Skocz do zawartości

Doradztwo Marketingowe

wróć do serwisu Moja Firma 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Łukasz Schab

Guest_Łukasz Schab
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2009 - 18:24

WitajcieOsoby obecne na tym forum są w większość przedsiębiorcami prowadzącymi własne firmy. Jako osoba pomagająca małym i średnim firmom w ich marketingowym rozwoju, często mam do czynienia z różnymi problemami oraz wątpliwościami dotyczącymi marketingu.Przykładem niech będzie utożsamianie marketingu z reklamą, która jest tylko jedną z składowych promocji mix, obok: promocji sprzedaży, marketingu bezpośredniego, public relations i sprzedaży osobistej. I to odpowiednie dobranie tych instrumentów sprawia że firma dociera do klientów z swoją ofertą.Czasami bardzo niewiele trzeba aby firma mogła zacząć się prężnie rozwijać, konieczne jest tylko wskazanie kilku sposobów na ulepszenie kluczowych elementów działania.Aby jeszcze lepiej poznać oraz wyjść na przeciw potrzebom małych i średnich firm chciałbym poznać odpowiedź na dwa poniższe pytania. Będę bardzo wdzięczy za odpowiedź.Czy możesz jako przedsiębiorca, napisać jakiej pomocy doradczej potrzebowałbyś przy prowadzeniu własnej firmy?Czy byłbyś zainteresowany doradztwem marketingowym drogą internetową w przypadku gdyby cena była odpowiednio atrakcyjna?Pozdrawiam,Łukasz Schab - Doradca Strategiczny, autor www.marketingaudit.plMój adres e-mail to: ls@marketingaudit.pl Zapraszam do pisania, bardzo chętnie odpowiem na Twoje pytanie.

#2 Guest_Łukasz Schab

Guest_Łukasz Schab
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2009 - 18:29

Wprowadzeniem do pakietu moich usług nowej pozycji, którą są indywidualne konsultacje marketingowe jest podyktowane widoczną potrzebą , głównie wśród osób prowadzących własne firmy lub też planujące otworzenie własnej działalności. Konsultacje odbywają się poprzez łącza elektroniczne i wykorzystują dobrodziejstwa poczty oraz komunikatorów internetowych zarówno tekstowych jak i głosowych. Dotyczą specyficznych problemów biznesowych uczestnika oraz pomagają w ich rozwiązaniu.Pojedyncza sesja konsultacji przestawia się następująco: 1. Wysłanie zapytania o przeprowadzenie konsultacji na adres: ls@marketingaudit.pl. 2. Przesłania do uczestnika ankiety, która pozwoli mi na określenie zakresu problemów, z którymi będzie potrzebował pomocy. 3. Przygotowanie przez mnie wstępnego planu rozmowy na podstawie odpowiedzi z ankiety oraz przesłanie go do uczestnika, w celu skupieniu się na jej najważniejszych elementach. 4. Wspólne ustalenie odpowiadającego nam terminu. 5. Godzinna rozmowa poprzez komunikator internetowy. 6. Informacja zwrotna dla mnie i dla uczestnika.Sesje są prowadzone indywidualnie, a ich celem jest udzielenie przedsiębiorcom pomocy w rozwoju ich firm. Już teraz możesz napisać do mnie na adres: ls@marketingaudit.pl i umówić się na indywidualną sesją doradczą. Serdecznie zapraszam.Z pełnym zakresem moich usług możesz zapoznać się pod adresem: www.marketingaudit.pl/uslugi/Pozdrawiam,Łukasz Schab - Doradca Strategiczny, autor www.marketingaudit.pl

#3 grzegorzkr

grzegorzkr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 styczeń 2020 - 15:42

Realizujemy zarówno kompleksowe doradztwo marketingowe w zakresie strategii marketingowych, optymalizacji lejka sprzedaży czy analizy konkurencji jak i usługi specjalistyczne takie tak konsultacje ws. przygotowania i przeprowadzenia kampanii crowdfundingowej. Więcej informacji na: https://bldg.pl/dora...e-bony-sukcesu/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych