Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakiej branży i w jakiej formie warto o...

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 28 grudzień 2008 - 18:56

Każdy kto ma pomysł na biznes, zawsze zastanawia się czy ma on szanse powodzenia. A jeśli już podejmiemy decyzję, że zakładamy firmę, to znowu powstaje pytanie - jaką wybrać formę prawną. Dodatkowo warto przeanalizować najbardziej atrakcyjne i najbardziej ryzykowne branże i regiony Polski. Przypomnimy sobie również trochę podstaw z zakresu prawa gospodarczego. Powrót do artykułu: W jakiej branży i w jakiej formie warto otwierać działalność gospodarczą w Polsce

#2 Guest_inżynier

Guest_inżynier
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2008 - 18:56

Widac że jest to artykuł z poczatku 2008 roku.Teraz już nie jest to takie proste.

#3 Guest_córka inżyniera

Guest_córka inżyniera
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2019 - 14:49

dlaczego nie jest proste?

#4 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 12:20

Myślę, że dużo problemów firm wynika z tego, że nie planujemy - nie mamy określonych celów, nie mamy wybranych narzędzi, nie przygotowaliśmy strategii rozwoju ani marketingowej. Jeżeli jedynym wyklarowanym założeniem dla firmy jest "żeby nie była na minus", to jak można się rozwijać? Ja współpracowałem przy tworzeniu strategii dla mojego sklepu internetowej razem z firmą Orchidea Group. Zaplanowaliśmy nie tylko cele, ale także konkretne działania, np. udział w targach w celu pozyskania klienta. Jeżeli stawiamy pierwsze kroki w prowadzeniu własnego biznesu, warto zaufać takim specjalistom. Bez planu ani rusz, a oni mogą doradzić, jaki wzrost przychodu można realnie zaplanować przy danych możliwościach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych