Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysł na biznes - sklep z bielizną

wróć do serwisu Moja Firma 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102443 postów

Napisano 15 grudzień 2008 - 21:32

Minęły czasy, gdy porządną damską bieliznę marki Triumph można było kupić tylko w Peweksie czy Baltonie. Teraz jest dostępna we wszystkich salonach w większych miastach, choć na bazarach króluje tandeta z Dalekiego Wschodu i Turcji. Niszę na tym rynku starają się zapełnić polscy producenci, oferując wyroby coraz lepszej jakości. Koronkowy interes więc kwitnie. Powrót do artykułu: Pomysł na biznes - sklep z bielizną

#2 Guest_lukasz

Guest_lukasz
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2008 - 21:32

witam nie wiem czy tu dostane odp ale chce zlozyc may sklep z bielizna .mieszkam w miescie ok 90 tys .mam wiele pytan jakie sa poczatkowe koszty otwarcia wyposazenia takiego sklepu w towar metraz ok 70 mkw jakie sa np zyski z takiej dzialanosci prosze o rade jesli ktos wie moze na numer gg 6625829 z gory dziekuje a jakich dostawcow

#3 Guest_marprusz

Guest_marprusz
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2009 - 23:05

witam założyłam nowy sklep z bielizną może uzyskam cenne informacje na jego temat: www.tylkobielizna.pl

#4 Guest_Hustlershop.pl odradzam

Guest_Hustlershop.pl odradzam
  • Goście

Napisano 02 marzec 2010 - 20:49

WitamDomyślam się ze to co napiszę nie będzie po linii tematu choc o sklepie z bielizną.Pragne jedynie przestrzec wszytskich którzy chcieliby kupić bieliznę w sklepe online Hustlershop.pl . Obsługiwany jest przez 1 osobe...z tym akurat nie mam problemu, natomiast osoba ta myli przesylki wysylając inne. Najgorsze gdy komus zalezy na czasie i gdy chodzi o prezent a otrzymuje nie ten rozmiar czy kolor. Do tego mozna odeslac rzecz tylko ze wyobrazcie sobie ze gościu ponownie (po zapewnieniu ze tym razem sie nie pomyli i doplinuje) wysyla NIE TEN ROZMIAR. Kurde to jakies jaja po prostu.NA telefon na stronie NIKT nie odpoiwada, sprawdzalem 11 razy w 5 roznych dni.GG podane na stronie to samo.A najlepsze ze Nie uaktualniaja / uaktualnia tego co jest dostepne i ludie sie daja nabierac...taka polityka sklepu.ODRADZAM zupelnie, chyba ze ktos lubi sie bawic w odsyłanie zamowionych rzeczy i tracenie nerwów. Nie polecam zadnego bo nic nie reklamuję ale ODRADZAM hustlershop.pl bo mnie wkurzył na max.zły, niekompetentny, nieuaktualniany, bez obslugi klienta.

#5 Guest_Fanpolskiejbielizny

Guest_Fanpolskiejbielizny
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 15:03

ARTYKUŁ JEST STRONNICZY I ŚMIERDZI KRYPTOREKLAMĄ! Halo NATALIO LEŚNIEWSKA - POBUDKAAAAA!!!! Byle jaki biustonosz za 50 zł a dobry za 150-300?? To znaczy że Gaia, Kostar, Kinga i inne porządne POLSKIE firmy są badziewne, tak? Bo tam stanik kosztuje 50-90 zł a nie 150-300. Ciekawe kogo pani Natalia Leśniewska uważa za producenta DOBREJ bielizny? Zapewne zagranicznych producentów, bo z naszych NIKT, powtarzam NIKT nie sprzedaje staników za 150 zł!!!! Już nie wspomnę o tym że Polacy OD DAWNA szyją miski większe od D, a odkąd panuje moda na anoreksję również obwody poniżej 70 cm pod biustem pojawiły się w ofercie naszych polskich firm.

#6 Guest_aga

Guest_aga
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2010 - 10:29

zgadzam się z pierwszą czescia wypowiedzi "fanpolskiejbielizny",mamy dobre polskie biustonosze w cenie ok 50-90 zł...jako sklepy z dobra bielizna wymieniono te do których większość klientek dbając o wyglad swojego biustu nawet nie zaglada a juz na pewno nikt ze świadomością własnego rozmiaru nie wchodzi do triumfa bo tam nie ma rozmiarów... natomiast anoreksja i obwód pod biustem poniżej 70 nie ma nic wspólnego - bo ja zdecydowanie ważę 70kg, mam 172 cm wzrostu, a pod biustem zakładam biustonosz 65...i na pewno nie mam żadnej formy noreksji...hahah

#7 Guest_Kaza Stock

Guest_Kaza Stock
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 13:46

Zacznij swój biznes z bielizną - hurtowa sprzedaż markowej bielziny - Outlet - W swojej ofercie mamy bielzinę światowych marek w bardzo atrakcyjnych cenach.

www.kazastock.pl

#8 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 luty 2016 - 15:25

Sklepów z bielizną jest od groma, ale rzadko gdzie można kupić bodystocking dla puszystych, więc może warto iść w tym kierunku?

#9 janka256

janka256

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 10:30

Dokładnie jest przeogromny wybór oz bielizną w każdej galerii jest kilka dodac jeszcze sklepy internetowe https://sexownysklep.pl/to wychodzi wysoka suma tychze sklepików z ulubiona nasz bielizna nocna a teraz jeszcze sa rozne gadzety do wyboru, widzialyscie moze? na powyzszej stronie, ktora podalam tam mozecie sobie poprzegladac;)

#10 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2062 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 15:11

Tutaj macie namiary - https://www.ettiene.pl

Internetowo najłatwiej coś znaleźć, wybór jest większy, okazji nie brakuje.

Ale oczywiście to kwestia danego przypadku - ja znajduję u nich wszystkie marki, jakie mnie interesują.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#11 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 19:58

Jest teraz tak wiele sklepów z dobrej jakości bielizną, że lepiej odnaleźć swoje miejsce w innej branży. Tutaj https://bielizna-jan...lizna-Mitex/173 jest wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o bieliznę. Sklep jest naprawdę super i to pod każdym względem.

#12 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 146 postów

Napisano 09 październik 2017 - 18:19

bardzo dobra bielizna jest z bardotti pl

https://bardotti.pl/...ielizna-damska/

bielizna damska

#13 Marica

Marica

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 17:22

Polecam sobie poczytać jak działają takie sklepy-  łapcie linka    Mam nadzieję, ze pomogłam :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych