Skocz do zawartości

KURSY KSIĘGOWOŚCI W KRAKOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!...

wróć do serwisu Księgowość 205 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_MŁODA

Guest_MŁODA
  • Goście

Napisano 10 luty 2009 - 20:18

GDZIE POLECICIE KURSY KSIĘGOWOŚCI I KADR I PŁAC W KRAKOWIE? GDZIE MOŻNA SIĘ DUŻO NAUCZYĆ A CENA JEST PRZYSTĘPNA. GDZIE MOŻNA ZDOBYĆ PRAKTYKĘ LUB STAŻ W KSIĘGOWOŚCI W KRAKOWIE.

#2 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 21:15

Witaj w klubie, bo ja też szukam, szybkiego kursu księgowości. Znalazłaś już coś, może podzielisz się zebranymi informacjami, ja mam ofertę z Styowaryszenia księgowaych oraz ODDK

#3 Guest_Kina208

Guest_Kina208
  • Goście

Napisano 09 marzec 2009 - 14:25

Na pewno nie polecam na ul. Królewsdkiej (szkoły pani Jantos). Poziom uczących żenujących choć cena przystępna (560 zł za kurs : obsługa kadrowo-płacowa firmy). Nie polecam też w CEG na Lubicz (Centrum Edukacji Gospodarczej). Oszuści.

#4 Guest_nelli

Guest_nelli
  • Goście

Napisano 31 marzec 2009 - 22:12

a ile kosztuje kurs w Stowarzyszeniu?

#5 Guest_dorzia

Guest_dorzia
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2009 - 09:36

dobre kursy organizują przy Urzędzie skarbowym Podgórze. Nie polecam CEK ul.westerplatte - tanio ale wyrzucone pieniądze

#6 Guest_ksiegowa

Guest_ksiegowa
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2009 - 16:15

polecam kursy organizowane przez Grupę Edukacyjną Consulting and Training Institute na ul. Wrocławskiej, wykładowcy super przekazują wiedzę są mili i sympatyczni, podaje Wam stronę: www.cti.edu.pl. naprawdę polecam

#7 Guest_biedronka

Guest_biedronka
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 11:19

Od 2 m-cy bezskutecznie próbuję znależć kompleksowy kurs księgowości komputerowej... Najlepszą ofertę w tym zakresie ma wymienione wyżej CTI , ale..... od 2 m-cy obiecują, że kurs się rozpocznie i NIC !! Zwodzą, przekładają kolejne terminy rozpoczęcia szkoleń....Czy ktoś wie, gdzie mogę nauczyć się ksiegowania komputerowego - symfonia, płatnik, oczywiście popartego wcześniej gruntowną wiedzą teoretyczną ??

#8 Guest_dorzia

Guest_dorzia
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 12:01

nie wiem czy to dobrze szukać kursów księgowość komputerowa. Na takich kursach jest nacisk na programy , natomiast wiedza nie jest "gruntowna". Nastaw sie na wiedzę , a programy??????? nauczysz sie symfonii a okaże się że firma stosuje zupełnie co innego. Byłam na kursie podobnym o którym ty mówisz . Owszem dał mi tylko podstawy , orientację ,ale księgowej z ciebie nie zrobią.

#9 Guest_biedronka

Guest_biedronka
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 12:59

Od 2 m-cy bezskutecznie próbuję znależć kompleksowy kurs księgowości komputerowej... Najlepszą ofertę w tym zakresie ma wymienione wyżej CTI , ale..... od 2 m-cy obiecują, że kurs się rozpocznie i NIC !! Zwodzą, przekładają kolejne terminy rozpoczęcia szkoleń....Czy ktoś wie, gdzie mogę nauczyć się ksiegowania komputerowego - symfonia, płatnik, oczywiście popartego wcześniej gruntowną wiedzą teoretyczną ??

#10 Guest_ANDZIA

Guest_ANDZIA
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 14:03

Jeśli chodzi o kursy to warto pytać w firmach szkoleniowych kto będzie uczył Nawet w stowarzyszeniu księgowych kurs kursowi nie równy, mądrzy czekaja aż zajęcia poprowadzi prof. Micherda. Sztowarzyszenie ma ogromne ceny za jeden kurs w stowarzyszeniu mozna zrobić trzy w innej placówce!W większości firm szkoleniowych uczą nauczyciele z ekonomików i podają nieaktualne informacje a praktyki nie znają! Ważne by osoba prowadząca miała uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, doradcy podatkowego, biegłego rewidenta itd. W CTI nie polecam!!!!!!!!! Kończyłam we wrześniu komutery stare zawieszają się a często jest tak, ze jest więcej uczestników niż działających komputerów!!!! Pracodawcy i tak oceniają umiejętności a nie papierek i nie ma zneczenia kto go wydał! A będzie zawsze taki sam bo musi to być zaświadczenie MEN!

#11 Guest_piotr

Guest_piotr
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 14:25

WPISZ W GOOGLE KURSY KSIĘGOWOŚCI W KRAKOWIE I PORÓWNAJ OFERTE FIRM CENA DO JAKOŚCI I JAKICH PROGRAMÓW UCZĄ. LEPIEJ ZADZWONIĆ BO CZASEM TO CO NA STRONIE MIJA SIĘ Z RZECZYWISTOŚCIĄ! JEŚLI CHESZ ZNALEŚĆ PRACE W KSIĘGOWOŚCI DOBRZE BYŚ MIAŁ PODSTAWY KSIĘGOWOŚCI, KADR I PŁAC I MIN ZNAJOMOŚĆ DWÓCH PROGRAMÓW: NAJLEPIEJ SYMFONIE, OPTIME, LUB OPTIME XL (BO MAŁO LUDZI JĄ ZNA, A PRACODAWCY SZUKAJĄ!!)

#12 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 19:05

WARTO poszukać firm które wydają certyfikaty Optimy po zdaniu egzaminu koncowego! Zdając ten egzamin pracodawca ma pewność żę naprawdę umie się OPTIMĘ!

#13 Guest_mr

Guest_mr
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 22:31

jedna sprawa znać OPTIMA a inna znać zasady księgowości, Kołaczyc jedno z drugim daje wykwalifikowanego pracownika księgowości .nic dodać nic ując.proszę nie mylić pojęć kurs komputerowy z kursem księgowości.

#14 Guest_mr

Guest_mr
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2009 - 22:32

literówka kołaczyc=łącząc

#15 Guest_Madzia

Guest_Madzia
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2009 - 15:40

Zgadzam się w pełni z Edytą. Na rynku krakowskim więkzość firm stosuje Optimę więc dobra jej znajomość gwarantuje łatwe znalezienie pracy. Można sie zgłosic do Optimy i zdac gzamin alełatwiej jest. Skończyć kurs i oprócz zaświadczenia o ukończeniu kursu otrzymać Certyfikat znajoności Opimy!!!!!!!!!!!

#16 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 16:32

Stowarzyszenie ma straszne ceny i za te pieniądze możma zrobic kilka kursów gdzie indziej!Jesli interesują Was kursy księgowości komputerowej to polecam księgowośc komputerową z Optimą kompleksowo wszystkie moguły wydają certyfikat, super prowadzący i super sprzęt! Każdy ma swojego laptopa Polecam!! www.kursywkrakowie.pl namówilem tez swoją dziewczyne na kurs wakacyjny bo są tańsze a nam po UE zawsze się to przyda w przyszłości w karierze!!!!!!!!

#17 Guest_A

Guest_A
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2009 - 14:11

gdzie obecnie dobre kursy?

#18 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2009 - 15:10

Takie podstawowe czy zaawansowane?Zaawansowane to w stowarzyszeniu księgowych choc sa drogie. A podstawowe faktycznie w mają fajne w www.kursywkrakowie.plSkończyłem tak padstawy ksiegowości w maju, teraz robie kadry-płace i jestem bardzo zadowolony!Polecam!!

#19 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2009 - 23:49

Consulting and Training Institute na ul. Wrocławskiej odradzam wszystkim własnie skończyłam u nich ranny kurs ksiegowości kiepscy prowadzący, nieniane zajęcia ,przekładane i wiele tematów nie zrealizowanych nie mówiąc o komputerach które są popsute i czesto nie ma komputerów dla wszystkich!!

#20 Guest_Piter

Guest_Piter
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2009 - 19:01

Szukam Kursu na Certyfikat Księgowy w Krakowie od września.Czy ktoś wie gdzie można się zapisać i ile kosztuje?Bo w Stowarzyszeniu Księgowych pytałem i nie orgazizują??Czekam na info.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych