Skocz do zawartości

Wólka Kosowska hurtownia internetowa Wól...

wróć do serwisu Moja Firma 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Wólka Nova

Guest_Wólka Nova
  • Goście

Napisano 24 listopad 2011 - 15:18

Witam i zachęcam do zapoznania się z ofertą nowej hurtowni internetowej z Wólki Kosowskiej. Na stronie www.wolkanova.pl prezentujemy odzież,obuwie i dodatki, które można znaleźć na terenie centrum. W naszej hurtowni można dokonać zakupów nie wychodząc z domu. Doradzamy w wyborze asortymentu również z poza oferty na stronie. Jesteśmy polską firmą stawiamy zatem na wysoką jakość obsługi klienta.zapraszam.

#2 Guest_igor

Guest_igor
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 18:27

ja zamawiam z hurtonline.pl z wolki kosowskiej. fakt wygoda, nie trzeba wychodzic z domu, towar przyjezdza mozna od razu handlować Dołączona grafika niestety wiekszosc hurtowni z wólki jest dosyć słaba jeśli chodzi o funkcjonowanie i profesjonalne podejscie do klienta, a tutaj akurat w tej sferze nie mam zarzutow ;P

#3 Guest_xoxi

Guest_xoxi
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 19:29

igor a nie chodzilo Ci przypadkiem o onlinehurt.pl a nie hurtonline? szukałem tej hurtowni, ale wyskakuje mi tylko onlinehurt Dołączona grafika od dawna z nimi współpracujesz? szukam wlasnie jakies taniej hurtowni do swojego sklepu i zerknąłem na tą wlansie i wydaje sie byc sensowna. napiszesz cos wiecej na ten temat?

#4 Guest_igor

Guest_igor
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 22:02

tak tak onlinehurt.pl Dołączona grafika zawsze mi się miesza. a co chcesz dokładnie wiedzieć? współpracuję z nimi od sierpnia i jak do tej pory jest ok. dla mnie to przede wszystkim duża oszczędność czasu i pieniędzy. co poza tym.. no masz rabaty w zalezności od wielkości zamówienia, możesz indywidualnie ustalać pewne tematy itd. no nie wiem, zadaj pytania to bede odpowiadac ;p

#5 Guest_xoxi

Guest_xoxi
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 21:43

hehe tak myslalem wlasnie Dołączona grafika jak wyglądają formalności przy nawiązywaniu współpracy? podpisuje się jakaś umowe czy cos? ile czekasz na towar? czy cięzko sie dogadac z pracownikami onlinehurt? (chodzi o 'bariery językowe' Dołączona grafika ju noł łot aj min Dołączona grafika) z gory dzieki za info Dołączona grafika

#6 Guest_igor

Guest_igor
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2013 - 09:50

tutaj to juz temat indywidualny. ale raczej po prostu zamawiasz i to juz jest forma wiążąca. oni mają Cię w bazie klientow, widzą ile zamawiasz wiec rabaty idą jakos tak naturalnie Dołączona grafika na towar czekam krotko. jak zamawam rano to jeszcze tego samego dnia, a jak pozniej to towar jest nastepnego dnia. a co do barier jezoykowych to brak - gość mowi jak polak Dołączona grafika zresztą przeczytaj sobie regulamin na ich stronie bedziesz wszystko wiedziec http://onlinehurt.pl...ulamin-r51.html

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2014 - 21:59

WITAM

CZY SA JESZCZE JAKIES HURTOWNIE W WOLCE Z FIRANKAMI

joanna310@buziaczek.pl

#8 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 13:44

Inna branża ale być może kogoś zainteresuje sprzedaż mebli przez internet - firma forsant oferuje współpracę na zasadach dropshipping - http://forsant.pl

#9 Guest_Onlinehurt

Guest_Onlinehurt
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2014 - 15:56

Witam!

W odpowiedzi na państwa pytania: do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, rabaty na rok 2014 wyglądają następująco: 3% Dla zamówień od 700 zł Brutto, 5% Dla zamówień od 2000 zł Brutto, 7% Dla zamówień od 3000 zł Brutto. Powyżej 5000 zł ceny są negocjowane indywidualnie. Oczywiście stali klienci mogą liczyć na różnego rodzaju dodatki i bonusy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www - onlinehurt.pl oraz do kontaktu telefonicznego z naszym BOK (794 604 304 lub 729 527 704). 

Pozdrawiamy serdecznie!

#10 Guest_nitka

Guest_nitka
  • Goście

Napisano 11 luty 2015 - 19:31

witajcie. otoz zakladam wlasnie sklepik z odzieza. chcialabym zamowic towar przez stronke z wolki kosowskiej. ale... jak wiadomo zaczynam bez kasy fiskalnej i jestem na 3% ryczałcie. znowu na stronce jak chce zamowic dodaje mi 23% vatu. kurde. jak to robic by tego vatu nie placic skoro ja rozliczam sie tylko od przychodow kosztow odliczyc nie moge,....

#11 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 924 postów

Napisano 13 luty 2015 - 09:58

Najlepiej daj na początek zarobić księgowej. Wystartuj jak należy, poznaj limity itp.

#12 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 01:59

Witam. Czy wólka prowadzi sprzedaż na zasadzie dropshipping? Sama zamawiałam do sklepu odzież z wólki, lecz ta hurtownia nie prowadzi sprzedaży dropshipping. Więc jeżeli jakakolwiek hurtownia z wólki prowadzi taka sprzedaż to proszę o kontakt : vvagnieszka.lesiakvv@gmail.com

Pozdrawiam

#13 Marta Baran

Marta Baran

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 10:42

igor a nie chodzilo Ci przypadkiem o onlinehurt.pl a nie hurtonline? szukałem tej hurtowni, ale wyskakuje mi tylko onlinehurt wink.png od dawna z nimi współpracujesz? szukam wlasnie jakies taniej hurtowni do swojego sklepu i zerknąłem na tą wlansie i wydaje sie byc sensowna. napiszesz cos wiecej na ten temat?

Te hurtownie zawsze mi sie mylily:))

jest strasznie duzo hurtowni teraz, wszystko zalezy czego szukasz/potrzebujesz?

Kiedys regularnie jezdzilam do Wolki aby wypelnic moj butik nowymi produktami. Teraz to strata czasu dla mnie jezdzic, wiec tez wypadalo znalezzc jakis. Np, moi ulubieni producenci współpracują z www.24hurt.eu - 24hurt.eu, wiec sama zarejestrowalam sie tam. Biznes idzie gladko, szybki serwis, rozsadne ceny i to czego najbardziej potrzebuje, PRODUKTY ktore chce:) Akurat specjalizuje sie w odziezy tureckiej i wloskiej, oraz obuwia. Jezeli ty masz inny target, to na pewno jakas hurtownia dopasuje sie pod twoje potrzeby:)

#14 Guest_Gochna

Guest_Gochna
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2016 - 10:54

Jak dla mnie to z tych wszystkich hurtowni wygrywa www.fashioncentrum.pl bo mam to czego chce, oferte mają bardzo dużą bo to wielobranża, jak coś potrzebuje to jest możliwość wyprodukowania tego czego właśnie chce. proszę np. o buty z kwiatkami, suwakiem, rzepą i sznurówkami z napisem gosia samosia i  robią wycenę i się dogaduje ile po ile. Jak dla mnie najlepiej. Paczka do mnie idzie ok 2 dni. faktury wystawiają, jak czegoś brakuje to dzwonią i proponują zamiennik lub nie wkładają do paczki. 

#15 Guest_HAMFORD

Guest_HAMFORD
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 23:54

jeśli interesują was też hurtownie tkanin i dzianin to warto wybrać się do hurtowni Migro Tex w Łodzi. Mają bardzo  ładne tkaniny na bluzki i sukienki. Prowadzę sklep odzieżowy do którego tez trochę sama szyje i  w tej hurtowni mają najładniejsze materiały jakie mi się na razie trafiły. 

#16 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 525 postów

Napisano 24 styczeń 2017 - 14:02

Byłam kilka razy w Wólce Kosowskiej. Szczerze powiedziawszy to nie przypadło mi do gustu to miejsce. Ubrań może jest i sporo , ale trzeba sie naprawdę natrudzić aby znaleźć coś porządnego. Ciuchy to typowa chińszczyzna.

Jesli chcecie sprzedawać ubrania lepszej jakości to sugeruję rozejrzeć się w polskich hurtowniach odzieży. Na przykład w Openwear:

http://www.openwear.pl/

Ubrania przedstawiają o wiele lepszą jakość. 

#17 Guest_gofashion

Guest_gofashion
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 16:26

Hurtownia Internetowa Odzieży goFashion.pl oferuje klientom hurtowym  szeroką gamę produktów damskich, męskich a także dziecięcych.

goFashion.pl wyróżnia wiele aspektów których nie znajdziecie nigdzie indziej, a te atuty to:

DARMOWA WYSYŁKA. bez znaczenia ile u Nas zamawiasz wysyłkę na terytorium Polski otrzymasz zawsze za darmo!

-10% NA PIERWSZE ZAKUPY. Dla klientów którzy kupią w Hurtowni odzieży goFashion.pl po raz pierwszy dajemy Rabat -10% na cały asortyment.

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY DO – 30%. Stawiamy na stałą współpracę , uczestnicząc w naszym programie lojalnościowym możesz kupować taniej nawet o 30%.

PROMOCJE. Bardzo często organizujemy różnego rodzaju promocje na nasz asortyment i chcemy aby nasi klienci brali w tym udział i bawili się razem z nami.

NOWOŚCI. Codziennie zamieszczamy nowe produkty, więc miej pewność, że z nami nie będziesz się nudził/a:)

KOMUNIKACJA. Nie pozostawiamy pytań bez odpowiedzi, jeżeli masz jakieś pytanie po prostu je zadaj, a my z przyjemnością na nie odpowiemy.

ZAKUPY BEZ KONIECZNOŚCI REJESTRACJI. Wiemy jak czasami rejestracja na stronie potrafi być nużąca:) U Nas zakupy możesz zrobić bez konieczności zarejestrowania się w sklepie.

NIE ZWLEKAJ, Zarejestruj się już dziś aby korzystać z wszystkich profitów oferowanych przez INTERNETOWĄ HURTOWNIE ODZIEŻY goFashion.pl

Zapraszamy!!!

#18 inagpe

inagpe

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 35 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 12:18

Wszystkich zainteresowanych stworzeniem internetowej hurtowni odzieżowej, potrzebujących wsparcia informatycznego - stworzenia platformy, wdrożenia systemu ERP , zapraszam do kontaktu z Firmą Interfeo - www.interfeo.com . To ludzie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w świadczeniu usług IT dla Firm, Instytucji i Klientów indywidualnych. Na swoim koncie mają wiele udanych wdrożeń i setki zadowolonych klientów, a sama współpraca z nimi jest niezwykle owocna. Polecam. 

#19 wolka2017

wolka2017

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWolka Kosowska

Napisano 28 październik 2017 - 11:58

super

#20 DollarTaste

DollarTaste

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 18 luty 2019 - 21:10

Myślę, że jedną z fajniejszych hurtowni internetowych jest https://ehurt.eu. Zaopatruję się u nich od lat w obuwie i nie mogę narzekać. Bardzo dobre ceny i realizacja, polecam. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych