Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy

wróć do serwisu Moja Firma 22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102384 postów

Napisano 16 maj 2013 - 13:27

Zatrudnienie pracownika będącego obywatelem Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji czy Rosji nie potrzebne jest zezwolenie. Pracodawca musi jednak zarejestrować zamiar zatrudnienia osób z tych krajów – w formie oświadczenia – w urzędzie pracy. Powrót do artykułu: Zatrudnianie pracowników z Ukrainy

#2 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 13:28

Dobrze, że nie jest to takie trudne, ale i tak większość Ukraińców będzie pracowała na czarno.

#3 Guest_Eryk

Guest_Eryk
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 12:19

Ja już od lat do zbiorów truskawek zatrudniam Ukraińców i sobie chwalę ich pracę.

#4 Guest_s

Guest_s
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 13:53

sgd

#5 AntoniZ

AntoniZ

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 28 maj 2013 - 12:01

na czarno, żeby zaoszczędzić na kosztach, jest to dosyć normalna praktyka

#6 Guest_szymon

Guest_szymon
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 23:19

No to jak ...? Bezrobocie 14 procent a Ukraincy do roboty....? Kto na to wydaje zgodę? Debile?

#7 Guest_slawo

Guest_slawo
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 18:59

No to jak ...? Bezrobocie 14 procent a Ukraincy do roboty....? Kto na to wydaje zgodę? Debile?

będziesz zbierał truskawki ? nie  ? to o chodzi ?  

#8 Guest_nunu

Guest_nunu
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 09:55

gdzie ci bezrobotni, jak nie ma ludzi którzy mają ochotę pracować. Potrzebuję 10 osób do prostej pracy fizycznej, w cieple, pod dachem, w Poznaniu??????? Nie ma chętnych. Będą w takim razie Ukraińcy lub Białorusini.

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 10:38

условий труда и заработной платы?

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 10:39

warunki pracy i wynagrodzenia?

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 marzec 2015 - 00:25

PRACOWNICY Z UKRAINY Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Ukrainy do pracy w polskich przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych. Pośredniczymy w całym procesie związanym z zatrudnieniem pracownika z Ukrainy, organizując odnalezienie kandydata o profilu dostosowanym do oczekiwań pracodawcy, relokację pracownika, jego legalne zakwaterowanie na terytorium Polski, jak również załatwienie wszelkich niezbędnych spraw urzędowych związanych z legalizacją pobytu zagranicznego pracownika na terytorium Polski. W zależności od oczekiwań pracodawcy, proponujemy zatrudnienie: I. pracowników niewykwalifikowanych, w szczególności: • pracowników budowlanych, • pracowników rolniczych, • pracowników produkcji, • pracowników fizycznych innego rodzaju; II. pracowników wykwalifikowanych, w szczególności: • spawaczy, • hydraulików, • elektryków, • kucharzy, • kierowców. Dzięki stałej współpracy z agencjami pracy działającymi na rynku ukraińskim, jesteśmy w stanie zorganizować dowolną liczbę pracowników w terminie wskazanym przez zainteresowanego pracodawcę.

#12 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 12:05

gdzie ci bezrobotni, jak nie ma ludzi którzy mają ochotę pracować. Potrzebuję 10 osób do prostej pracy fizycznej, w cieple, pod dachem, w Poznaniu??????? Nie ma chętnych. Będą w takim razie Ukraińcy lub Białorusini.

Bo płacicie jak dla psa. Minimalna krajowa to minimalna krajowa a jak nie pasuje to spadaj wezmę następnego. Wiec się qr** nie dziw że nikt nie przychodzi.

#13 Guest_garttt

Guest_garttt
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 08:56

Zatrudniam wsparcie z Ukrainy przez worksol.pl smile.png Poszedłem po rozum do głowy i postanowiłem najpierw przetestować człowieka na podstawie pracy tymczasowej, a później samodzielnie zatrudniłem, jakby po okresie próbnym. Najważniejsze jest to, że agencja pracy bierze na siebie odpowiedzialność za dostarczenie i rozliczenia pracownika. Ja nie musiałem nic robić pod względem prowadzenia dokumentacji kadrowej. Do tego wskazana przeze mnie agencja rozwiązała kwestie zameldowania czy pozwoleń na pracę. Legalizacja zatrudnienia pracowników z Ukrainy jest pełna. Pracodawca, ani pracownik zagraniczny nie musi się w zasadzie o nic martwić.

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:20

PRACOWNICY Z UKRAINY Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Ukrainy do pracy w polskich przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych. Pośredniczymy w całym procesie związanym z zatrudnieniem pracownika z Ukrainy, organizując odnalezienie kandydata o profilu dostosowanym do oczekiwań pracodawcy, relokację pracownika, jego legalne zakwaterowanie na terytorium Polski, jak również załatwienie wszelkich niezbędnych spraw urzędowych związanych z legalizacją pobytu zagranicznego pracownika na terytorium Polski. W zależności od oczekiwań pracodawcy, proponujemy zatrudnienie: I. pracowników niewykwalifikowanych, w szczególności: • pracowników budowlanych, • pracowników rolniczych, • pracowników produkcji, • pracowników fizycznych innego rodzaju; II. pracowników wykwalifikowanych, w szczególności: • spawaczy, • hydraulików, • elektryków, • kucharzy, • kierowców. Dzięki stałej współpracy z agencjami pracy działającymi na rynku ukraińskim, jesteśmy w stanie zorganizować dowolną liczbę pracowników w terminie wskazanym przez zainteresowanego pracodawcę.

Czy zajmują się Państwo rekrutacją pracowników z Ukrainy do pracy w polskich przedsiębiorstwach.

Proszę o kontakt lamebax@onet.pl

#15 Guest_Anna Bogucka

Guest_Anna Bogucka
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 23:38

Witam. Też korzystam z pracy ob. Ukrainy. Jestem zadowolona i mogę polecić. Oni są wyslani do mnie przez agencje z Wrocławia, Workup Polska czy jakos tak. Pozdr.

#16 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 290 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 13:43

Najłatwiej wziąć ludzi do pracy z agencji. Firma East West Link - ewl.com.pl zajmuje się zatrudnieniem osób z Ukrainy czy Azji. U męża na budowie pracują i współpraca jest super.

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 18:51

U mnie w pracy łapią ich na lasso bo każdy polak po 1 dniu pier**li taką pracę

#18 Guest_vadxxx

Guest_vadxxx
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 11:17

Póki co się waham właśnie czy zatrudniać Ukraińców, czy jednak jeszcze się wstrzymać. Mój znajomy który prowadzi firmę budowlaną od jakiegoś czasu ma kilku obcokrajowców zza Buga właśnie i sobie chwali. Jemu ludzi załatwiali przez agencję Worksol i jeśli się zdecyduję to też będę chciał właśnie przez pośrednika wszystko ogarnąć.

#19 Guest_mikas

Guest_mikas
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 15:26

Od tamtego roku jestem klientem agencji Worksol i jest okej, regularnie robią dla mnie rekrutacje, głównie chodzi o pracowników z pojęciem w budowlance i akurat takich jest dużo wśród osób z Ukrainy – są bardzo zaradni, fachowi, dokładni, nie ma obaw że jak się ich zostawi na budowie bez nadzoru to coś spartolą.

#20 Guest_erasss

Guest_erasss
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:09

Z firmą Worksol nam się dobrze współpracuje od samego początku ich istnienia czyli będzie już prawie dziesięć lat. Na worksol.pl jest ich cała oferta pośrednictwa, my teraz głównie bazujemy na ich kandydatach ze wschodu, na obcokrajowcach bo czasy mamy takie że Polaków do pracy zaczyna brakować.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych