Skocz do zawartości

KURSY KSIĘGOWOŚCI W KRAKOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!...

wróć do serwisu Księgowość 205 odpowiedzi w tym temacie

#201 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2015 - 12:36

Szkoda wielka, że Pan jarek Peek z KPMH z wielickiej nie ma w jesieni żadnych zajęć. Właśnie 4 msc zakończyłam zajęcia z podstaw i chciałabym kontynuować śedniozaawansowany poziom. To prawdziwy brylant trener. Jeżeli w listopadzie coś będzie organizował (mówił także, że współpracuje z firmą CANVIAR) - to poleca. Sal dobrze wyposażona, komputery nówka no i jego elokwencja w rachunkowości. Opowadada jak historyjki bardzo ciekawe. Żeby tylko rachunkowość w praktyce była równie wspaniała - on twierdzi jednak, że w paktyce to nudne jak f...i z oilem.

Naprawdę polecam, aż szkoda że byc może nigy nie będzie możliwości uczęszczać na jego zahjęcia. Pozdrowienia Panie Jarku

Agnieszka

#202 Guest_Danuta

Guest_Danuta
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2015 - 16:54

Pani Agnieszko,

właśnie rozglądam się za kursem księgowości i również słyszałam wiele dobrych opinii o tym prowadzącym. Dlaczego już nie będzie prowadził zajęć?

pozdrawiam,

Danuta

#203 pati3106

pati3106

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 marzec 2016 - 19:37

Hej!!! Piszę już w 2016roku i nie wiem czy posty z 2008 czy innych lat mają jeszcze jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Obecnie chciałabym zacząć kurs

http://www.kursywkra...mie_optima.html

Księgowy z praktyką w biurze rachunkowym- prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości na programie Optima

co myślicie o tym? Czy to mi da jakiś start do pracy jako księgowej? 

Od razu uprzedzam, że nie miałam do czynienia nigdy z jakąkolwiek rachunkowością-studiuję matematykę.

Czy mam jakąkolwiek szansę na pracę po tym kursie? Z tego co czytam, to większość wpisów tutaj jest bardzo naciągana. Mnóstwo sprzecznych opiń. Sama nie wiem już co robić.

Tak samo, czy firma w jakiej robię kurs ma jakieś znaczenie jeśli chodzi o "papierek". Przecież i tak wszędzie dostaje się ten sam certyfikat

I jeszcze jedno pytanie...czy ktoś może wie, gdzie w Krakowie można się załapać na jakieś wakacyjne praktyki z księgowości?

Bardzo proszę o szybką, racjonalną odpowiedź.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich kursantów i księgowych

#204 Jonaas

Jonaas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 08:37

Hej!!! Piszę już w 2016roku i nie wiem czy posty z 2008 czy innych lat mają jeszcze jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Obecnie chciałabym zacząć kurs

http://www.kursywkra...mie_optima.html

Księgowy z praktyką w biurze rachunkowym- prowadzenie książki przychodów i rozchodów oraz pełnej księgowości na programie Optima

co myślicie o tym? Czy to mi da jakiś start do pracy jako księgowej? 

Od razu uprzedzam, że nie miałam do czynienia nigdy z jakąkolwiek rachunkowością-studiuję matematykę.

Czy mam jakąkolwiek szansę na pracę po tym kursie? Z tego co czytam, to większość wpisów tutaj jest bardzo naciągana. Mnóstwo sprzecznych opiń. Sama nie wiem już co robić.

Tak samo, czy firma w jakiej robię kurs ma jakieś znaczenie jeśli chodzi o "papierek". Przecież i tak wszędzie dostaje się ten sam certyfikat

I jeszcze jedno pytanie...czy ktoś może wie, gdzie w Krakowie można się załapać na jakieś wakacyjne praktyki z księgowości?

Bardzo proszę o szybką, racjonalną odpowiedź.

Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich kursantów i księgowych

Czy praca księgowa jest na tyle dobrze płatna, że opłaca się realizować dodatkowe kursy? Ja zaczynam studia na uniwersytecie ekonomicznym i chciałabym się dowiedzieć czy po ukończeniu mgr, będę zmuszona takowe odbywać? Ofert pracy jest sporo ale o kursach nic nie piszą.

#205 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 16 grudzień 2018 - 09:25

Szukam kursów z dofinansowaniem z ue

#206 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 450 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 11:14

Z tego co mi aktualnie wiadomo nie ma kursów księgowości z dofinansowaniem z unii europejskiej.Są to już specjalistyczne kursy a takich ue nie finansuje. Nie widziałam przynajmniej takich a trochę się tematem swego czasu interesowałam.

Najłatwiej zapisać sie na kurs językowy. Polecam kontakt z nimi

https://norton.edu.p...-dofinansowane/

Firma umożliwia dostanie szkolenia z dofinansowaniem. Dla osób fizycznych jak również i dla firm.  Możesz dzieki temu podnieśc swoje umiejetności językowe, jak rownież poprawić kompetencje pracowników.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych