Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysł na biznes - gabinet odnowy biologi...

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103050 postów

Napisano 29 maj 2009 - 02:14

W Polsce działa ponad 10 tys. gabinetów odnowy biologicznej, które łączą funkcje kosmetyczne z gimnastyką i poprawą kondycji. Klientami są nie tylko kobiety, ale i mężczyźni, a zapotrzebowanie na usługi systematycznie rośnie. Powrót do artykułu: Pomysł na biznes - gabinet odnowy biologicznej

#2 Guest_www.mojsalon.pl

Guest_www.mojsalon.pl
  • Goście

Napisano 29 maj 2009 - 02:14

Zdecydowanie sprzęt wielofunkcyjny to najlepsze wyjście w przypadku salonu kosmetycznego i odnowy biologicznej. Ma wiele zalet, począwszy od bogatego wachlarza funkcji, skończywszy na tym, że zajmuje mniejszą przestrzeń, co dla mniejszych gabinetów ma spore znaczenie. Kupując urządzenie, które oferuje np. 6 w 1 płacimy mniej, niż zapłacilibyśmy za pojedyncze aparaty umożliwiające przeprowadzenie tych zabiegów - jest to zatem również oszczędność. Myślę, że takie aparaty jak proslim vacu, czy iq lift to zdecydowanie przyszłość salonów kosmetycznych - renomowany sprzęt o szerokich możliwościach wpływa na wzbogacenie oferty i na prestiż gabinetu.

#3 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 10:11

Należy również pamiętać o opłatach dla ZAIKS, ZPAV, STOART, SAWP z tytułu publicznego odtwarzania muzyki. Można ich jednak uniknąć. Wystarczy odtwarzać radio internetowe z muzyką Royalty Free np. www.rebelscream.pl/multimedia/radio/

#4 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 13 listopad 2017 - 21:34

To bardzo dobra inwestycja! Ja swój salon założyłam kilka lat temu na początku było bardzo ciężko. Ciężko było mi ogarnąć rezerwowanie wizyt przez klientów. Teraz nie mam z tym problemu bo mam super aplikacje mwizyta.pl, klientki są zachwycone, bo znacznie ułatwia to życie i im i mi :)

#5 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2020 - 18:48

Ja jakiś czas temu otworzyłam gabinet kosmetyczny i nie żałuję tej decyzji. Na początek działalności potrzebowałam sprzętu do depilacji. Zdecydowałam się na wypożyczenie laseru diodowego LightSheer Duet w firmie Laseron w Kielcach. Dostałam bardzo atrakcyjne warunki wypożyczenia i współpracy z nimi. Polecam.

#6 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 13 czerwiec 2020 - 22:59

Super pomysł. Uważam, że coś takiego na pewno świetnie się sprawdzi. Jak już będziesz reklamować swój biznes, to możesz nadać darmowe ogłoszenia na serwisie  https://clixs.pl  odnośnie twojej usługi. W takich miejscach sporo osób zagląda, także na pewno ktoś na trafi na ciebie.

#7 mari8

mari8

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 18 wrzesień 2020 - 10:33

Warto także postawić na odpowiednią reklamę. Portale z ogłoszeniami takie jak https://tuoglos.pl/ to dobry pomysł szczególnie, że dodanie tam swojej propozycji jest darmowe. Ogromnym plusem jest także widoczność - aż 100 miast w Polsce może zobaczyć Twoją ofertę. Jeśli będzie ciekawa i innowacyjna, na pewno wyjdzie to z korzyścią dla Ciebie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy