Skocz do zawartości

elektroniczna ewidencja czasu pracy

wróć do serwisu Kadry 38 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 12:24

Witam,

Firma P2P2 która specjalizuje się w systemach do rejestracji czasu pracy.
On-line rejestrowany jest czas pracy a oprócz tego można rejestrować wszystkie przerwy pracownika oraz pracodawcy ( jak coś się popsuje i nie można pracować)
Ten program to Time Harmony zajrzyjcie na www.timeharmony.pl

Jakby co to chętnie pomogę Mariusz 
mariusz.staniszewski@p2p2.com.pl

#22 Guest_halina911

Guest_halina911
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 12:18

Ja korzystam z kontroli dostępu od firmy Biosys. Jestem spokojny o mój dom, bo wiem, że jest odpowiednio zabezpieczony

#23 Guest_Marcelina

Guest_Marcelina
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2016 - 13:13

u mnie system rejestracji czasu pracy zakładany był przez scazi i wszystko działa jak należy a od czasu kiedy funkcjonuje pracownicy rzeczywiście bardziej zaczęli się pilnować 

#24 Guest_Witek

Guest_Witek
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2016 - 21:21

Tylko inEwi. Dostęp online, aplikacje mobilne. Nowoczesny system.

Korzystalem z Biosys/Controlsys - ale rozwiązania z poprzedniej epoki.

#25 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 11 sierpień 2016 - 08:04

Widzę, że dużo ludzi poleca biosys, ale jakos nigdy nie było mi z tym po drodze. W firmie mamy rozwiązania od simple, do ewidencji czasu pracy jest chyba simple.hcm, ogólnie ma sporo fajnych zastosowań, całkiem wygodne rozwiązanie

#26 Guest_marcicha

Guest_marcicha
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 13:03

W mojej pracy nie ma listy obecności, jest za to system ewidencji od Biosys. Bardzo ułatwia pracę

#27 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 260 postów

Napisano 05 październik 2016 - 21:57

Moim zdaniem najlepsze są kompleksowe rozwiązania. Właśnie dlatego warto oprócz ewidencji czasu pracy również zainwestować w bramki i wszystko zgrać. Tutaj https://www.jawacontrol.pl można je zakupić. Sprawdzają się rewelacyjnie.

#28 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 18:45

trzeba być skończonym idiotą by traktować tą szeptaną reklamę poważnie smile.png

#29 Guest_kacper723

Guest_kacper723
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 15:44

Słyszał ktoś o firmie Biosys? Podobno mają bardzo dobrej jakości systemy do ewidencji czasu pracy. Zastanawiam się nad zmianą dotychczasowego programu

#30 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 210 postów

Napisano 05 grudzień 2016 - 23:18

Zobaczcie sobie ten harmonogram pracy- https://www.grafikoptymalny.plMy taki mamy w pracy i jest naprawdę dobrym rozwiazaniem.

#31 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 109 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 grudzień 2016 - 12:37

U mnie w pracy korzystamy z rejestratora czasu pracy firmy Reset2 (https://www.reset2.p...tor-czasu-pracy). Można sprawdzać czas pracy pracowników w dowolnym momencie, a wszystkie wyjścia i wejścia są widoczne od razu w programie. 

Długo byłem przeciwny takiemu rozwiązaniu, ale po zainstalowaniu przekonałem się do tego rozwiązania. 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#32 Guest_martyNA

Guest_martyNA
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2017 - 12:50

Nasza firma korzysta ze specjalnego programu do rejestrowania czasu pracyod Generix.pl. To elektroniczny system kontroli, który składa się z czytników kart zbliżeniowych oraz oprogramowania. Wejścia i wyjścia pracowników są rejestrowane co jest potem przydatne w porządkowaniu godzin pracy

#33 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2017 - 19:56

Generix/Biosys - spoko ale to są tylko rejestratory, testowalem inewi - holistyczne podejscie do tematu z dostepem online. wysylam grafiki przez sms, urlopy skladaja przez swoje konta internetowe, potwierdzaja przyjscie przez aplikacje mobilna. dla mnie bomba nowoczesnie

#34 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 22:36

Taka elektroniczna ewidencja to bardzo dobry pomysł. Wygodne rozwiązanie to system HCM, ja akurat znam simple.hcm, dobry program, który pomaga zarządzanie czasem pracy i jego ewidencją

#35 Guest_bartek

Guest_bartek
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 10:13

około 3 tygodni temu poleciłem simple hcm mojemu znajomemu, który prowadzi warsztat. Mowi, ze wydajność pracowników skoczyła w górę od czasu gdy muszą ewidencjonować czas pracy, więc w sumie nie jest to takie złe narzędzie

#36 JanRogucki

JanRogucki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 14:11

aaa

#37 JanRogucki

JanRogucki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 14:15

System rcp naprawdę pomaga, przyspiesza prace, motywuje pracowników, dyscyplinuje, ale jak kupisz tani czytniczek i byle aplikacyjke, to będziesz mieć jeszcze więcej roboty. Trzeba brać profesjonalne rozwiązania np z f-y Polman-Software  z Wrocławia, rcp24.pl.  Jak kupisz tani czytniczek, to się szybciutko rozleci.  Owszem może być niedrogi, ale uważaj, nie przepłacaj i nie kupuj z funkcja biometryczna, bo to jest niedozwolone w Polsce, a przepłacasz za funkcje, której nie użyjesz. Częstym problemem programów jest to, że nie rozliczają prawidłowo czasu na przełomie doby, zdarzenia kończą czas tej doby, kiedy pracownik rozpoczął prace. Głupiutkie programy nie liczą czasu prawidłowo na zmianach nocnych od 22:00 do 6:00. Solidny system rejestracji czasu pracy to przede wszystkim dobry program do ewidencji czasu pracy i na tym się skup, a nie na czytniczkach i ich cenach.

#38 JanRogucki

JanRogucki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 14:24

...wiecej dowiesz sie tutaj, merytorycznie i rzetelnie: rcp24.pl/rejestracja-czasu-pracy.aspx, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rejestratorach czasu pracy ( rcp24.pl/czytniki-rcp.aspx ) dostępnych na rynku i ich funkcjach to poczytaj.  Ważny jest przede wszystkim program do ewidencji czasu pracy ( rcp24.pl/rcpaccessnet.aspx ), bo to on decyduje o jakości całego systemu.

#39 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 15:43

Z tego co kojarzę, to r2płatnik ma moduł, który umożliwia właśnie taką elektroniczną ewidencję czasu pracy. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych