Skocz do zawartości

Zdjęcie

Własny sklep internetowy

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103087 postów

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:05

Prowadzenie własnego biznesu przybiera w obecnych czasach różne formy. Postępująca informatyzacja i powszechny dostęp do Internetu powodują, że coraz więcej przedsiębiorców szuka alternatywnych rozwiązań prowadzenia działalności. Jedną z możliwości jest działalność w formie sklepu internetowego. Zakupy w takim sklepie stają się coraz bardziej popularne ze względu na wygodę i niższe ceny. Z drugiej strony prowadzenie własnego sklepu internetowego pozwala dotrzeć do nowej grupy odbiorców i to taniej niż na tradycyjnym rynku. Powrót do artykułu: Własny sklep internetowy

#2 Guest_apra

Guest_apra
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:05

Czy taki sklep internetowy prowadzony we własnym domu można jakoś ubezpieczyć?

#3 Guest_SoulTrace

Guest_SoulTrace
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2010 - 21:27

Firma SoulTrace oferuje profesjonalne autorskie sklepy internetowe. Nasze sklepy internetowe tworzone są na autorskim oprogramowaniu VISION SHOP. Sklepy internetowe są tworzone z myślą o rozwoju Twojej firmy. Nasze oprogramowanie pozwala na sprzedaż dowolnych produktów w Internecie. Prowadzenie sprzedaży internetowej nie tylko przynosi zyski dla firmy ale przede wszystkim buduje jej pozycji na rynku.Szczegóły oferty dostępne są pod adresem: SoulTrace.pl

#4 Guest_Jura

Guest_Jura
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2010 - 12:08

Providerzy oferują darmowe skrypty sklepów internetowych, więc Wasza oferta jest mało konkurencyjna :-)

#5 Guest_stenka

Guest_stenka
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2010 - 15:41

Dla takich sklepów i firm jednoosobowych PZU ma taki pakiet Doradca, czy Partner, to już takie ubezpieczenie dopasowuje się do potrzeb swojej firmy.

#6 Guest_mirop

Guest_mirop
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2010 - 19:15

ja korzystam z tego sklepu internetowego sStore i jestem bardzo zadowolony. Ma integrację z Allegro.pl, wiele możliwości ustawienia grafiki itd. A sklep można przetestować za darmo www.sklep-internetowy.sstore.pl

#7 Guest_deana

Guest_deana
  • Goście

Napisano 05 luty 2010 - 19:49

Apra, można nawet bardzo korzystnie z pakietem assistance i za niewielkie pieniądze, a przy okazji siebie i rodzinę można ubezpieczyć.

#8 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2014 - 10:58

założyłam sklep internetowy i bardzo ładne zyski mi przynosi, towar kupuje tanio w hurtowniach, kartony też zamawiam w dobrej cenie u http://www.wok-kartony.pl/ myślę, że warto się zdecydować na taki biznes

#9 Guest_Krzysztof Sobota

Guest_Krzysztof Sobota
  • Goście

Napisano 01 maj 2018 - 23:10

A co w przypadku sprzedaży programów własnego autorstwa? Klient kupi, wykorzysta i może zwrócić w ciągu 30 dni żądając zwrotu pieniędzy "bo nie jest zadowolony"? Jaki jest wtedy sens prowadzenia takiego biznesu?

#10 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 407 postów

Napisano 17 czerwiec 2020 - 10:04

W mojej opinii natomiast, jeśli będziecie na etapie poszukiwań ciekawych propozycji w zakresie utworzenia swojego sklepu internetowego dość niskim kosztem, ale jednocześnie nie tracąc na nowoczesnym wyglądzie strony, funkcjonalności i ze wsparciem specjalistów to warto rozważyć właśnie gotowe oprogramowanie. My postawiliśmy na RedCart i jesteśmy zadowoleni, tym bardziej że integracje z hurtowniami, system płatności, zabezpieczenia itd. działają bez zarzutów. A sklep się nie zacina i nie pojawiają się często błędy techniczne. Cena za pakiet podstawowy jest niska i w wygodnej opcji płatności comiesięcznej także nie będzie to duże i jednorazowe obciążenie wielkości kilkunastu tysięcy :)

#11 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 20 październik 2020 - 21:24

Tutaj jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika odnośnie RedCart, również zdecydowaliśmy się postawić własnie na niej nasz sklep internetowy z branży dekoracji do domu i jesteśmy zadowoleni z wygodnego panelu admina, integracji z hurtowniami dropshippignowymi, wsparciem technicznym, graficznym i marketingowym. Z nimi naprawdę sprawnie można rozwinąć swój e-biznes i zacząć skuteczną sprzedaż. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych