Skocz do zawartości

sklep internetowy/książki/zabawki-jakie ...

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_shukuru

Guest_shukuru
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 03:03

Witam !Jestem w trakcie pisania wniosku do PuP o dofinansowanie działalności gosp.Chce prowadzic sklep internetowy sprzedający ksiązki,podręczniki,zabawki,gry planszowe,plyty dvd,art.szkolne....mam kłopot z wpisaniem pkd-czy wystarczy 47.91.Z-sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej,czy też kazda z wymienionych galęzi ma jakiś inny,szczególny pkd?jaką formę prawną wybrac dla takiej działalności-wpisałem jednoosobowa działalnośc gospodarcza osoby fiz.czy to ma być mikroprzedsiębiorstwo?

#2 Guest_shukuru

Guest_shukuru
  • Goście

Napisano 18 październik 2010 - 19:48

Proszę o pomoc ;) Może ktoś jednak wie?

#3 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 12:16

tak wystarczy

#4 Guest_biznesmenka

Guest_biznesmenka
  • Goście

Napisano 20 maj 2011 - 14:46

jezeli jesteście państwo zainteresowani otwarciem sklepu internetowego z zabawkami to serdecznie polecam znaną i sprawdzoną hurtownię dla sklepów internetowych KECJA, oferują idealne warunki szczególnie dla firm które dopiero rozpoczynają działalność i mają ograniczone fundusze, gorąco polecamWWW.kecja.com

#5 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 31 październik 2018 - 16:26

Jeśli szukacie idealnego sklepu internetowego w którym możecie zakupić bardzo dobrej jakości zabawki to osobiście polecam wam hurtownia zabawek odpustowe.pl w której można zakupić zabawki dla każdego dzieciaka. Zapytajcie także o aktualne promocje, zbliża się mikołaj i święta więc jest ich pełno ! :)

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#6 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 330 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 15:16

Tu można kupić dobre i tanie rzeczy np. butelki dla dzieci  https://www.bee.pl/9...telki-i-smoczki

#7 aronr

aronr

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 221 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 18:47

Uważam, że warto zainteresować dzieci grami planszowymi - szczególnie ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się szachy. Zamówienie na nie można złożyć w księgarni internetowej https://www.ravelo.p...chy,k13698.html która posiada je w swojej ofercie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych