Skocz do zawartości

Sprzątanie biura

wróć do serwisu Moja Firma 108 odpowiedzi w tym temacie

#41 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 15 marzec 2016 - 16:44

Jeśli szukacie firmy sprawdzonej w sprzątaniu biur,lokali, domów czy mieszkań to zaufajcie specjalistom, sprzatanie biur gdynia oni wykonali dla nas sprzątanie w wielu miejscach, profesjonalną robotę wykonują !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#42 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 895 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 marzec 2016 - 09:25

Może zainteresuje was również oferta w eJedrek. Dostępne są tutaj produkty czyszczące, a także artykuły takie jak worki na odpady czy mopy czyszczące. Myślę, że dostępna tutaj oferta jest naprawdę interesująca. 

#43 Guest_igor

Guest_igor
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 13:30

U nas doskonale się sprawdza firma www.dobryserwis.waw.pl, zajmują się kompleksowo naszym biurem i dbają o teren zielony

#44 majkel29

majkel29

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 198 postów

Napisano 10 maj 2016 - 16:56

Jeśli chodzi o Warszawę to ta firma http://www.exclean.pl/ świadczy szeroki zakres usług. To ważne, bo wybierając firmę sprzątająca warto zwrócić uwagę na to, by wykonywała usługi kompleksowo. W każdym większym mieście jest sporo firm świadczących tego typu usługi, dobrze jest więc porównywać oferty.

#45 rozali33

rozali33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 13 maj 2016 - 09:07

Jestem zwolenniczką porównywania ofert. Warto sprawdzić jakie ceny oferuje dana firma, jaki ma zakres usług, a także na jakim sprzęcie pracuje. Na wyposażeniu z pewnością powinna się naleźć myjka ciśnieniowa, zamiatarka spalinowa tego typu http://dawo.com.pl/k...ki-nilfisk-blue , odkurzacz piorący itp.

#46 Guest_kinga

Guest_kinga
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 19:09

Nie trzeba korzystać z usług firmy, chociaż to wydaje się wygodne, można zatrudnić jakąś osobę na podstawie umowy o dzieło.

Wydaje mi się, że działanie firmy jest jednak szybsze, dokładniejsze i sprawniejsze. Ja jestem z centrum Polski i z Łodzi mogę polecić damart-sprzatanie.pl, z pewnością to dobry wybór.

#47 Stanbest

Stanbest

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 14 lipiec 2016 - 11:47

Zaproponujemy Państwu nasze usługi w zakresie sprzątania. Jesteśmy firmą działającą głównie w województwie podkarpackim, a zajmujemy się całościowym sprzątaniem takich obiektów jak np. galerie handlowe, banki, hotele, kluby sportowe, urzędy. Zadbamy też o tereny przyległe, kosimy, odśnieżamy, robimy praktycznie wszystko, aby przywrócić należyty porządek i czystość :) Adres naszej strony firmowej http://stanbest.pl/ - zapraszamy do współpracy.

#48 anka.87

anka.87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 24 lipiec 2016 - 18:52

Mogę polecić firmę, która dba o czystość u nas. SKB System, http://skbsystem.pl - naprawdę rzetelnie podchodzą do tematu, w biurze jest czysto, posprzątany każdy kąt. Do tego panie są naprawdę bardzo miło, a to również jest ważne. Ogólnie żadnych trudności czy problemów, współpraca układa się super :)

#49 majkaa

majkaa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 07:37

my mamy małe biuro dlatego zamiast zatrudniać firmę sprzątającą kupiliśmy odkurzacz firmy www.profieurope.eu i sprzątamy sami.  Dzięki temu mamy sprzęt na lata a pieniądze, które mielibyśmy płacić firmie sprzątającej możemy wykorzystać na rozwój firmy. 

#50 mirekk

mirekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 22:51

no tak to też jest oszczędność ale przy dużej powierzchni to się raczej nie sprawdzi. My mamy umowę z firmą www.sprzataniemasters.com.pl  i też jesteśmy zadowoleni bo maja bardzo dobre ceny i są solidni.

#51 Guest_Lisa

Guest_Lisa
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 20:58

A jest tu ktoś z łodzi? Czy www.damart-sprzatanie.pl to dobry wybór i mogę spać spokojnie? smile.png

#52 michalinakot123

michalinakot123

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:55

A u nas jest tak, że ja zgodziłam się na to, żeby raz w tyg. zostawać trochę dłużej i posprzątać biuro. Oczywiście mam za to premię.

#53 ecolux

ecolux

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 19:43

Witam

Polecam firmę sprzątającą EcoLux w Warszawie. Solidnie i tanio. http://firmasprzatajaca.warszawa.pl

#54 kleo28

kleo28

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 17 wrzesień 2016 - 20:01

Mogę polecić firmę, która dba o czystość u nas. SKB System, http://skbsystem.pl - naprawdę rzetelnie podchodzą do tematu, w biurze jest czysto, posprzątany każdy kąt. Do tego panie są naprawdę bardzo miło, a to również jest ważne. Ogólnie żadnych trudności czy problemów, współpraca układa się super smile.png

Dzięki za namiar, właśnie takiej firmy teraz szukam :) A z tego co czytam opinię o SKB System, to naprawdę warto z nimi podjąć współpracę :) 

#55 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 01 październik 2016 - 08:14

my od kolegi dostaliśmy namiary na firmę sprzątającą Dobry Serwis, działają na terenie Warszawy i okolic. Solidni i punktualni, zawsze wszystko jest dokładnie posprzątane. 

#56 Guest_Albert122

Guest_Albert122
  • Goście

Napisano 02 październik 2016 - 12:04

według mnie jesli biuro jest małe to wystarczy poszukać jakiejś pani sprzątającej. jednak jeśli biuro jest już większe to lepiej znaleźć profesjonalne firmy typu Thomas thomas.biz.pl Na pewno wyjdzie to taniej, a przy tym jest pewność, że wszystko będzie porządnie wysprzątane

#57 Dameron

Dameron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 20 grudzień 2016 - 14:12

Jeżeli chodzi o sprzątanie biura i ogólnie firm to z pewnością najlepsze usługi pod tym kątem świadczy firma Romwit. Działa ona na terenie kilku dużych miast w różnych częściach Polski. Prowadzę własna firmę i mam dość spory budynek (można powiedzieć, że biurowiec). Korzystam z ich usług już od naprawdę długiego czasu i bardzo sobie chwalę - nigdy jeszcze nie było żadnych problemów czy zastrzeżeń do wykonywanych przez nich pracy. Naprawdę mogę polecić.

#58 marlon

marlon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 21 grudzień 2016 - 03:53

Najlepiej wybierać duże firmy, które mają doświadczonych pracowników oraz dysponują nowoczesnym sprzętem. Zobaczcie sobie ofertę http://www.clarsyste...lugi-porzadkowe- oni sprzątają biura, placówki  edukacyjne, placówki służby zdrowia,hale produkcyjne itp. Oferują też ochronę mienia, a także sprzątanie terenów zewnętrznych. Mają oddziały w większości dużych miast.

#59 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 640 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 00:07

Warto samemu zadbać o swoje miejsce pracy, aby zawsze było czyste. W ten sposób można zaoszczędzić sporo czasu i stworzyć sobie komfortowe warunki. Tutaj http://nokautbiznes....jsce-pracy.html jest ciekawy artykuł na ten temat,

#60 Guest_Asli

Guest_Asli
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2017 - 13:23

Jesli chodzi o firmy sprzątające, to polecam sprawdzić sobie mop24.pl - ja jestem z Wrocławia, sprzątają mi biuro (200 m2) i jesteśmy z mężem mega zadowoleni z efektów. nie płacimy wiele, a zawsze jest naprawdę czysto. Nie nawalają, nie mamy z nimi problemów, po prostu super wink.png

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych