Skocz do zawartości

ile kosztuje poprowadzenie kpir

wróć do serwisu Księgowość 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 13:34

witam,czy ktoś orientuje się ile kosztuje w Warszawie poprowadzenie książki przychodów i rozchodów - ok. 200 dokumentów/mc + 6 pracowników?z góry dziękuję za info

#2 Mirasek

Mirasek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 894 postów
  • LokalizacjaWielkopolska

Napisano 06 wrzesień 2012 - 15:10

Np:torado.pl/cennik-uslugi-ksiegowe.htmlwww.biura-rachunkowe.waw.pl/Biuro-Rachunkowe-Warszawa-Cennik.php

#3 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 21:41

Zapraszam do naszego biura -akwadrat.info.

#4 Księgowa Iwona

Księgowa Iwona

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2012 - 12:48

Zapraszam do swjego biura taxcig.pl
Gwarantuję ,że zajmie się Państwa firma dedykowana księgowa. Cena do ustalenia

Zapraszam

#5 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 09:54

Tutaj macie porównanie - http://www.biznes-fi...nternetowa.htmlZ tego co widzę, to księgowość w tej formie można zapłacić za kilka dyszek.

mspinfo.png

#6 Guest_misiek

Guest_misiek
  • Goście

Napisano 27 marzec 2013 - 12:38

Pewnie pod 400 zł za KPiR i od 20 do nawet 50 zł za pracownika. Aczkolwiek to są ceny wyjściowe więc zawsze można próbować je negocjować.Ja natomiast najpierw bylem u ksiegowego, pozniej sam to robilem, pozniej znowu w innym biurze rachunkowym i teraz znowu sam - z dobrych programow pobralem niedawno pelna wersje r2ksiegi.pytanie czy masz czas na to lub pracownika do tego - jezeli tak, mozesz nieco oszczedzic bo tyle co na biuro to wydasz jednorazowo na oporgamowanie

#7 Guest_agnieszka

Guest_agnieszka
  • Goście

Napisano 27 listopad 2013 - 14:15

ksiegowa z licencja MF poprowadzi ryczałt kpir, optymalizacja podatkowa, dojazd do klienta Warszawa, kontakt 7 dni w tygodniu, rozlicze vat budowlany 606910366, wystawie fakture na życzenie

#8 KsięgowaEwa

KsięgowaEwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 523 postów

Napisano 28 listopad 2013 - 11:13

myślę, że do 50zł za pracownika - tutaj możesz negocjować - jeżeli tylko wynagrodzenie zasadnicze, mało lub brak zwolnień to na pewno zejdą z ceny i podejrzewam, że od 350zł za książkę, taniej myślę, że nie znajdziesz

też wszytko zależy od tego jaka działalność, jaka forma opodatkowania, vat, na pewno księgowa też spojrzy na przychód (żeby wiedzieć ile jesteś w stanie zapłacić), zapyta czy będą umowy zlecenie, o dzieło - jednym słowem cięzko tak okreslić, ale myślę, że 600zł to minimum jakie uda się wynegocjować

#9 markus

markus

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów
  • Lokalizacjamazowieckie

Napisano 28 listopad 2013 - 11:25

polecam  www.accounting-mk.pl

biuro wszędzie dojeżdza, odbiera dokumenty, super ludzie, i szybko reagują na dany temat, szybka odpowedż i szybko dają wyniki

#10 Guest_Denzel

Guest_Denzel
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2014 - 02:10

witam,czy ktoś orientuje się ile kosztuje w Warszawie poprowadzenie książki przychodów i rozchodów - ok. 200 dokumentów/mc + 6 pracowników?z góry dziękuję za info

Kiedy jeszcze korzystałem z usług biura księgowego, płaciłem ok. 300 zł miesięcznie. Potem zacząłem rozliczać się samodzielnie i przeszedłem na księgowość internetową szybkafaktura.pl. W tej chwili za KPiR, fakturowanie i wszystkie deklaracje dla siebie i pracowników płacę ok. 30 zł miesięcznie.

#11 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1855 postów

Napisano 29 luty 2016 - 15:10

Najłatwiejszy sposób na wyliczenie tego - http://taxcare.pl/

Firmę raczej kojarzysz, prawda? I tam masz kalkulator. W sumie musisz wskazać kilka informacji - formę rozliczenia, czy masz pracowników, ty działalności. Jest to banalnie proste - i tyle mniej więcej coś takiego kosztuje. Oczywiście z opieką realnego księgowego.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#12 Alexx89

Alexx89

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 16:53

Ja współpracuję z biurem rachunkowym, które znajduje się w Krakowie. Już od 3 lat korzystam z ich usług przy prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów i jestem zadowolony z ich działalności. Wszystkie sprawy załatwiają sumiennie i szybko dzięki czemu wszystkie sprawy mam na bieżąco załatwiane.

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 15:36

Prowadzimy księgowość zdalnie, klient otrzymuje program do faktur gratis. Za 6 pracowników -10  oraz 200 dokumentów cena za 1 miesiąc 600 zł netto, potem do negocjacji. pozdrawiam: www.biurorachunkowe.abakus.pl;tel 661 582 761

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy