Skocz do zawartości

Sprzątanie biura

wróć do serwisu Moja Firma 108 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Janusz12

Guest_Janusz12
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 10:49

Ja zatrudniam firmę Anilop, która zapewnia sprzęt i najwyższej jakości środki sprzątające. Bardzo dobre rozwiązanie, zawsze mamy czysto i świeżo, a przy tym nie musimy martwić się o nic.

#102 krystyna123

krystyna123

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 26 lipiec 2019 - 14:42

Sprzątanie biura to ważna rzecz. Nie brakuje niestety ludzi, którzy umawiają się na pracę, a potem do niej nie przychodzą. Ja polecam http://www.perfekt-blysk.pl/ - na nich nigdy się nie zawiodłam.

#103 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 01 sierpień 2019 - 05:33

Jeśli szukalibyście jakiejś przyzwoitej firmy ze Szczecina to tylko www.emkaserwis.com.pl. W naszym biurowcu dzięki ich usługom zawsze błysk. Pracownicy sympatyczni i otwarci. Polecam

#104 boddekk

boddekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 14:37

Często korzystam z usług firmy Moppy. Nie mają wygórowanych cen za sprzątanie. Można powiedzieć, że posiadają najbardziej stosowny cennik z jakim spotkałam się w Poznaniu za tego typu usługi. Zajmują się sprzątaniem domów oraz biur. Każde zlecenie wykonują bardzo sprawnie i rzetelnie. Nie ma tutaj mowy o jakiś niedociągnięciach, a wszystko dzięki dobrze przeszkolonemu personelowi. Kontakt możesz nawiązać poprzez stronę firmy - sprzątanie biur poznań najlepszy kontakt przez formularz lub telefoniczny.

#105 Guest_Daria23

Guest_Daria23
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 13:54

W Krakowie mogę polecić Anilop z którym współpracuję już od kilku lat - sprzątają i biura i magazyny, ale wiem że mają też szerszy zakres usług. Ostatnio korzystałam z ich pomocy w porządkach po remoncie w moim domu i jestem bardzo zadowolona

#106 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:01

U mnie do biura szef zatrudnia firmę Anilop (anilop.org) i jesteśmy bardzo zadowoleni, wszystko jest pięknie posprzątane, nasze rzeczy w porządku i generalnie nie ma co narzekać

#107 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 06 październik 2019 - 18:33

Wydaje mi się, że jeśli zalezy wam na tym aby wasze biuro było dobrze i rzetelnie wysprzątane trzeba w takiej sytuacji zainwestować w dobrej jakości środki czystosci. U nad kupuje sie je w sklepie Pro-formula gdzie w ofercie dostepne są profesjonalne produkty przeznaczone właśnie do sprzątania właśnie takich powierzchni. Wam także polecam zainteresować sie ich ofertą, ponieważ na prawdę warto

#108 Guest_Barrt

Guest_Barrt
  • Goście

Napisano 07 październik 2019 - 13:41

W mojej firmie za sprzątanie odpowiada anilop i nie mamy zastrzeżeń - dokładnie, dyskretnie, szybko

#109 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 223 postów

Napisano 17 październik 2019 - 20:22

Uważam, ze utrzymanie porządku w biurze należy do obowiązków pracowników (każdy powinien bowiem zadbać o czystość swojego stanowiska pracy). Musisz jednak zapewnić im dostęp do porządnych środków czyszczących oraz mopa i innych niezbędnych akcesoriów. Wszystkie te produkty możesz zamówić w sklepie internetowym https://www.leifheit...ofi-bry-p-55219

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych