Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak i gdzie kupić podpis elektroniczny

wróć do serwisu Moja Firma 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102233 postów

Napisano 07 czerwiec 2011 - 23:28

Jak i gdzie zakupić oraz jak dokonać aktywacji podpisu elektronicznego? Jakie są koszty zestawów do podpisu elektronicznego i związanego z nim kwalifikowanego znacznika czasu? Jakie są minimalne wymagania techniczne, aby się nim posługiwać? Jaki jest zakres zastosowania i jakie są zalety podpisu elektronicznego? Powrót do artykułu: Jak i gdzie kupić podpis elektroniczny

#2 Guest_Marek Hajnus

Guest_Marek Hajnus
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2011 - 23:28

Dobre ceny mają na www.podpiselektroniczny.net.pl korzystałem i sprawdzone

#3 Guest_andrzej_szopa

Guest_andrzej_szopa
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 09:36

Dość tanio można sobie wyrobić taki podpis przez firmę Netvet - www.netvet.pl/podpis-elektroniczny. U nich cena za zestaw i obsługę (czyli dojazd do klienta) to stawka jaką biorą inne firmy za sam zestaw. A tutaj przynajmniej nie trzeba nigdzie chodzić, sami dojechali do mnie prosto do domu.

#4 Sebastian84

Sebastian84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 16 luty 2016 - 20:21

A jak cenowo to wygląda?

#5 AnetaZ

AnetaZ

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 11:17

Podpis elektroniczny możesz zamówić także przez Internet. Tutaj znajdziesz więcej informacji na ten temat - http://www.elektroni...-elektroniczny/.
Sama mam w planach zakupienie zestawu z certyfikatem kwalifikowanym. Prowadzę własną firmę, więc e-podpis jak najbardziej się przyda.

#6 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 14:45

Tu można kupić urządzenia i aplikacje do podpisu www.sprzet-it.nomino.pl/notebooki,k117839/tablety,k117842/podpis-elektroniczny,

#7 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2017 - 10:44

Firm - partnerów ostatnio powstało trochę na rynku. Bardzo prężnym i sprawnym jest www.certio.pl, gdzie sam kupiłem podpis. Oprócz podpisu elektronicznego, firma oferuje bezpłatną zdalną pomoc do każdego zakupionego towaru, czy usługi. Tak więc cały proces aktywacji, wgrania certyfikatu, wykonali dla mnie panowie z certio. Cenowo wszędzie podobnie, ale w certio dodatkowo do zestawu dostałem etui do czytnika gratis :) Takie małe a cieszy...

#8 lemoniad

lemoniad

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 22:35

My mamy podpis elektroniczny z Paperless i nie wyobrażam sobie pracy bez niego. Teraz cała papierologia, zawieranie umów, kontraktów itp. idzie o wiele sprawniej. Dziwię się kiedy słyszę, że jeszcze jakaś firma nie korzysta z takich dobrodziejstw….

#9 Guest_jaro654

Guest_jaro654
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 15:33

Cześć. Ja jestem zadowolony z obsługi w Netvet we Wrocławiu u nich zamawiałem podpis elektroniczny ostatnio i na pewno się przydaje, mniej czasu tracę na kolejki w urzędach więcej rzeczy mogę ogarnąć zdalnie właśnie za pomocą takiego podpisu. Kosztowało mnie to dwieście parę złotych u nich.  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych