Skocz do zawartości

Fotograf, usługi fotograficzne dla firm - Warszawa

foto fotograf warszawa usługi fotograficzne zdjęcia fotografia biznesowa korporacyjna produktowa

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_FOTOREPORTAż

Guest_FOTOREPORTAż
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2012 - 10:17

Agencja fotograficzna FOTOREPOTAż zaprasza do współpracy w zakresie fotografii biznesowej i korporacyjnej. Nasze doświadczenie i kreatywność to gwarancja Twoich wyjątkowych zdjęć. Proponujemy profesjonalną obsługę fotograficzną wydarzeń w Twojej firmie – meetingów, kongresów, spotkań biznesowych oraz wyjatkowe ujęcia kierownictwa czy siedziby firmy. Proponujemy fotografię produktową i reklamową.Tylko teraz wszystkie usługi w baaardzo atrakcyjnych cenach. Podaj termin i zakres usług, jaki Cię interesuje oraz kontakt do siebie, a my zaproponujemy najlepszą cenę. Napisz uslugi@foto-reportaz.pl lub zadzwoń już dziś: tel. 793 150 315.

#2 Guest_Aleksandra1980

Guest_Aleksandra1980
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2012 - 06:57

My robiliśmy w Wawie sesję ślubną i potem dziecięcą w fotosekundzie (fotosekunda.pl/, pan się nazywał Marcel Zaborski) - bardzo porządna, fajna sesja wyszła wiec polecę tematycznie, choć nie wiem czy akurat fotografią biznesową się zajmuje.Ale dobry fotorgaf to chyba każde zdjęcie zrobić potrafi? Hmm:))

#3 kuntor

kuntor

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów

Napisano 20 styczeń 2014 - 15:05

Nam sesję robiło MDM Foto. Ciężko znaleźć fotografa, bo każdy pokazuje nie wiadomo co, a później na samej sesji otrzymujemy coś zupełnie innego. Tutaj akurat sesja była tak samo niesamowita jak wszystkie pokazane przykłady - tutaj jestem pod wrażeniem. Nie spodziewaliśmy się, że zdjęcia będą aż tak zaskakujące - dziękujemy!

mspinfo.png

#4 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2014 - 22:43

Czy ja wiem czy tak ciężko znaleźć fotografa jest ich sporo i nie zawsze jest chyba tak, że każdy ma inne portfolio. Wiadomo, że każdy chce swój produkt sprzedać i pokazać jak najlepiej więc daje tam najlepsze zdjęcia, może stąd ten zawód? Jeśli ktoś szuka kogoś do zrobienia zdjęć szczególnie w tematyce fotografia ślubna to mogę podesłać adres http://www.swiatloczuli.org/ bardzo ciekawi młodzi ludzie, którzy nie tylko mają ciekawe pomysły ale potrafią je zrealizować 

#5 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 06:11

firm oferujących usługi fotograficzne jest bardzo dużo, trudniej jest wybrać te które zrobią to dobrze i profesjonalnie. najlepiej przeglądać ich strony, przejrzeć realizacje i na tej podstawie wyselekcjonować kilka typów a później to już wizyta osobista i wywiad. dla osób z lubuskiego mogę polecić fotografa Zielona Góra bardzo dobra jakość usług i świetny kontakt (bez filozofowania i humorów)smile.png

#6 Guest_charlie

Guest_charlie
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2014 - 09:14

niestety, fotografów jest dzisiaj bardzo dużo i niestety poziom jest bardzo zróżnicowany. najlepiej wybrać takiego, którego portfolio najbardziej nam się podoba smile.png

#7 muse12

muse12

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 06 czerwiec 2016 - 08:37

Fotograf Krzysztof Kwiecień robił lookbook bardzo poważnej kolekcji ubrań dla mężczyzn (kolekcja limitowana). Konwersja z użycia jego zdjęć produktowych wyniosła 39% (stosuję dokładny system porównywania wydajności zdjęć produktowych na witrynie sprzedażowej), co jest wynikiem niezwykle dobrym w mojej branży. Obecnie fotograf jest dostępny dla poważnych klientów. Jakość zdjęć jest międzynarodowa, jeżeli można tak powiedzieć. Dzięki niemu możesz mieć w małym sklepie fotografie produktowe w podobnej jakości, jak stosują największe korporacje modowe, itp. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę i jedno z lepszych poleceń branżowych.

#8 elmo

elmo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 15:19

Sprawdźcie sobie Adam Nocoń Fotografia. Politycy, gwiazdy, śluby, plenery, zdjęcia korpo, reportażowe. To fotoreporter. Wszystko robi i bardzo solidnie. Korzystałam i z czystym sumieniem mogę polecić.

#9 mateio29

mateio29

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 21 sierpień 2016 - 17:58

JA z mojej strony polecam tego fotografa ślubnego http://www.traffoto....tografia-slubna

#10 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 440 postów

Napisano 13 listopad 2016 - 00:10

Jeśli chodzi o zdjęcia biznesowe w Poznaniu, to na pewno warto udać się do fotografa, który prowadzi RZ-Studio. Jest on naprawdę świetny. Po pierwsze dysponuje profesjonalnym sprzętem, a po drugie ma swoje studio, co jest dużym plusem.

#11 arturmajchrzak

arturmajchrzak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 październik 2017 - 12:15

Witam,

Zna ktoś tą firmę http://www.monikabunkowska.pl/? Szukam kogoś kto zna się na fotografii reklamowej a więc profesjonalnie podejdzie do sprawy. Szukam fotografa głównie z okolic Bydgoszczy. Będę wdzięczny za wszelkie porady.

Pozdrawiam

#12 Aneta_tv

Aneta_tv

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 10:20

Jeśli chodzi o usługi fotograficzne i filmowe w Warszawie, to polecam sprawdzić ofertę https://studio.streamonline.pl/. Obsługują i małe i duże firmy - można u nich zrobić zdjęcia i filmy promocyjne. Naprawdę wiedzą co robią i mają dobry sprzęt.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: foto, fotograf, warszawa, usługi, fotograficzne, zdjęcia, fotografia, biznesowa, korporacyjna, produktowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych