Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

transport, spedycja

wróć do serwisu Moja Firma 33 odpowiedzi w tym temacie

#21 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 618 postów

Napisano 15 maj 2020 - 13:06

Jeśli zależy Wam na skutecznym rozwoju firmy transportowej oraz efektywnym zarządzaniu flotą to zdecydowanie mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na system do monitoringu GPS Flotman, dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to sprawdźcie jak wypada ich rozwiązanie oraz co mogą Wam zaoferować pod względem kontroli, ale też poprawienia wydajności zarządzania i pracy bo doskonale wiem jak jest to ciężkie kiedy flota stale nam rośnie. 

#22 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2020 - 11:44

Mój znajomy dużo jeździ na tirach i mówił mi, że w Słubicach jest bardzo fajny punkt w, którym można się zatrzymać i zjeść coś ciepłego, zrobić zakupy na drogę a nawet umyć auto. To miejsce to Port Strefa, która znajduję się na ulicy Osiedle Przemysłowe 4G. 

#23 Jojo44

Jojo44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 29 czerwiec 2020 - 17:30

U nas doskonale sprawdza się w tym obszarze outsourcing. Ale wiadomo, grunt to sprawdzona firma. My korzystamy z usług firmy Cargo Transport, http://cargotransport.com.pl/, bardzo polecam. 

#24 wojtuuus1995

wojtuuus1995

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 lipiec 2020 - 10:48

Sprowadzając towary z Chin warto skorzystać z konsolidacja towaru z chin Uzyskamy pomoc w sprowadzeniu towaru oraz z cłem w Europie.

#25 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 862 postów

Napisano 11 wrzesień 2020 - 10:53

Bardzo się cieszę, że na tym forum można znaleźć całą masę informacji z różnych dziedzin.

#26 Lucy2000

Lucy2000

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 21 wrzesień 2020 - 18:43

Ostatnio zastanawialiśmy się z mężem nad leasingiem auta... Powoli zaczynam zbierać informacje i porównywać różnego rodzaju oferty. Biorę pod uwage na przykład coś takiego - https://www.renaultf...sowanie/leasing . Co o tym sądzicie? Chcielibyśmy nabyć Renault Trafic :) Myślę, że to całkiem dobre auto na nasze potrzeby. 

#27 Guest_turbogrosik

Guest_turbogrosik
  • Goście

Napisano 14 październik 2020 - 19:54

Jeśli szukasz leasingu to polecam Toyota Bank. Osobiście wyżej cenię azjatyckie auta niż francuskie, więc po prostu wolę Toyotę od Renault. A sam bank to bardzo fajny bank kierowcy - dużo ofert specjalnych, całkiem dobre warunki i leasingów i kredytów. Warto sprawdzić.

#28 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 446 postów

Napisano 24 październik 2020 - 11:27

Ja z własnego doświadczenia mogę polecić Ci firmę www.helena-ts.pl. Wykonują dla nas usługi związane z transportem i spedycją morską. Świadczą także usługi w zakresie transportu kolejowego, samochodowego i transportu lotniczego. Gwarantują terminowe wykonanie zleceń oraz przejrzyste warunki współpracy.

#29 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 518 postów

Napisano 29 listopad 2020 - 15:35

W mojej ocenie warto zadbać o dobrą jakość i jednocześnie wygodę w przypadku transportu. Dlatego warto zwrócić uwagę na taką opcję, jak dekonsolidacja przesyłek co na pewno pomoże Wam w podjęciu racjonalnej decyzji i ograniczeniu kosztów dzieląc transport z innymi osobami. Zobaczymy czy również u Was taka opcja naprawdę dobrze się sprawdzi!

#30 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 22 styczeń 2021 - 11:34

Jasne, że tak. Wszystko musi być terminowo i bezpiecznie przewiezione. Pamiętajcie też i odpowiednich przepisach prawnych związanych z transportem międzynarodowym. Przy eksporcie na Rosję na pewno warto zainteresować się takimi certyfikacjami jak gost k, wymagają tego przepisy Unii Celnej.

#31 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2021 - 14:49

zobacz sobie ofertę szybkaspedycja.pl

#32 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 luty 2021 - 11:46

polecam transvoyager.pl

#33 KarolinaPL

KarolinaPL

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 23 luty 2021 - 23:45

Bardzo ciekawy temat. Ja również uważam, że warto rozeznać się na rynku przed podjęciem decyzji. Osobiście od długiego czasu współpracuję z firmą www.net-cargo.pl. Zajmują się frachtem morskim, transportem lądowym oraz spedycją lotniczą. Dla wygody klientów prowadzą także agencję celną, dzięki której zapewniają szybkie wykonanie odprawy. Ja korzystam również z usług magazynowania towaru na terenie naszego kraju. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.

#34 kamillag

kamillag

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 25 luty 2021 - 10:52

Najlepsza firma z którą współpracowałam to https://lenmargroup.pl. Mają super zaplecze techniczne, świetną logistykę i dobre ceny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych