Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zatrudnianie pracowników z Ukrainy

wróć do serwisu Moja Firma 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102224 postów

Napisano 16 maj 2013 - 13:27

Zatrudnienie pracownika będącego obywatelem Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Gruzji czy Rosji nie potrzebne jest zezwolenie. Pracodawca musi jednak zarejestrować zamiar zatrudnienia osób z tych krajów – w formie oświadczenia – w urzędzie pracy. Powrót do artykułu: Zatrudnianie pracowników z Ukrainy

#2 Guest_Mirek

Guest_Mirek
  • Goście

Napisano 16 maj 2013 - 13:28

Dobrze, że nie jest to takie trudne, ale i tak większość Ukraińców będzie pracowała na czarno.

#3 Guest_Eryk

Guest_Eryk
  • Goście

Napisano 21 maj 2013 - 12:19

Ja już od lat do zbiorów truskawek zatrudniam Ukraińców i sobie chwalę ich pracę.

#4 Guest_s

Guest_s
  • Goście

Napisano 23 maj 2013 - 13:53

sgd

#5 AntoniZ

AntoniZ

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 28 maj 2013 - 12:01

na czarno, żeby zaoszczędzić na kosztach, jest to dosyć normalna praktyka

#6 Guest_szymon

Guest_szymon
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2013 - 23:19

No to jak ...? Bezrobocie 14 procent a Ukraincy do roboty....? Kto na to wydaje zgodę? Debile?

#7 Guest_slawo

Guest_slawo
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 18:59

No to jak ...? Bezrobocie 14 procent a Ukraincy do roboty....? Kto na to wydaje zgodę? Debile?

będziesz zbierał truskawki ? nie  ? to o chodzi ?  

#8 Guest_nunu

Guest_nunu
  • Goście

Napisano 04 listopad 2014 - 09:55

gdzie ci bezrobotni, jak nie ma ludzi którzy mają ochotę pracować. Potrzebuję 10 osób do prostej pracy fizycznej, w cieple, pod dachem, w Poznaniu??????? Nie ma chętnych. Będą w takim razie Ukraińcy lub Białorusini.

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 10:38

условий труда и заработной платы?

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 10:39

warunki pracy i wynagrodzenia?

#11 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 marzec 2015 - 00:25

PRACOWNICY Z UKRAINY Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Ukrainy do pracy w polskich przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych. Pośredniczymy w całym procesie związanym z zatrudnieniem pracownika z Ukrainy, organizując odnalezienie kandydata o profilu dostosowanym do oczekiwań pracodawcy, relokację pracownika, jego legalne zakwaterowanie na terytorium Polski, jak również załatwienie wszelkich niezbędnych spraw urzędowych związanych z legalizacją pobytu zagranicznego pracownika na terytorium Polski. W zależności od oczekiwań pracodawcy, proponujemy zatrudnienie: I. pracowników niewykwalifikowanych, w szczególności: • pracowników budowlanych, • pracowników rolniczych, • pracowników produkcji, • pracowników fizycznych innego rodzaju; II. pracowników wykwalifikowanych, w szczególności: • spawaczy, • hydraulików, • elektryków, • kucharzy, • kierowców. Dzięki stałej współpracy z agencjami pracy działającymi na rynku ukraińskim, jesteśmy w stanie zorganizować dowolną liczbę pracowników w terminie wskazanym przez zainteresowanego pracodawcę.

#12 Guest_kamil

Guest_kamil
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 12:05

gdzie ci bezrobotni, jak nie ma ludzi którzy mają ochotę pracować. Potrzebuję 10 osób do prostej pracy fizycznej, w cieple, pod dachem, w Poznaniu??????? Nie ma chętnych. Będą w takim razie Ukraińcy lub Białorusini.

Bo płacicie jak dla psa. Minimalna krajowa to minimalna krajowa a jak nie pasuje to spadaj wezmę następnego. Wiec się qr** nie dziw że nikt nie przychodzi.

#13 Guest_garttt

Guest_garttt
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 08:56

Zatrudniam wsparcie z Ukrainy przez worksol.pl smile.png Poszedłem po rozum do głowy i postanowiłem najpierw przetestować człowieka na podstawie pracy tymczasowej, a później samodzielnie zatrudniłem, jakby po okresie próbnym. Najważniejsze jest to, że agencja pracy bierze na siebie odpowiedzialność za dostarczenie i rozliczenia pracownika. Ja nie musiałem nic robić pod względem prowadzenia dokumentacji kadrowej. Do tego wskazana przeze mnie agencja rozwiązała kwestie zameldowania czy pozwoleń na pracę. Legalizacja zatrudnienia pracowników z Ukrainy jest pełna. Pracodawca, ani pracownik zagraniczny nie musi się w zasadzie o nic martwić.

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 20:20

PRACOWNICY Z UKRAINY Zajmujemy się rekrutacją pracowników z Ukrainy do pracy w polskich przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych. Pośredniczymy w całym procesie związanym z zatrudnieniem pracownika z Ukrainy, organizując odnalezienie kandydata o profilu dostosowanym do oczekiwań pracodawcy, relokację pracownika, jego legalne zakwaterowanie na terytorium Polski, jak również załatwienie wszelkich niezbędnych spraw urzędowych związanych z legalizacją pobytu zagranicznego pracownika na terytorium Polski. W zależności od oczekiwań pracodawcy, proponujemy zatrudnienie: I. pracowników niewykwalifikowanych, w szczególności: • pracowników budowlanych, • pracowników rolniczych, • pracowników produkcji, • pracowników fizycznych innego rodzaju; II. pracowników wykwalifikowanych, w szczególności: • spawaczy, • hydraulików, • elektryków, • kucharzy, • kierowców. Dzięki stałej współpracy z agencjami pracy działającymi na rynku ukraińskim, jesteśmy w stanie zorganizować dowolną liczbę pracowników w terminie wskazanym przez zainteresowanego pracodawcę.

Czy zajmują się Państwo rekrutacją pracowników z Ukrainy do pracy w polskich przedsiębiorstwach.

Proszę o kontakt lamebax@onet.pl

#15 Guest_Anna Bogucka

Guest_Anna Bogucka
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 23:38

Witam. Też korzystam z pracy ob. Ukrainy. Jestem zadowolona i mogę polecić. Oni są wyslani do mnie przez agencje z Wrocławia, Workup Polska czy jakos tak. Pozdr.

#16 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 247 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 13:43

Najłatwiej wziąć ludzi do pracy z agencji. Firma East West Link - ewl.com.pl zajmuje się zatrudnieniem osób z Ukrainy czy Azji. U męża na budowie pracują i współpraca jest super.

#17 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2017 - 18:51

U mnie w pracy łapią ich na lasso bo każdy polak po 1 dniu pier**li taką pracę

#18 Guest_vadxxx

Guest_vadxxx
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2017 - 11:17

Póki co się waham właśnie czy zatrudniać Ukraińców, czy jednak jeszcze się wstrzymać. Mój znajomy który prowadzi firmę budowlaną od jakiegoś czasu ma kilku obcokrajowców zza Buga właśnie i sobie chwali. Jemu ludzi załatwiali przez agencję Worksol i jeśli się zdecyduję to też będę chciał właśnie przez pośrednika wszystko ogarnąć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych