Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zakładanie i prowadzenie działalności g...


wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy forów
  • 102540 postów

Napisano 25 marzec 2009 - 15:05

Wolny rynek, swobodna konkurencja i brak ograniczeń w prowadzeniu działalności gospodarczej to cechy, które mogą przyciągać zagranicznych inwestorów. Firmy zagraniczne korzystają z takich samych uprawnień i obowiązków co duńskie. Powrót do artykułu: Zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej w Danii

#2 Guest_badyl

Guest_badyl
  • Goście

Napisano 25 marzec 2009 - 15:05

nic tu nie ma

#3 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 19:26

"Jednoosobowa działalność gospodarcza (enkeltmandsvirksmhed) to najprostsza forma prowadzenia firmy w Danii. Nie ma tutaj wymogu specjalnej formy rejestracji. Należy udać się do właściwego urzędu gminy, złożyć plan biznesowy i świadectwo potwierdzające kwalifikacje osoby, która ubiega się o zgodę na samozatrudnienie" Mam w Danii jednoosobowa dzialalnosc gospodarcza i nie musialam "udawac sie " nigdzie, bo w Danii wszystko zalatwia sie online. Nie musialam pokazywac zadnych kwalikfikacji (bo jesli np chcesz rozwozic gazety na rowerze, to chyba trudno pokazac jakies kwalifikacje :) ) Plan biznesowy owszem, ale tylko przy zakladaniu konta w banku i to tez moze byc taki prowizoryczny, sciagniety szablon z internetu.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2018 - 19:37

"Jednoosobowa działalność gospodarcza (enkeltmandsvirksmhed) to najprostsza forma prowadzenia firmy w Danii. Nie ma tutaj wymogu specjalnej formy rejestracji. Należy udać się do właściwego urzędu gminy, złożyć plan biznesowy i świadectwo potwierdzające kwalifikacje osoby, która ubiega się o zgodę na samozatrudnienie"

Mam w Danii jednoosobowa dzialalnosc gospodarcza i nie musialam "udawac sie " nigdzie, bo w Danii wszystko zalatwia sie online. Nie musialam pokazywac zadnych kwalikfikacji (bo jesli np chcesz rozwozic gazety na rowerze, to chyba trudno pokazac jakies kwalifikacje :) )
Plan biznesowy owszem, ale tylko przy zakladaniu konta w banku i to tez moze byc taki prowizoryczny, sciagniety szablon z internetu.

No i kogo to obchodzi?Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych