Skocz do zawartości

Sprzątanie biura

wróć do serwisu Moja Firma 77 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jericho

Guest_Jericho
  • Goście

Napisano 18 listopad 2011 - 14:29

Witam, skończyła mi się umowa z dotychczasową firmą sprzątającą pomieszczenia w mojej firmie i dlatego chciałem teraz spytać o opinie na temat firm sprzątających biura, znacie jakieś warte polecenia firmy w Trójmieście?

#2 Guest_Marcela S.

Guest_Marcela S.
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2011 - 23:57

Witam, w Gdyni działa "Twoja Gosposia", agencja która zajmuje się rekrutacją osób do sprzątania w firmach, domach...itp. Wiem też, że współpracują z firmami z tej branży. Ja akurat szukałam osoby do posprzątania mojego biura i skorzystałam z ich usług. Bardzo udana współpraca, wszystko dokładnie sprawdzają! Mam doświadczoną, sprawdzoną Panią, której nie boję się zostawić kluczy. Polecam, ich strona: www.twojagosposia.pl. Pozdrawiam.

#3 Guest_lukabrasi

Guest_lukabrasi
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2011 - 15:20

Nie wiem, jak w Trójmieście, ale w Warszawie i okolicach polecam Rug Doctora www.rugdoctor.pl samemu można wszystko posprzątać, jesli się ma małe biuro oczywiście:) ja znam to z Anglii i super sprawa.

#4 Guest_Zizka

Guest_Zizka
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2011 - 17:26

potwierdzam Rug Doctora.Wypożyczyłam ostatnio i razem z sąsiadką upraliśmy wszystkie dywany i wykładziny. Za ok 80 zł wszystko poprałam. musiałam to napisac, taka jestem zadowolona :)

#5 Guest_Talinka

Guest_Talinka
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2013 - 14:32

Sprzątanie biur łomianki pewnie nie jest łatwe. Równie trudne jest znalezienie dobrej firmy sprzątającej. Musisz poszukać w sieci, pewnie znajdzie się jakaś firma, która będzie sprzątała dobrze i po przystępnej cenie.

#6 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2013 - 21:11

Jeżlei do biura wchodzi się bezpośrednioz dworu, to polecam wynajem i serwis mat podłogowych. Maty, wyłożone w wejściach do budynku, skutecznie ograniczająilość brudu wnoszonego z zewnątrz, a wyglądają przy tym estetycznie. To nie to samo co kupno maty. Mata podłogowa, jeżeli nie będzie poddawana systematycznemu czyszczeniu, szybko straci swójpierwotny wygląd i właściwości absorbcyjne. Dlatego lepiej wynająć. Maty wejściowe firmy Morfeusz są bardzo wysokiej jakości, a sama firma w kontaktach z Klientami wykazuje się najwyższym profesjonalizmem. Polecam.

#7 Mkocika

Mkocika

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 grudzień 2013 - 11:18

Do profesjonalnego sprzątania biur i innych pomieszczeń użytkowych nalezy stosować sprzęt do sprzątania najwyższej jakości. Właśnie taki oferuje jedna z firm z Warszawy. Korzystam z ich oferty i zakupuję sprzęt do swojej firmy sprzątającej

#8 Roberto

Roberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 07 styczeń 2014 - 13:35

Dobrą firmą, która zajmuje się sprzątaniem w firmach jest Perfect Błysk. Mój wujek korzysta z ich usług w swojej firmie. Bardzo ją sobie chwali na solidność.

#9 KsięgowyMafii

KsięgowyMafii

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów
  • LokalizacjaTo tu... To tam...

Napisano 07 styczeń 2014 - 14:13

Witam,w Gdyni działa "Twoja Gosposia", agencja która zajmuje się rekrutacją osób do sprzątania w firmach, domach...itp. Wiem też, że współpracują z firmami z tej branży. Ja akurat szukałam osoby do posprzątania mojego biura i skorzystałam z ich usług. Bardzo udana współpraca, wszystko dokładnie sprawdzają! Mam doświadczoną, sprawdzoną Panią, której nie boję się zostawić kluczy. Polecam, ich strona: www.twojagosposia.pl. Pozdrawiam.

Też o nich słyszałem pozytywne opinie :)

#10 kalka

kalka

Zaawansowany użytkownik

• Sprawdzany
  • PipPipPipPipPip
  • 61 postów

Napisano 10 styczeń 2014 - 12:59

Nie trzeba korzystać z usług firmy, chociaż to wydaje się wygodne, można zatrudnić jakąś osobę na podstawie umowy o dzieło.

#11 Guest_kinkiet

Guest_kinkiet
  • Goście

Napisano 26 luty 2014 - 19:09

Przecież nie trzeba takiego wyposażenia od razu kupować. Jak najbardziej można wynajmować, zobaczcie - http://www.szorowarki.pl/ Zakup powinien być przeanalizowany. Czy macie pewność, że firma będzie działała tak długo, aby zakup zwrócić się kosztem wynajmu?

#12 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 04 marzec 2014 - 17:14

http://pranieisprzatanie.jimdo.com

#13 Guest_herola

Guest_herola
  • Goście

Napisano 28 maj 2014 - 14:59

Jeśli Firma Sprzątająca to tylko Idealne Sprzątanie. Współpracuję z nimi i jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie jestem z trójmiasta, tylko z Warszawy, ale sprawdź, może mają filię w trójmieście. Ja dostałam na nich namiar od koleżanki i sprawdzili się. Można powiedzieć, że miałam dużo szczęścia, bo dziś ciężko o profesjonalną, godną zaufania firmą sprzątającą.

#14 KasiaGł

KasiaGł

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 02 lipiec 2014 - 12:33

Potwierdzę skuteczność firmy Idealne sprzątanie . Przerobiłam pięć róznych pań (i panów) do sprzatania - tragedia. Pilnowanie każdej zleconej pracy i brak profesjonalnego sprzętu. Na szczęście trafiłam na IdealneSprzatanie. Nie muszę pilnować i jest czysto. O to mi chodzilo.

#15 gnochi

gnochi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 21 lipiec 2014 - 12:03

Może warto popytać wśród Twoich znajomych, czy ktoś nie potrzebuje dorobienia sobie jakiejś kwoty pieniędzy? Być może w ten sposób znajdziesz szybko kogoś do sprzątania.

#16 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 15:45

Ja wynajmuję firmę sprzątającą z Poznania http://clipper.pl/sprzatanie i jestem bardzo zadowolona z ich usług. Również wynajęłam ich do sprzątania biura i warto jest nawiązać dłuższą współpracę, opłaca się to. Jeśli chodzi o wykonywaną pracę to nie mam żadnych zastrzeżeń.

Co do Trójmiasta to niestety nie mam pojęcia, wiem że podana przeze mnie firma oferuję też usługi w Warszawie i Krakowie.. możesz zapytać.

#17 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 23 grudzień 2014 - 13:44

My wynajmujemy znajomą osobę, która sprząta nam raz w tygodniu biuro i ta opcja sprawdza się u nas znakomicie.

#18 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 21 styczeń 2015 - 10:19

Wynająłem kiedyś do sprzątania firmę Purezza, sprzątali najpierw mi dom, a później biuro moje i kolegi, tutaj są ceny i kontakt PUREZZA.PL

Mogę polecić firmę, porządnie, szybko, sprawnie, mieli dużo swojego sprzętu, bardzo solidna robota.

#19 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 580 postów

Napisano 24 styczeń 2015 - 14:42

Do nas raz w tygodniu przychodzi pani, która sprząta całe biuro i to chyba jest najlepsza opcja.

#20 Guest_Max12

Guest_Max12
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 18:01

W Trójmieście już skorzystałam z usług poleconej firmy i rzeczywiście dobrze się sprawuje. Teraz otwieram firmę w Warszawie i szukam dobrej firmy porządkowej. Słyszałam wiele dobrego o Dobrym Serwisie. Czy ktoś może miał z nimi doświadczenia?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych