Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Chciałbym założyć własną firmę i do...

wróć do serwisu Moja Firma 65 odpowiedzi w tym temacie

#61 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 563 postów

Napisano 29 grudzień 2017 - 22:09

Założenie firmy wiąże się z takim obowiązkiem, jak prowadzenie księgowości. Na dobry początek najlepsza według mnie będzie księgowość online, która jest dużo tańsza niż standardowa. Słyszałam wiele na temat tego, że liderem na rynku jest https://wfirma.plCo o tym myślicie? Fajna opcja?

#62 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 31 grudzień 2017 - 00:34

Może najpierw poczytaj coś o tym,  z czym się wiąże takie założenie działalności gospodarczej

#63 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2018 - 12:32

Nie jestem specem w tej dziedzinie,ale ubezpieczenia to chyba intratne zajęcie.Tak mi się skojarzyło jak ubezpieczaliśmy  auto.

Tym bardziej że cuk ma jest rozpoznawalny.Mają reklamy w najważniejszych ogólnopolskich mediach, to na pewno ułatwi prowadzenie biznesu,  nie trzeba martwić się o marketing.

#64 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2018 - 11:41

Wydaje mi się że jak już coś rozkręcać w tej branży, to sprzedaż ubezpieczeń pod marką cuk  może być rentowna. Skoro mają polisy wielu firm, można więcej klientowi zaproponować.

I  doradcy cuk  korzystają  ze świetnej aplikacji ułatwiającej pracę. Wystarczy zrobić zdjęcie kodu AZTEC z dowodu, aby informacje automatycznie wczytały się do kalkulacji, te zdjęcia można potem załadować do polisy.

#65 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 785 postów

Napisano 04 luty 2018 - 19:42

Nie ukrywam, że ja również marzę o założeniu własnego przedsiębiorstwa. Z uwagi na to, że przez wiele lat pracowałam w drukarni i wiem, na jakie zyski można liczyć będąc jej właścicielem, zastanawiam się nad jej otwarciem. Na początku chciałabym oferować wyłącznie druk wielkoformatowy. Czy wybór urządzenia HP Latex będzie odpowiedni? Na http://12rund.club/ wyczytałam, że jest to jedno z niewielu urządzeń, które korzysta z tuszy uznawanych za nietoksyczne.

#66 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 maj 2018 - 12:10

Cuk to znana multiagencja.Fajny kalkulator mają do porównywania cen OC.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy