Skocz do zawartości

Sprzątanie biura

wróć do serwisu Moja Firma 107 odpowiedzi w tym temacie

#21 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 07 maj 2015 - 14:01

Firma, która nam to ogarnia to pozamiatane.pl tzn. serwis z którego mamy sprzątaczki. Nie wiem do końca na jakiej zasadzie działają, ale tam zamawiam sprzątaczkę na określony dzień. Płacę od godziny, dobra stawka, ale przede wszystkim jakość wykonania usługi jest lepsza niż w momencie, kiedy sprzątały u nas zewnętrzne firmy.

#22 ZbigniewOkolnik

ZbigniewOkolnik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 maj 2015 - 10:15

polecam sprawdzić ofertę Bomaxu. Doświadczona ekipa. Pracują w chyba każdych warunkach bo w ofercie są też przestrzenie publiczne, place budowy. U mnie ogarniają biuro o naprawdę duzej powierzchni. Radze sie nimi zainteresować bo warto :)

#23 Guest_Olaf Orkkk

Guest_Olaf Orkkk
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 11:57

Witam, skończyła mi się umowa z dotychczasową firmą sprzątającą pomieszczenia w mojej firmie i dlatego chciałem teraz spytać o opinie na temat firm sprzątających biura, znacie jakieś warte polecenia firmy w Trójmieście?

W Trójmieście korzystam z usług firmy sprzątającej www.eps.gdansk.pl, świetnie radzą sobie z dużymi powierzchniami, sam nie mam czasu na to, żeby sprzątać a co najważniejsze są cisi i nie przeszkadzają w trakcie kiedy biuro funkcjonuje. Jeśli Trójmiasto to tylko www.eps.gdansk.pl

#24 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 13:54

Ale ta firma o której pisałem działa na całkiem innych zasadach - sprzątaczkę sobie wybierasz z bazy, widzisz jakie dana pracownica ma oceny. Płacisz online od godziny pracy. Możesz zamówić ze środkami czyszczącymi lub bez, a po wykonanej pracy ponownie wystawiasz ocenę.

#25 kowaliowadaria

kowaliowadaria

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 02 lipiec 2015 - 11:21

Nie kojarzę. U mnie jest wynajmowana firma sprzątająca Łódź a co reszty to nie orientuje się.

#26 Guest_Marian Radosz

Guest_Marian Radosz
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 02:42

Jeśli zależy Ci na terminowości i dobrze wykonywanej pracy to powinieneś zainteresować się ww.eps.gdansk.pl. Sprzątają w mojej firmie od kilku lat i bardzo chwalę sobie ich usługi. Rzetelnie stosują się do poleceń a co najważniejsze radzą sobie z dużymi powierzchniami.

#27 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 10:57

Ja znam dobrą firmę, która dla innych może być wzorem do naśladowania. W http://tanie-pranie....sprzatanie.htmldbają o każdy szczegół. Bardzo się przykładają do swojej pracy, dzięki czemu nie narzekają na zlecenia od klientów. Jeżeli szukasz firmy sprzątającej to tylko pod tym kontem.

#28 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 19:23

U nas raz w tygodniu jest sprzątanie.

Always look on the bright side of life!

#29 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 10:58

Namiary w Krakowie - http://czystyefekt.p...iur-i-obiektow/

Wykonawca sprawdzony, pracuje dla firmy moich rodziców. A ogólnie rzeczywiście trudno o znalezienie wiarygodnego wykonawcy.

#30 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 15 wrzesień 2015 - 13:57

U nas sprząta pani.

#31 Marikamajj

Marikamajj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 wrzesień 2015 - 08:40

U nas sprząta pani.

Jeśli szukacie sumiennego sprzątania biura to polecam Mega Błysk z Łodzi.

#32 DanielNieznanowski

DanielNieznanowski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 122 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 15:37

Do sprzątania biur polecam sprawdzoną markę: http://www.joma-sprz...r-warszawa.html

Ustaliłem z nimi dni i godziny pracy i bardzo sumiennie się tego trzymają. Mają własny sprzęt i środki czystości. Nikt z pracowników nigdy na nich nie narzekał.

#33 Marek900

Marek900

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 30 listopad 2015 - 11:18

Ktoś pytał o Warszawę. W tym przypadku mogę polecić tę firmę - sprzątanie biur warszawa. Sam korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Jak ktoś szuka firmy dobrej, rzetelnej, dokładnej w wykonywaniu swoich obowiązków to naprawdę warto :)

#34 rachela27

rachela27

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 21 grudzień 2015 - 06:12

W Krakowie w mojej firmie sprząta firma http://sprzatanie-krakow.pl/ i nie można na nic narzekać. Solidnie wykonana praca i to czyszczeniem ekologicznym oraz korzystne ceny. Oczywiście ekia ma sowje środki do czyszczenia i swój sprzęt. 

#35 Guest_Kamelka

Guest_Kamelka
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2016 - 09:33

U nas za porządek w biurze odpowiada Impel facility Management. Sama zajmowałam się ich rekrutacją i zaoferowali najbardziej optymalne warunki współpracy. Teraz wychodzi nas to jakieś grosze, a biuro mamy cały czas czyściutkie, że ci pracownikom jest przyjemnie i nie ma wstydu jak przychodzi klient

#36 Guest_algerad

Guest_algerad
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2016 - 10:56

A ja polecam firmę Skrzat. Oferują sprzątanie budynków, zarówno dużych biurowców, jak i małych domów. Z tego co wiem, zajmują się też sprzątaniem wspólnot mieszkaniowych, osiedli, oraz terenów. Problem z grabieniem liści lub zimą z odśnieżaniem - z głowy! Są solidni!

#37 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 styczeń 2016 - 11:54

Jeśli sami zajmujecie się sprzątaniem waszych biur, to w https://ejedrek.eu/znajdziecie różnego typu środki czyszczące. W hurtowni dostępne są także artykuły biurowe, czy też różnego typu opakowania. Warto sprawdzić ofertę, bo zawsze może się przydać. 

#38 mono6

mono6

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 16 luty 2016 - 15:42

Zamieść zlecenie takiej pracy w internecie, np. tutaj: http://oferia.pl/zle...ce-domowe-ogrod z opisem swoich oczekiwan jak i mozliwości płacowych. Ja w ten sposób znalzałam bardzo zaufana osobe a rzecz jasna zaufanie w takiej pracy jest też dość istotne bo wpuszczamy do biura obcą praktycznie osobę.

#39 Namdu

Namdu

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 22 luty 2016 - 14:12

Znalezienie odpowiedniej osoby, bądź firmy sprzątającej graniczy niemalże z cudem. Na przełomie ostatnich dwóch miesięcy przez naszą firmę przeszło 5 pań. Obecnie cała załoga raz w tygodniu się mobilizuje i ogarnia firmę. Po jednej Pani zostało nam trochę bardzo fajnego sprzętu i chemii do czyszczenia, np odkamieniacz do ekspresu. Ale z kolei jedna Pani czyszcząc kuchnie, zakwasiła całą wodę  ekspresie, albo odkurzała z wypchanym workiem, który w ostateczności wybuchł. Jak najbardziej do sprzątania też trzeba mieć odpowiednie kompetencje. 

#40 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 marzec 2016 - 10:20

Może zainteresuje was również oferta dostępna tutaj. Moim zdaniem tego typu usługi odśnieżania są naprawdę dobre, jeśli nie chcecie by zaskoczył was nagły atak zimy, to warto skontaktować się z tego typu firmą. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych