Skocz do zawartości

potrzebne do biura

wróć do serwisu Moja Firma 25 odpowiedzi w tym temacie

#21 martynakrakowska

martynakrakowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 28 maj 2018 - 10:40

Ja do biura polecam wysokiej jakości sejf biurowy https://sejfexpert.pl/ pozwala realnie zabezpieczyć firmę przed kradzieżą

GPS sklep.hertzsystems.com - Systemy GPS do samochodu najwyższej jakości

#22 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 382 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 11:34

A co sądzicie o zdrowych przekąskach, które można kupić w automatach? Widziałam, że taką ofertę posiada firma https://ebakalland.pl/biuro.html W biurze spędzasz większość dnia, co oznacza, że pewnie jesz ciastka, czekoladki, chipsy itp. Możesz nie zdawać sobie sprawy z tego, że takie niewinne przekąski mogą dostarczać dużą ilość pustych kalorii. W dobie wysokiej świadomości związanej z tym, że jedzenie i sposób życia mają niebagatelny wpływ na długość życia i samopoczucie, klienci poszukują alternatywy dla niezdrowych przekąsek. Konsument zainteresowany zdrowym żywieniem wybiera produkty, które nie tylko dobrze smakują, ale także zaspokajają jego potrzeby energetyczne i zdrowotne. Są często wymagający, kupują jedzenie i napoje, które służą ich zdrowiu i jednocześnie są smaczne, chcą też mieć do nich stały dostęp, by nie szukać otwartego sklepu lub aby nie stać w kolejkach. W biznesie to klient ma prawo wymagać, a dostarczanie mu zdrowej żywności staje się zadaniem zrozumiałym i na szczęście coraz łatwiejszym, także w branży urządzeń sprzedających żywność i napoje.

#23 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 229 postów

Napisano 07 czerwiec 2018 - 12:37

Dobrze dobrane biurko i krzesło to podstawa.

#24 wieszaki na ręczniki

wieszaki na ręczniki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 14:45

wygodne krzesła - zdecydowanie! Żeby się nie dorobić krzywego kręgosłupa

zegar ścienny

#25 Sebidor

Sebidor

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 08:35

Witam serdecznie ja polecam zajrzeć na tą stronkę: Opus - akcesoria biurowe mają dosłownie wszystko co potrzeba do wyposażenia biura, więc można kupić wszystko za jednym razem, jak dla mnie zdecydowanie warto , my się u nich zaopatrujemy cały czas i mają naprawdę wysokiej jakości akcesoria , które starczą na bardzo długo ,polecam sprawdzić. 

#26 andreabb

andreabb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 30 czerwiec 2018 - 20:52

A meble biurowe - biurka, regały itp. - skąd zamawiacie? Macie jakiś sprawdzony sklep? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych