Skocz do zawartości

Rozliczenie zakupu/SAP

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Guest_MJ 23

Guest_MJ 23
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2011 - 23:27

Witam,Z uwagi na fakt że jestem mało doświadczonym pracownikem księgowości, zwracam się o pomoc. Pracujemy na systemie SAP. Pracownik u mnie w firmie złożył zamówienie na zakup materiałów(również w SAP). Otrzymał materiał i przyjął po cenie zgodnej z zamówieniem. Faktura jednak uwzględniła 40% rabatu. Jak zaksięgować to zdarzenie? czy zmienić ceny w zamówieniu na te uwzględniające rabat?

#2 roza15

roza15

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 09 kwiecień 2020 - 08:07

Witam,Z uwagi na fakt że jestem mało doświadczonym pracownikem księgowości, zwracam się o pomoc. Pracujemy na systemie SAP. Pracownik u mnie w firmie złożył zamówienie na zakup materiałów(również w SAP). Otrzymał materiał i przyjął po cenie zgodnej z zamówieniem. Faktura jednak uwzględniła 40% rabatu. Jak zaksięgować to zdarzenie? czy zmienić ceny w zamówieniu na te uwzględniające rabat?

Cześć, widzę, że to stara sprawa, ale skoro korzystacie z SAP i ktoś Wam go podał, to musicie się kontaktować z tą firmą. Ja bym tak zrobiła, ale na razie system od www.bpxglobal.com nie stwarza problemów. Bo to oni muszą Was przez tę operację, bo księgowa może danego systemu nie znać. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych