Skocz do zawartości

sieć komórkowa w firmie (?)

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_kajetan

Guest_kajetan
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2009 - 17:57

Prosze was o radę. Nie bardzo się orientuję w ofertach operatorów komorkowych. Potrzebuje taniej oferty biznesowej, w tym wiele minut do wykorzystania. Też na stacjonarne, choć nie wiem, czy jeszcze to funkcjonuje...W jakich sieciach macie ?

#2 Guest_jozef

Guest_jozef
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2009 - 20:44

No ja mialem w orange. umowa mi sie nie dlugo konczy. szczerze mowiac nie polecal bym. drogo mnie wyszly ich uslugi. jak coś znajdziecie ciekawego to bede wdzieczny rozniez. ostatnio zastanawiam sie nad plusem. jak sie sprawuje?

#3 Guest_mechwarrior

Guest_mechwarrior
  • Goście

Napisano 02 luty 2009 - 13:25

a nie mozna wejsc na strone i sobie poczytac? jak nie znasz adresu, korzystaj z google.pl . w plusie masz polaczenia od 23 groszy. mozesz wykupic jakies pakiety, ktore daja ci darmowe polaczenia do 5 osob. to kosztuje od 10 zeta do zlotowki. przy najwyzszym abo masz za darmo.

#4 Guest_kajetan

Guest_kajetan
  • Goście

Napisano 03 luty 2009 - 16:49

Nigdy nie korzystałem z taryf biznesowych, więc pytałem o opinie. Z jakich sieci korzystacie. Plus nie wygląda źle. Na razie sprawdzałem orange i ere. Play dla mnie odpada. A co ze stacjonarnymi?

#5 Guest_charlie

Guest_charlie
  • Goście

Napisano 11 luty 2009 - 13:04

ze stacjonarnymi ? to sobie netie zaloz...wygadasz cale abo, a jak chcesz z komorek na stacjonarny, to w plusie masz specjalny pakiet.

#6 Guest_józef

Guest_józef
  • Goście

Napisano 11 luty 2009 - 14:18

Znów w plusie??? No faktycznie. Dowiadywalem sie w salonie. Za opłata jest pakiet 500min. na stacjonarne lub darmowo do plusa.

#7 marinet

marinet

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 22:24

A znasz ofertę sieci Otvarta  https://otvarta.pl/abonament ? Oferują ciekawe pakiety w atrakcyjnych cenach , ja korzystam z pakiety O Korzystna i mam nielimitowane rozmowy, sms za jedyne 17,99 zł , umowa jest na czas nieokreślony. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych