażowania, profesjonalnego podejścia i pasji z jaką podchodzą do swojej pracy organizatorzy i trenerzy szkoleń. Dwa dni intensywnego szkolenia odbyły się w urokliwym pensjonacie w Zakopanym. Pani instruktor z obromna cierpliwością wyjaśniała nam wszelkie tajniki tego trudnego zawodu, nie tracąc przy tym poczucia humoru i zaangażowania. Wiedzę i umiejetności zdobyte na szkolniu juz teraz wykorzystuję, z dobrym skutkiem.Oprócz ciężkiej pracy czekała na nas - uczestniczki, dobra zabawa, fajne miejsce i bardzo elegancka restauracja.Drodzy Forumowicze - polecam goraco.

#13 Guest_Profesjonalny sekretariat

Guest_Profesjonalny sekretariat
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 16:17

Regionalny Ośrodek Edukacji organizuje szkolenie Profesjonalny sekretariat, dofinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.Do tej pory przeszkolono w pięciu województwach w Polsce w 24 edycjach 267 osób.Dotychczasowa ewaluacja szkoleń wskazuje, że 100% uczestników pozytywnie oceniło udział w szkoleniach, a 99% osób stwierdziło, że chętnie weźmie udział w kolejnych szkoleniach dofinansowanych z EFS i organizowanych przez Regionalny Ośrodek Edukacji.W ramach szkoleń zapewniamy:o profesjonalnego trenera-praktyka,o zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu (trzy- i czterogwiazdkowe hotele),o dojazd wynajętym autobusem,o mile spędzony czas wolny w miejscowości atrakcyjnej turystycznie (Zakopane, Szczyrk, Szklarska Poręba, Zegrze Południowe).Od września 2010 r. Regionalny Ośrodek Edukacji rozpoczyna kolejne edycje szkolenia Profesjonalny sekretariat. Zapisy trwają. Więcej informacji na www.profesjonalnysekretariat.eu

#14 Guest_Skuteczna promocja miarą sukcesu

Guest_Skuteczna promocja miarą sukcesu
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 16:18

Regionalny Ośrodek Edukacji organizuje szkolenie Skuteczna promocja miarą sukcesu, dofinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego.Do tej pory przeszkolono w pięciu województwach w Polsce w 20 edycjach 216 osób.Dotychczasowa ewaluacja szkoleń wskazuje, że 100% uczestników pozytywnie oceniło udział w szkoleniach, a 99% osób stwierdziło, że chętnie weźmie udział w kolejnych szkoleniach dofinansowanych z EFS i organizowanych przez Regionalny Ośrodek Edukacji.W ramach szkoleń zapewniamy:o profesjonalnego trenera-praktyka,o zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu (trzy- i czterogwiazdkowe hotele),o dojazd wynajętym autobusem,o mile spędzony czas wolny w miejscowości atrakcyjnej turystycznie (Zakopane, Szczyrk, Szklarska Poręba, Zegrze Południowe).Od września 2010 r. Regionalny Ośrodek Edukacji rozpoczyna kolejne edycje szkolenia Skuteczna promocja miarą sukcesu. Zapisy trwają. Więcej informacji na www.skutecznapromocja.eu

#15 Guest_KREATOR Sp. z o.o.

Guest_KREATOR Sp. z o.o.
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2010 - 16:56

Jeśli są Państwo zainteresowani rozwojem własnych kompetencji oraz umiejętności Państwa pracowników, zapraszamy do wzięcia udziału w efektywnych szkoleniach firmy KREATOR Sp. z o.o.KREATOR Sp. z o.o. jest firmą szkoleniowo–doradczą zajmującą się przygotowywaniem i wdrażaniem profesjonalnych projektów biznesowych na terenie Polski i za granicą. W swojej ofercie ma wiele interesujących propozycji skierowanych do kadry kierowniczej, osób zajmujących się sprzedażą i obsługą klienta, windykacją należności oraz do wszystkich tych Pracowników, którym zależy na doskonaleniu własnego warsztatu zawodowego.www.kreator-szkolenia.pl

#16 Guest_Dagmara

Guest_Dagmara
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2010 - 13:42

Był ktoś już na szkoleniu z zakresu obsługi klienta z Biura Nieruchomości? Wybieram się na takie i nie wiem czego się spodziewać?

#17 Guest_Kamillia

Guest_Kamillia
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2010 - 22:14

będziesz uczyć się jak dobrze komunikować się z klientem. Jak odczytywać jego emocje i jak panować nad swoimi, żeby zawrzeć transakcję. Fajnie, że wam cos takiego organizują.

#18 Guest_menager

Guest_menager
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2010 - 15:39

Mam pytanie odnośnie szkoleń organizowanych przez firmę Kpk Lex. Od jakiegoś czasu dostaje sporo informacji o szkoleniach jakie organizują, widać ze siedzą mocno w szkoleniach dotyczących tematyki kadr, płac , ksiegowosci. Chciałem wysłać pracowników na te szkolenia ale nie mogę się zdecydować, głównie chodzi o ceny tych szkoleń. Wiadomo dziś ogląda sie złotówkę na kilka sposobów zaczym się ją wyda. Rozmawiałem z nimi ostatnimi czasy głownie jeśli chodzi o poziom szkoleń, kwalifikacje trenerów etc. Troszkę rozwiałem swoje watpliwości, gdyż korzystają z doświadczonych trenerów, miałem możlwiość zadania nawet pytań mnie interesujących przed podjęciem decyzji w sprawie szkoleń na razie wygląda to ok. Ale chętnie poznam opinie innych osób ... M

#19 Guest_j.kawila

Guest_j.kawila
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 15:36

Ostatnio czytałam szkoleniach z mindmappingu, które między innymi skierowane są dla firmy i ich pracowników. Oprócz poszerzenia umiejętności kursy mają na celu podniesienie kwalifikacji. Słyszałam, że Jarosław Mateński jest dobrym trenerem, działa w firmie May Agency. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ze szkoleniami dotyczącymi mapowania umysłu?

#20 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2010 - 12:56

do Pana menagera:)A jakie konkretnie Pana szkolenia interesuja? Mowi Pan ze troche rozwial watpliowsci hmm a jakie one sa w czym problem jezeli moge w jakies innej formie do Pana pisac to bardzo prosze o namiar bo na forum nie za bardzo lubie pisac, pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych