Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysł na biznes - sklep z damską odzieżą

wróć do serwisu Moja Firma 28 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102619 postów

Napisano 03 maj 2008 - 00:50

Otwierany sklep ma być rentowny od samego początku. Decydujące o sukcesie będzie pozyskanie własnych kontaktów handlowych. Dodatkowy sklep internetowy może zwiększyć przychody o ponad 20 proc. Powrót do artykułu: Pomysł na biznes - sklep z damską odzieżą

#2 Guest_GOLDBETI

Guest_GOLDBETI
  • Goście

Napisano 03 maj 2008 - 00:50

Wcale to mie jest takie łatwe-sama mam sklepy (2) z odzieżą damską i coraz trudniej jest mi ,bo rosnąca konkuręcja markowych firm ,które mają naprawdę niekiedy fajne łaszki utrudniają mi funkcjonowanie znacznie.Nie wiem skąd mam brać już ciuchy? w moim mieście są handlowcy,którzy sami lataja do np.Turcji lub mają towar po takiej cenie którya ja mam hurtową.Więc o czym my mówimy .JEST CHOLERNIE TRUDNO>Jak wiecie jak to poprawić,to piszcie.

#3 Guest_Czarna

Guest_Czarna
  • Goście

Napisano 29 maj 2008 - 22:59

Witam:)))ja równiez mam sklep odzieżowy i zgadzam sie ze jest bardzo trudno bo ogólnie jest duza konkurencja przez Galerie w których sklepy firmowe robiom takie promocje i niskie ceny ze niekiedy ja nawet nie kupuje w takich cenach...ogólnie wiekszosc jezdzi do Turcji i Chin chodz Turcja juz sie powoli wypala ceny za dobry towar rosna w góre...ogólnie ciezko a najgorsze miesiace to styczen,luty,marzec, zreszta teraz w handlu z rolku na rok coraz gorsze obroty...jest maj powinno byc dobrze a jest tez lipa...Pozdrawiam:)))

#4 Guest_MALINA

Guest_MALINA
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2008 - 02:28

To prawda w maju byly zawsze leprze utargi czego nie moge powiedziec o tym roku co roku jest coraz trudniej nam maluczkim i dlatego ze dobry towar ciezko zdobyc i dlatego ze obci8azenia coraz wieksze sporo znajomych odchodzi powoli na emeryture ci mlodsi powyjezdzali inni rezygnuja ciekawe ile malych firm jeszcze ostalo sie z tychy 2000000 co to sie pozakladaly 10 lat temu

#5 Guest_Iwona

Guest_Iwona
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2008 - 19:58

Witam Mam pytanko jezeli brala bym towar np z turcji czy china to mogla bym sprzedawac ciuchy jakis dobrych roznych firm np croop,zara,only itp w jednym sklepiku ktory bym sobie otworzyla czy trzeba miec jakies zezwolwenie zeby sprzedawac ciuchy roznych marek!!!Pozdrawiam

#6 Guest_ddd

Guest_ddd
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2009 - 19:30

sciema wszystko

#7 Guest_MARIAN

Guest_MARIAN
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 17:39

jaki CROOP czy ZARA i kto ci pozwoli przecierz krop to polska firma należy do LPP czytac tempeki i jaka turcja wszystko targają z Wólki Kossowskiej

#8 Guest_malutka

Guest_malutka
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2010 - 17:37

Witam, mam dojscia do kupna towaru firmy nike, aidas, puma, reebok, everlast. Mogę pomoc zalatwic swietne ciuszki np. do sprzedawania na allegro. Wystarczy zainwestowac troche kasy, kupujac towar ( naprawde nie jest to duzo!) i wystawic. Można go spzredawac 2 razy drozje niz ja zalatwie, wiec zarobek jest ok. Oplaty na allegro to pikus w porownaniu z placeniem czynszu np. na rynku. Naprawde fajny pomysl, sama bym tak robila tylko jeszcze 18 lat nie mam i ucze sie. Pisac na gg: 9490530.

#9 Guest_lukas

Guest_lukas
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2010 - 00:50

Tanio ciuchy z Anglii im więcej kupisz tym lepszy rabat polecam i zapraszam gg 11691838

#10 Guest_modny styl

Guest_modny styl
  • Goście

Napisano 06 marzec 2011 - 21:05

Jestem importerem odzieży damskiej z Turcji, zapraszam na moja stronę www.modny-styl.pl

#11 Guest_Xarfax

Guest_Xarfax
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 11:46

A mnie to ciekawi, gdyż prowadzę już własną firmę działającą od 2005r. i mam pomieszczenie 50m2 wolne i mogę tam otworzyć sklep z ciuszkami, tyle że problem jest taki, że jest to 1 piętro, ale + jest taki, że jest to centrum miasta.W ogóle to słyszałem o firmach, które wyposażą sklep z ubraniami, dadzą ubrania i dzielą się zyskiem z osobą, która będzie im sprzedawać towar.Znacie może takie firmy, które to oferują ?Jeśli tak, to proszę pisać, gg: 1755218

#12 Guest_tusia

Guest_tusia
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 15:01

Narzekacie że duże galerie itd. zabierają wam klientow a ja się w sumie nei dziwię bo z tego co widzę w swoim mieście w takich małych sklepikach jest zwykle taka tandeta... ubrania jak z bazarku. To już lepiej otworzyć jakis outlet z markowymi ciuszkami, sama taki założylam z bratem i jest dobrze. Żeby ludzie przychodzili trzeba też zainwestować w promocje czego w ogóle wielu z małych sklepikarzy nie robi. A można zacząć chociażby od jakiś akcji promocyjnych, ulotek, coś zaistnieć w necie, wizytówka w katalogu panoramy firm chociażby to już dobra opcja, można ją nieźle rozbudować i dużo info tam zawrzeć. Może też na allegro coś wystawiać?

#13 Guest_Paweł, Chica Bonita

Guest_Paweł, Chica Bonita
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2011 - 14:20

Zapraszam do wpsółpracy z hurtownią Chica Bonita. Oferuje hurtową sprzedaż modnej bielizny jak i odzieży damskiej, w ofercie bikini, halki, gorsety, komplety, sukienki, spodniczki... Oferta ta może być zaopatrzeniem dla istniejących już sklepów z bielizną oraz odzieżą damską, dla osób chcących otworzyć sklep lecz nie mających pomysłu skąd zamówić towar oraz dla każdej osoby. Nawiążemy współprace z każdą osobą, osobami handlującymi na allegro. GG: 10724342, email: chicalabonita@wp.pl

#14 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 12:24

niedługo odbywaja się targi mody w Poznaniu - tam mozna zaopatrzyć sie w ciekawe ubrania i buty do swojego sklepu.Sama jeżdzę co poł roku - Polecam!

#15 Guest_basia

Guest_basia
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2011 - 12:36

A czy można kupować odzież za granicą w sklepie a następnie ją sprzedawać? Czy są jakieś wymogi co do sprzedawanego towaru?

#16 Guest_natalia

Guest_natalia
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2011 - 16:37

Witam:)sama prowadze sklep odzieżowy w małym mieście nie jest łatwo przebic się na tym rynku ale natrafiła mi się dobra propozycja pracy za granicą>w swoim sklepie o powierzchni 43m2 starałam się mieć ładne ciuszki i niedrogie:)jakby ktoś był zainteresowany kupnem w hurtowych cenach bądź wyposażeniem:)dajcie znac mój:email:sucha-27@wp.pl pozdrawiam:)

#17 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 361 postów

Napisano 01 luty 2017 - 21:14

A jaka hurtownia bielizny jest Waszy zdaniem najlepsza? Gdzie się zaopatrujcie? Co sądzicie o tej hurtowni-  http://wolka24.com/bielizna? Ceny widzę, że mają dobre, a jak z jakością bielizny?

#18 bonmonika

bonmonika

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 luty 2017 - 09:24

A widziałaś firmę obsessive?

Lubię nowoczesne meble

#19 Guest_ranta

Guest_ranta
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 16:33

Różnych miałam w życiu dostawców i też różne z nimi przeżycia. Chyba najbardziej zadowolona jestem w tej chwili z obsługi hurtowni Megabrand. Prowadzą też swój sklep online dla detalu – hurtowniamegabrand.pl. Obsługa jest rzetelna, kompetentna, mają sprawdzonych producentów, nowoczesne kolekcje dla pań i panów w różnym wieku. Wszechstronna oferta.

#20 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 26 marzec 2017 - 10:08

Ostatnio udaje mi się znaleźć coraz więce bardzo fajnych sklepów z ubraniami od polskich producentów. Kilka dni temu trafiłam do sklepu https://www.mimionline.pl/ Modne ciuchy w dobrych cenach. Podobają mi się wizualnie i bardzo dobrze się nosi. Są porządnie wykonane więc z pewnością posłużą długo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych