Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak założyć stację paliw

wróć do serwisu Moja Firma 42 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102150 postów

Napisano 19 grudzień 2008 - 14:52

Inwestycja we własną stację paliw to spory wydatek. Ale zyski, które można z niej czerpać, potrafią wynagrodzić poniesione nakłady. Zarobek na stacji potrafi wynieść nawet kilkaset tys. zł miesięcznie. Powrót do artykułu: Jak założyć stację paliw

#2 Guest_koneser

Guest_koneser
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2008 - 14:52

skat wziasc na to pieniadze

#3 Guest_Mario

Guest_Mario
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2009 - 13:40

poprawna polszczyzna się kłania!!Pieniądze jak zawsze się bierze z Banku-Kredyt!!!żeby mieć dobrze trzeba się nieco namęczyć

#4 Guest_kowalsiu

Guest_kowalsiu
  • Goście

Napisano 12 marzec 2009 - 14:40

witam. Mam pytanie do pana! jeżeli nie zrobi to klopotu to proszę o odp. jak podejść bank by uzyskać kredyt na tak poważna inwestycję? czy to kredyt hipoteczny czy też na działalność gospodarczą proszę o odp na to pytanie moj E-mail. czarna4011małpawp.pl. z góry dziękuje

#5 Guest_Ł.

Guest_Ł.
  • Goście

Napisano 18 marzec 2009 - 09:39

Radzimy uważać na nie uczciwą firmę montującą stacje paliwowe wraz z oprogramowaniem!!!!!!!!!!!. Zakład Elektroniczny Grzegorz Zarzyński , Jarosław Szcześniak Spółka Jawna w Ostrowie Wielkopolskim, montuje przestarzale systemy tankowania, złe i przestarzale oprogramowanie oraz probuje wyłudzać podwujne opłaty. Cechuje się brakiem jakiegokolwiek serwisu gwarancyjnego i odwraca się plecami od klienta po zapłaceniu pieniędzy. Równiez montaż stacji odbywa się nie zgodnie z ustalonymi terminami, a po ich przekroczeniu nie są uwzględniane odsetki umowne!!!Radzimy wystrzegać się podanej firmy.

#6 Guest_Kim

Guest_Kim
  • Goście

Napisano 24 maj 2009 - 13:40

Ja już to przeszedłem ale było bardzo ciężko.

#7 Guest_michal191919

Guest_michal191919
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2009 - 20:13

jak przeszedles i skad wziasc kase na taka inwestyje

#8 Guest_władziu

Guest_władziu
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 11:58

czy można założyc firme i legalnie handlować paliwem ze zbiorników nie zamątowanych w ziemi??? , są firmy które sprzedają takie zborniki razem z dystrybutorami , no i podobno mają na to jakies atesty .prosze o odpowiedz,

#9 Guest_kali

Guest_kali
  • Goście

Napisano 29 listopad 2009 - 12:50

jak uzyskać pieniądze na otworzenie stacji paliw czy można wziąść kredyt hipoteczny , jak to wygląda ?dziekuje

#10 Guest_zzz

Guest_zzz
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 17:20

no z banku matole

#11 Guest_prezes

Guest_prezes
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 17:26

"kali" jesteś zbyt tępy, żeby mieć własną stacje paliw .

#12 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 06 maj 2010 - 01:38

Ludzie co za pytania???? Z KAD PIENIADZE?Z KAD TYLE KASY WZIAC?? Banki daja kredyty!! bierzesz jeden na firme, drugi na rozruch i masz stacje! Inteligentych pozdrawiam.

#13 Guest_Lijon

Guest_Lijon
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2010 - 01:06

Bierzesz kredyt :)Hipoteczny to jeżeli chcesz kupic mieszkanie lub dom ,albo tez wybudowac. Sama nazwa mówi HIPOTEKA.A żaden bank nie udzieli kredytu tak wysokiego jeżeli go nie przekonacie. Przekonac trzeba wysokimi dochodami tj. kilka tysia miesiecznie oraz trzeba miec tez wkłąd własny od 30-50 % w zależnosci od banku.

#14 Guest_jajak założyć staciek założyć stacie

Guest_jajak założyć staciek założyć stacie
  • Goście

Napisano 24 październik 2010 - 09:47

jak założyć stacie

#15 Guest_slik

Guest_slik
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2010 - 22:24

mam grunt a chciałbym otworzyć stacje ale nie mam za bardzo kasy. czy jest jakiś sposób inny na otwarcie stacji???

#16 Guest_Tomaszek

Guest_Tomaszek
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 22:58

Mam ten sam problem co slik posiadam wspaniale położoną działkę przy drodze krajowej jednak nie mam ksay na stację jest jakaś inna droga do tego biznesu??

#17 Guest_Tomaszek

Guest_Tomaszek
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 23:00

Proszę o odpowiedz orientowałem się że koncern shell poszukuje gruntów jak to wygląda?? Proszę o odpowiedz.!

#18 Guest_ghfgfgf

Guest_ghfgfgf
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 00:15

gtdfsghdh

#19 Guest_fgdf

Guest_fgdf
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 00:22

tomaszek chca kupic?

#20 Guest_fgdf

Guest_fgdf