Skocz do zawartości


transport, spedycja


wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_transportowiec

Guest_transportowiec
 • Goście

Napisano 05 lipiec 2011 - 16:41

Witam,Rynek transportowy jest bardzo rozbudowany, a ja chce mieć firmę godną zaufania.Ktoś może zasugerować jakie są opinie i sugestie odnośnie firmy transportowej Tornar? Wydaje się być profesjonalną firmą, zajmującą się spedycją. Usługi transportowe i spedycja jest bardzo dobrze rozwinięta. Ponadto licencjonowana firma, kierowcy doświadczeni i rzetelni. Jeśli lubisz mieć pewność, że przesyłka dojdzie na czas, z firmą Tornar można mieć pewność, bowiem każdy samochód jest wyposażony w GPS - to chyba cenna zaleta.Pozdrawiam!

#2 Guest_PCC Intermodal S.A.

Guest_PCC Intermodal S.A.
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 15:21

Działalność PCC Intermodal S.A. obejmuje organizowanie transportu intermodalnego towarów w kontenerach na bazie regularnych połączeń kolejowych, które skoordynowane są z transportem drogowym, na odcinku umożliwiającym realizację zamówienia usługi w relacji door-to-door. Głównym zadaniem spółki jest oferowanie kompleksowego oraz konkurencyjnego serwisu według rozkładów stałych połączeń pomiędzy nowoczesnymi terminalami lądowymi (Kutno, Brzeg Dolny, Sławków/Gliwice) i portami morskimi (Gdańsk, Gdynia, Hamburg, Bremerhaven, Rotterdam). PCC Intermodal S.A. łączy doświadczenie pracowników z nowoczesnymi metodami zarządzania oraz dobrymi europejskimi praktykami w zakresie operacji terminalowo – kontenerowych. We wrześniu 2011 roku spółka planuje otwarcie nowoczesnego terminalu kontenerowego zlokalizowanego na terenie Kutna, który będzie pierwszym w pełni funkcjonalnym centrum logistyczno – przeładunkowym zdolnym obsłużyć ładunki napływające i wysyłane z centralnej Polski na wschód, zachód oraz w relacjach północ – południe. Powierzchnia operacyjna obiektu wynosi 80 tys. m kw., zdolny on będzie obsłużyć ponad 200 tys. TUE rocznie, a jego możliwości składowe wynosić będą 4000 TEU.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
 • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 14:18

Witajcie. Czy ktoś z was miał stycznośc z firmą szybkaspedycja.pl? Jakie macie opinie?



#4 majowab87

majowab87

  Użytkownik

 • Członkowie
 • PipPip
 • 41 postów

Napisano 25 maj 2019 - 19:16

Nie znam. My współpracujemy z tą firmą http://cargotransport.com.pl i jesteśmy zadowoleni. Firma jest przede wszystkim terminowa i rzetelna, a to w tej branży podstawa :) 



#5 PawełP32

PawełP32

  Zaawansowany użytkownik

 • Członkowie
 • PipPipPipPipPip
 • 253 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 11:47

W przypadku prowadzenia działań transportowych już na większą skalę to polecam zwrócić uwagę na ofertę monitoringu GPS, który ułatwi Ci kontrolę nad większą ilością aut dostawczych co jednocześnie zwiększy twoje oszczędności, a jest to możliwe we współpracy z Flotman który przygotował różnego rodzaju rozwiązania dla samochodowych ciężarowych, osobowych czy dostawczych wiec polecam sprawdzić jeśli nadal szukacie czegoś odpowiedniego dl siebie.



#6 fashion.victim

fashion.victim

  Zaawansowany użytkownik

 • Członkowie
 • PipPipPipPipPip
 • 908 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 07:23

Firm transportowych akurat jest dużo, ale trzeba patrzeć i szukać, także opinii



#7 PawluM

PawluM

  Użytkownik

 • Członkowie
 • PipPip
 • 11 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 13:53

Rzeczywiście rynek jest obszerny, szczególnie w Polsce. Mamy całkiem dobrą lokalizacje i fajnie usytuowane drogi pod logistykę w Europie  ;) Co do takich branż to waga dynamiczna proponowana przez https://www.tamtrong...ochodowa-dw600/ na pewno idealnie się tu sprawdzi. Takie sprzęty służą do ważenia pojazdów w ruchu i stosowane są nawet w miejscach gdzie ten ruch jest ciągły. Pozwalają na dokładność ok 2%





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych