Skocz do zawartości

KURSY KSIĘGOWOŚCI W KRAKOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!...

wróć do serwisu Księgowość 205 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_ala

Guest_ala
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2010 - 20:25

ja się zapisałam do glokera ale zwodzili mnie dwa miesiące wiec zrezygnowałam

#42 Guest_AGA

Guest_AGA
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2010 - 22:42

Witam,Mam do odsprzedania wolne miejsce na kursie Kadry i Płace. Zajęcia odbywają sie we wtorki czwartki w godz. 17:00-20:15. Termin: 19.01.2010-29.04.2010. Cena 1 200 zł. Miejsce: Kraków, Rynek Główny.Proszę o kontakt pod numerem Tel. 693 875 214.

#43 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 15 luty 2010 - 22:43

Obecnie kursy w CTI to nieporozumienie. Osoby, które od 2010 r. prowadzą zajęcia, nie mają prakyki, są zarozumiali i niekompetentni. Mam niemiłe doświadczenie

#44 Guest_doma

Guest_doma
  • Goście

Napisano 22 luty 2010 - 14:10

poszukuję kursu kadrowo-płacowego - może mi ktoś polecić-coś na prawdę wartego zainwestowania pieniędzy? proszę o pomoc

#45 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 14:06

Jestem na kursie ECDL w centrum.....nieporozumienie -materiały żadne,testy wydrukowne z internetu -a każdą otrzymana kartkę trzeba dokładnie pokwitować, komputery stare,ciągle się zawieszają, uczestnicy nie mają żadnych praw tylko obowiązki.....na kopie podpisanej umowy czeka się do zakończenia kursu; wykładowcy jedni są ok, inni zajęci samym sobą.Jak dotąd tylko egzaminatorzy fajni.Pozdrawiam...

#46 Guest_Arek

Guest_Arek
  • Goście

Napisano 08 marzec 2010 - 23:21

ja chodziłem w zeszłym roku na ECDL do firmy autokom chyba polecam. Rewelacyjni wykladowcy i materiały.

#47 Guest_Justyś

Guest_Justyś
  • Goście

Napisano 09 marzec 2010 - 00:49

Ja za to rbiłam podyplomowe Rachunkowość i Finanse właśnie w Stowarzyszeniu i uważam, że to były pieniądze wyrzucone w błoto... Jeśli ktoś chciał się tam czegoś nauczyć tak jak ja między innymi to miał pecha. Okazało się, że były to studia tylko dla "papierka". Tylko, że mi nie o to chodziło...

#48 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 17 marzec 2010 - 04:34

Na studiach nidy się nie nauczysz praktycznie zawodu tylko i wyłacznie teoretycznie. Dlatego ważne by mieć np. magistra ale potem i tak trzeba zacząc naukę praktyczna zawodu i to tylko i wyłącznie na kurach lub juz pracując albo odbywając praktykę. Choć z perspektywy swojej, musiałam i tak iśc na pare szkoleń by stać się samodzielną księgową.Ale nasz zawód nie jest wyjątkiem. Tak się zdobywa kwalifikacje i wiedzę praktyzną!!

#49 Guest_EDYTA

Guest_EDYTA
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 21:57

Praktyki nauczysz się na stażu, praktyce lub pracując ewentualnie na kursach gdzie uczą praktycy!

#50 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 24 marzec 2010 - 18:55

Chciałabym zapytać czy ktoś po ekonomiku może wybrać się na kurs optimy, czy jednak dać sobie spokój iść na studia aby później dać sobie radę z optimą?

#51 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2010 - 19:39

Jedno nie zależy od drugiego bo kurs Optimy to kurs obsługi programu księgowego, wiec musisz miec podstawy księgoości (ekonomik w zupełności wystarczy) studia są Ci do tego niepotrzebne.

#52 Guest_zosia

Guest_zosia
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2010 - 21:31

kurs optimy, to nie ksiegowość.

#53 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 00:28

Dokładnie kurs optimy to kurs obsługi programu komputerowego.

#54 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2010 - 22:41

Uważajcie na firmę Auxilium w Krakowie. Dużo blędów, oszukują i są bezwzględni!A ich sekretarka, ktorej sie pomylilo, że jest prezesem zachowuje się skandalicznie. Poza tym jak chcą podpisac umowę są bardzo mili a poźniej wychodzi jacy są naprawdę.

#55 Guest_Hardcore

Guest_Hardcore
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 22:25

Z tych wszystkich postów wynika, że...nie ma gdzie się uczyć księgowości:} A może studia podyplomowe (Krakowska Akademia coś takiego ma, ale to wydatek ok 3400zł...)

#56 Guest_kasia37

Guest_kasia37
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2010 - 22:48

Kursy Księgowości - Stowarzyszenie Księgowych w Polsce O/Kraków.

#57 Guest_kearina

Guest_kearina
  • Goście

Napisano 19 maj 2010 - 20:50

ja jestem za tym by korzystać w sprawdzonych i renomowanych firmach. Znam wiele osób które skusiły sie na cenę i nic nie nauczyły sie na kursach.najbardziej renomowane i doświadczone na rynku marki to stowarzyszenie księgowych, infor i MDDP, nie ma tam przypadkowych wykładowców i te zdecydowanie polecam. Nie spotkałam sie jeszcze z opiniami ze ktos był niezadowolony - chyba ze konkurencja :)

#58 Guest_B l a n c a

Guest_B l a n c a
  • Goście

Napisano 20 maj 2010 - 13:18

witam wszystkich. :)od jakiegos czasu rozgladam sie za jakim fajnym kursem księgowosci. nie jestem po zadnej szkole ekonomicznej ani innych kursach zwiazanych z rachunkowoascia albo ksiegowoscia... kolezanka ostatnio wspominala mio o kursach z gowork. podobno ceny sa swietne i tanszych kursow za te cene i z takimi nauczycielami nie znajde. ona byla zadowolona, ale wolalabym sie dowiedziec czy ktos jeszcze mial do czynienia z ta firma szkoleniawa. czekam na jakakolwiek odpowiedz i pozdrawiam :)

#59 Guest_Tioo

Guest_Tioo
  • Goście

Napisano 28 maj 2010 - 17:55

Ja zapisałem się na wakacyjny kurs na ul. Grottgera 1/8 mam nadzieję, że będzie fajnie :) był tam ktoś z was? jak wrażenia ?

#60 Guest_P

Guest_P
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2010 - 12:18

WitamChcę się zapisać na wakacyjny kurs do Krakowskiego Centrum Biznesu na Grottgera:: Jakie opinie macie na ich temat???:)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy