Skocz do zawartości

Jak promować firme na Facebooku

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Janek

Guest_Janek
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2011 - 13:17

Cześć, znalazłem taką publikację w sieci a właściwie dostałem na maila, [url]rcs.home.pl/szkolenia_wakacyjne/rapotFB_mailing.html[url]
może komuś się przyda

#2 Guest_AruxMjcG

Guest_AruxMjcG
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 10:13

I wanted to spend a mitnue to thank you for this.

#3 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 19 maj 2014 - 11:04

Ja współpracuję z agencją marketingową, biztarget.pl.
Można się z nimi umówić na promocję usługi/ produktu, branding (budowanie wartości marki), a także kreowanie i utrwalanie wizerunku Twojej firmy i ustalić z nimi własne ustawienia, czyli niejako możesz dostosować działania promocyjne do własnych celów.
Widać, że znają się na rzeczy, dlatego ja jestem z tej współpracy bardzo zadowolona.
Ja akurat mam pełny pakiet - social media, pozycjonowanie, adwordsy, marketing
szeptany i od czasu do czasu - gdy to konieczne- copywriting.
Można również zamówić aplikacje mobilne.
Ja nie wyobrażam sobie zajmować się tym sama, wolę to oddać profesjonalistom.

#4 Kaczmar

Kaczmar

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 163 postów

Napisano 26 maj 2014 - 12:38

Najlepiej robić to tak jak ta firma na Facebooku  http://www.facebook.com/promowanie

#5 gnochi

gnochi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 71 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 12:43

Warto nauczyć się kreowania dialogu wraz z klientami :) Facebook to świetne narzędzie marketingowe tylko trzeba umieć je odpowiednio wykorzystać.

#6 redkot

redkot

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 15 lipiec 2014 - 07:35

Facebook oferuje zupełnie nową formę reklamy, do której przedsiębiorcy jeszcze nie są przyzwyczajeni, ale powoli się to zmienia. Przy planowaniu takiej kampanii warto zastanowić się, kto jest naszym potencjalnym odbiorcą reklamy, znaleźć sposoby na "wciągnięcie" tych osób do dialogu, jaki FB umożliwia. Można zorganizować konkurs na ilość lajków - to zapewnia dosyć szybko rosnącą liczbę polubień. Nie warto natomiast bawić się w kupowanie lajków. Zmniejsza to wiarygodność firmy, ale wspomniane lajki należą wówczas do 13-15 latków, a nie faktycznie potencjalnych klientów.

#7 Manson

Manson

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 07 kwiecień 2019 - 19:03

Ja jestem samoukiem, ale sporo moich znajomych przedsiębiorców korzysta z agencji świadczących m.in usługę promowania firmy na facebooku. O tutaj też masz opisany krok po kroku jak postępować w pierwszej fazie promocji firmy w social mediach https://www.e-kjstud...me-na-facebooku ;-)

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 13:49

No to nie jest takie proste jak się wydaje. Ja też się kierowałem poradnikami i 0 efektów a pieniądze na kampanie szły niemałe. Teraz oddałem to w ręce agencji Procontent i oni się tym zajmują ja tylko kontroluje efekty, ale widać, że ładnie ruszyło to do przodu, bo klienci teraz z SM do nas spływają głównie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych